Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

||MimisiA||

Szukam koleżanek do wspólnego odchudzania -25 kg:) Kto ze mną??

Polecane posty

Witam czwartkowo:P u mnie w sumie wszystko w porzadku od poniedziałku schudlam 1,5kg nie wytrzymałam i stanęłam na wadze. Jednak jazda na rowerze coś daje. Też się chciałam na Zumbe zapisać niestety u mnie jest we wtorki wieczorem a mi niestety nie pasuje:( Pogoda się zepsuła...nawet na spacer nie można iśc.. Mimisiu jesteśmy i czekamy na Ciebie.. Paseczki swoją drogą mogłyby się te urlopy już pokończyć to będzie z kim pisać;p heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pieknie i piatkowo!!! Werko u ciebie piszesz,ze pogoda sie popsula!.U mnie natomiast taka sie zrobila ,ze nie dowytrzymania,normalnie typisch afrykanska:DLubie takie upaly,wiec sie ciesze,ale dzis po poludnie ma byd dalej upalnie i burze,ato juz mniej lubie😠 Werko,jeszce tylko troche i te uroppy sie pokoncza i bedzie jak dawniej.Tak jest co roku i trzeba to jakos przezyc!!!! Ja wczoraj bylam po Zumbie zdechnieta jak cholera ,pogoda dala sie we znaki.Poszlysmy z dziewczynami na klachy i na zimne az do przesady piwo.Wszystko to co na Zumbie stracilam ,przy pysznym piwku nadrobilam!!-hahahahahaha Wreka-gratuluje ci pieknego spadku!!!! U mnie cos nie rusza i waga stoi caly czas w miejscu. Dziewczyny wracac do nas i meldowac sie tu koniecznie!!!!!!! Caluski,pozrowionka i do pozniej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam z pracy,z zakupow.Lubie od czasu do czasu tak sobie polatac(oczywiscie nie na miotle,hahaha)Kupilam znowu super perfum.NO jestem perfumiara i juz. Goraco jak cholerka,wszystkie rolety mam w domu zasloniete i jest troche chlodu.Zaraz wchodze pod pryszniec,chyba calkiem zimny!! Wiecie laseczki,ze jeszcze dzisiaj dostala kartke z zyczeniami urodzinowymi i maly prezencik,ale byla zaskoczona,ale milo!!!! No ,gdzie sie podziwacie!!!??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) stopka zmieniona,ale poniewaz mialam przerwe w diecie tylko taki efekt... paseczki - : ) My teraz jestesmy w trakcie przeprowadzki,urlopu jeszcze nie mam,wiec rzadko bywam ;) Wybaczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam bardzo wczesnie i sobotnio!!!! Czarna -witaj kochana babo,wpadaj jak najczesciej,a jak juz sie uporasz ze wszystkim,na stale:) Spadam powoli do pracy ,po robocie na Ranczo:D.Melduje sie zaraz po powrocie,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. dawno mnie nie było bo dorwałam taka prace dorywcza i nie miałam kiedy Was odwiedzać- wstyd mi:-( he he Diety trzymam sie cały czas nie wiem ile ważę w tej chwili ale gdy sie ostatnio ważyłam to było mnie mniej prawie o 3 kg.:-) cięzko mi to spada ale wazne ze nie rośnie w górę:-) U Was też widżę ze spadacie:-) gratuluję wszystkim chuderlaczkom:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedzialkowo!!!! Wrocilismy wczoraj pozno,ok 22.00 MIalam duzo pracy fizycznej,wiec mialam bardzo duzo ruchu!!!,malo jesdzenia i widac zaraz na wadze.Nie duzo,ale pol kilo mniej:) Anulak-ciesze sie ,ze masz prace,ale bardziej ,ze jest Ciebie 3 liko mniej!!!!super!!!! Trzymyjcie sie i do pozniej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam srodowo!!! u mnie wszystko w porzadku,a jak u Was dziewczynki!!!???? Lista podpisana:) Caluski i caly czas mam nadzieje,ze sie w koncu pojawicie!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane!!!!!! WRACAM JUŻ DO WAS!!!!!:) PRZEPRASZAM,ŻE SIĘ NIE ODZYWAŁAM ALE NAPRAWDĘ NIE MIAŁAM CZASU:( Z DIETĄ LECĘ DALEJ NA WADZE DZISIAJ 74KG(PIERWSZY dzień@)także nie wiem ile tak na peawdę ważę :( wprowadziłam do mojego jadłopisu gorzką czekoladę no i niestety przez ostatnie dni troszkę więcej wciągnęłam a to wszystko właśnie przez @ a gdzie wy wszystkie się podziewacie?:(też zabiegane?mam nadzieję,że się nie poddałyście?:( Paseczki Ty moje Słońce dziękuje że jesteś!!!!:D I TRWAMY DO KOŃCA!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimisiu kochany chudasku!!!! jestem i ja! ale też brak czasu, zabiegana jestem :) Ty już ważysz prawie tyle co ja :) a opisałam kiedyś, że mnie jeszcze dogonisz prawda? ja już pewnie też lecę z wagi, jem lekko i malutko i NIC zakazanego :D dziś zjadłam 3 jajka na miękko i pomidora, 2 jabłka, jogurt pitny 0%, serek 0% kromeczkę 35g pełnoziarnistego chlebka z plasterkiem pomidora, twaróg chudy, i 2 kawki z mlekiem 0,5% wypiłam, a i łyżkę słonecznika i parę orzechów włoskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MImisku-tak sie ciesze ,ze jestes!!!!!! Ale jedziesz do przodu,bedziemy sie przezywac z Milusia""chuderlak"" gratuluje ci bardzoooooo!!!!!!! Czesc Milusia -ciebie tez milo widziec!!!!