Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

||MimisiA||

Szukam koleżanek do wspólnego odchudzania -25 kg:) Kto ze mną??

Polecane posty

mimisiu kurde ale Ci pięknie ta waga spadła... Ty w ogóle czasem jesz coś czego nie powinnaś? objadłaś się chociaż raz normalnym jedzeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mjluska89 od tego czasu jak jestem na diecie to ani razu nie zgrzeszyłam wszyscy się dziwią nawet w święta nie zjadłam placka ani nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam:D Teraz na rowerki czekam jeszcze na R. Ciekawe czy zdążymy po zbiera się na deszcz i pewnie buuurzeeee:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 5 minut pokręciłam hula hop. patrzyłam na allegro już takie konkretne i chyba dziś zamówię, lub jutro z rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pół godzinki zaliczone. mimisiu ja taki z masażerem. chcę wzmocnić i ujędrnić brzuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Ja dzisiaj 17 km na rowerku:)mamy piekne ściezki rowerowe po wałach-akurat 12 km, reszta po parku:) Z kolacji dzisiaj zrezygnowałam- kara za grzeszki musi być;) Kurczę mi jakoś nie chce sie kombinowac dla siebie fajnych posiłków- po gotowaniu dla reszty domowników wena twórcza kompletnie mnie opuszcza:( Fryzurka super, ale ja mam krótkie włosy:) cale zycie miałam dlugie i od jakiegos czasu sa krótkie i tak póki co zostanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napaliłam się nieziemsko na tą fryzurkę i taką muszę mieć!!!!!:D Ja miałąm teraz cały czas krótkie ale czas na zmiany (wagowo i z wygładu) już jestem w domku :D Zaraz lecę pod prysznic a Wy już śpicie???:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalinka_nie_chudzinka z której strony??:P:P:P Teraz już naprawdę lecę pod prysznic:) Kolorowych Snów Ślicznotki💤 Do juterka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:) Obudzilam się po 5-wyspana!!!:) Co rzadko mi się zdarza bo śpioch ze mnie straszny;) dzisiaj pogoda zapowiada sie super i jakoś optymistycznie jestem nastawiona do wszystkiego-odchudzania tez;)pozatym lubię piątki:) MimisiA-ja własnie jak schudłam po pierwszej ciąży to ściełam włosy:) taka zmiana w 100 %:), tyle ze w drugiej znowu ''upasłam'' się na szczęście troszkę mniej niz w pierwszej;) i mam nadzieję że znowu uda mi się schudnąć, ale musze Wam powiedzieć że odchudzanie po trzydziestce jest zdecydowanie trudniejsze niż wczesniej-przynajmniej w moim przypadku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm dziewczynki! Kawke juz wypilam,teraz czas na druga-hahahaha szybko co ??? nO ;ALE JA NIESTETY ZAWSZE JUZ TAK OD LAT JEdNA KAWKA ZA DRUGA;ALE DRUGA JUZ BEZKOFEINOWA: Bylam wczoraj na Zumbie,ale sama nie wiem jak te godzine wytanczylam!!!byla taka duchota ,a deszczu jak nie ma tak nie ma!!! Moje nenu na dzisiaj: sniadanko-kawki,twarozek jak ja to nazywam ze smieciami(rzodkiewPozdrawiam was sedecznie:)ka,cebulka,szczypiorek,pomidorek)z jogurtem odluszczonym. przekaska-salatka warzywna obiad-2 szaszlyki z lososia(losos,cebula,papryka) przekaska-plaster sera koziego-bialego,pol ogorka sw. kolacja-reszta rannego twarozku Dzisiaj mam zaplanowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paseczkikropeczki-ja tez jestem''uzależniona'' od kawy;) ale w ciązy piłam taką z biedronki-'' o poranku'' (tylko kolor kawy;)) i tak mi zostało-więc juz mam trzy zaliczone:) Siostra ma dzisiaj wolne, zaraz ma przyjśc zostać z moim brzdącem a ja zaliczę sobie rundkę rowerem bo popołudniu ide na paznokcie i pewnie nie będzie mi się chciało juz ruszac nigdzie wieczorkiem;) U nas tez zapowiada się upalny dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, kochane:) Jak tam nastroje przed weekendem? Duchota za oknem straszliwa, na dokładkę skosili mi trawę pod blokiem, więc aromat sianka spotęgowany maksymalnie wdziera się do mieszkań. Niestety, w tej formie jest mocno duszący. Na dokładkę mamy wyłączoną wszelką wodę od kilku dni na parę godzin