-JAK U CIEBIE???? Z U mnie jakos kiepsko,troszke do tylu i zaraz do przodu! Musze sie zastanowic ,co robie zle ,a cos robie bo zaczynam tyc-waga powoli rosnie do przodu:(mam jakis cholerny zastoj,a moze to juz szczyt moich mozliwosci z odchudzanem,w koncu wiek tez swoje robi-niestety! Cmokam was i dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mjluska89 Mój Ty Skarbie Kochany!:D W końcu jesteś echh raczej Cię nie dogonię bo kilogramy lecą coraz wolniej,ale najważniejsze że nie jest więcej:D Ostatnio troszkę grzeszyłam ale i to od czasu do czasu ma dobry wpływ na wagę:P przed @ niestety zdarza się to niestety:( ale teraz już będę grzeczna aż do Następnej miesiączki:D Paseczki kochana a ile przytyłaś i w jakim czasie??? może podjadałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W jakim czasie to juz sama nie wiem.Mam do przodu jakies 2 kilosy.Na wdzie i mni eteraz 71.800:(:(:(, bylo juz tak ladnie! No niestety musze sie wziasc w garsc,ale to moje kochane Ranczo to mnie wykomczy.Tam ciagle sie podjada slodkie.Nie mam ostatnio silnej woli i od razu kiloski ida do przodu,eh-jak fajnie ma moj A.tem moze doslownie zrec i nic,ani kilo nie przytyje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paseczki no niestety musimy się bardzoo pilnować:( choć mi to z łatwością przychodzi bo naprawdę mnie do NICZEGO nie ciągnie :) jakoś się oduczyłam nie wiem jak mogłam w siebie pchać tyle słodyczy fast foodów itd bleeee w życiu jedynie gorzka czekolada:) a przed @ no niestety każda kobieta chyba ma wilczy apetyt :( od 10 sierpnia mnie nie będzie wyruszamy nad morzeee:) tym razem Kołobrzeg:P 11 R ma urodzinki także będą tam świętowane:D i niekiedy pozwalam sobie na szklaneczkę piwka warka(jak na pierwszym zdjeciu:P) http://zanimzjesz.pl/napoje/warka-radler-lech-shandy-redds-sun-test-piw-cytrynowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie ,ze ci dobrze idzie!!!! Do slubu bedziesz laska ja nie wiem! Mnie zaczeko ciagnac do wszystkiego,jak nie podjadasz to naprawde nie ciagnie. Jestem znowu potynistycznie nastawiona i daje sobie wrzesien na zgubienie tych kilosow! W wlasciwie jak ty Mimiska sie odzywiasz ???mz.czyjakac dieta caly czas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana MŻ poprostu zdrowo same warzywka owoce i gotowane mięsko :) słodycze to jedynie ta czekolada gorzka:) (ale lepiej jej nie mieć w barku wtedy nie ciągnie:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciała do moich urodzin(20-go września:P)zjechać do 60 czyli 14 kg hmmm ciekawe czy mi się to uda?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Słoneczka uciekam spać R niestety dzisiaj w pracy:/ także nocka samotna jutro na pewno zajrzę do pracy :) teraz do 10 będę codziennie:) Później 3 dni nad morzem:)do 13 sierpnia :) SPOKOJNEJ NOCY!:*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochaniutkie czwartkowo!!!! Dzis jestem znowu optymistycznie nastawiona,jesli chodzi o dietke. Zlozylam wczoraj sama przed soba przyrzeczenie""zadnego podjadania i trzynac sie tylko dietki""i 2 kilo zjada jak nic!!! sniadanko-kawa,jajo w szynce w galarecie,pol pomidora Milego wstawania i dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dietowo w miae dobrze. Jeszcze fajnie,że sie pogoda zrobiła to bedzie mozna w oncy isc na dwor. Faktycznie Mimisi dlugo nie widac:) Paseczki to trzymam kciuki za przyrzeczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Moje Kochane Słoneczka!:D Dziś z pracy wróciłam prawię godzinę szybciej!:D Zrobiłam już pranko skosiłam trawkę a teraz zjadłam jogurt naturalny zamiast obiadku później zjem nektarynkę i na tym koniec(mam nadzieję:P) R śpi po pracy później mamy zamiar jechać nad jeziorko Laski u Was też jest taka chmara komarów?!u Nas wieczorem nie idzie wyjść na dwór:( Wiecie jaki R stał się zazdrośnik :( a tak z innej beczki:P nosiłam rozmiar spódniczek 48:-o:-o:-o:-o a teraz 40!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D Bluzek 46 a teraz 40/42:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) u mnie dziś na wadze 70,3 ale już było ponad 72 :/ lecę z wagi w końcu :D mam nadzieję jutro zobaczyć znów 6 z przodu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×