spowodowaną konserwacją kanalizy. Masakra. Tak naprawdę nie ma się w czym umyć, bo to, co leci z rur po włączeniu wody pod wieczór można nazwać tylko ściekiem. Ani prania nie da się zrobić, ani dobrze wymyć, bo strach się w tym paskudztwie moczyć... brrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobrek dziewczynkii ja wlasnie przy kawie a co do kaw to ja tez z rana 1 za 2 ale ja pije rozpuszczalna z kofeina wczoraj wypilam 4! masssakra ale z mlekiem bez cukru ona mnie dobrze zapycha :P u nas pogoda taka w miare :O juz za 7 dni sie wyprowadzam juuupi bede mial duzo roboty w nastepny weekend bo mam tyle gratów ze zajmie mi z 3 dn zeby to wszystko uożyc i jeszcze Zuzy rzeczy i zabawki :O wczoraj zrobilam tylko 45 brzuszków i 10 przysiadów nie dalam rady wiecej niestety a dzs musialam na kolanach sie z łóżka podnosic takie mam zakwasy chyba za szybko poleciałam z tymi 60 na 1 dzien :O Mimisia juz nie przesadzaj bardzo ładna jestes i fajna masz fryzurę :* sorka za bledy ale musze dac lapka do naprawy bo zawirusowal mi sie i czasami jak pisze to klawiatura mi sie zawiesza najbardziej na spacjii masskra on ma dopiero pół roku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobitki :D dziś na wadze 68,8 jupiiii :D super humor na cały dzień dzięki temu. na śniadanie zjadłam bułeczkę małą z ziarnem posmarowaną cieniutko ketchupem, plaster polędwicy drobiowej, zielona herbata. o 12 jabłuszko i kawa zbożowa z mlekiem 0,5%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba laleczka
25 kg do zrzutu :) Zaczęłam tydzień temu już jest -3,6 kg Ważę się codziennie i robię motywujący wykres w excelu :) Miło patrzeć jak krzywa leci w dół z czasem :) Jestem po kawce i jogurcie jogobella light - prażone jabłko ;) W 3 lata nazbierałam 25 kg Zjeżdzam z 90, 2 kg :) Cel: 64 (173 cm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie dzisiaj masakr,nie wiem czy to jakiś wirus czy skóra pomidora ze sałatki stanęła mi na żołądku bo całą noc wymiotowałam i nawet nie mogę się napić herbaty bo mnie trzyma ,dawno się tak nie czułam koszmar a o jedzenia nawet zapachu nie mogę zjeść ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba laleczka
kolometa -> "przymusowa dietka" też jest dobra ;) przynajmniej nie zgrzeszysz, a jutro na wadze mniej kilo będzie ;) zawsze trzeba jakieś pozytywne strony odnajdywać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde tak nie wiele już do 1 celu :D dziś też trzeba iść na spacer i ćwiczyć ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruba laleczka witaj :P kolometa - byc moze ten pomidor ,lub jeltówka 1dniowa współczuje Ci miejmy nadzieje ze jutro Ci przejdzie ja jutro wchodze a wage hehe zobaczymy moje sukcesy w utracie wagi ja wlasnie wrócilam zespaceru moja mała madzis imieniny wiec bylam po prezent i terz sie bawi spac mi ie chce okropna pogoda tu u mnie wiatr deszcz :( ja dzis zjadlam 2 wasy z 1plasterkiem sera gouda normalnie uwielbiam ten ser a zraz wrzuce jeszcze jogurt naturalny ... Mam pytanko jak myslicie ile kcal moze miec leczo bez dodatku zadnrgo tluszczu z baklazanami papryka cebula innymi warzywami które sie do tego nadaja i pokrojona w kosteczke szynka chuda ? bo mój mam mi zrobic bo on robi najlepsze leczo no i z dodatkiem przecieru pomidorowego oczywiscie ja myslicie ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matalinko popatrz sobie na necie ile mają kcal te warzywa które będą w leczu. mój mąż też robi pyszne leczo, ale w tamtym roku jak mi gotował, to na boczku wędzonym :D a w tym roku będzie w wersji light

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mjluska- gratuluję!!!:) taki poczatek dnia napewno motywuje :) Ja juz po rowerku, dzisiaj 15 km, ale miałam pecha bo cały czas po wiatr i do tego duchota straszna:( Birubina- współczuję i trawy i braku wody:( nic tylko sie spakować i gdzieś uciekać ;) Witam nową koleżankę!:) swoja drogą fajny pomysł z tym wykresem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową koleżankę :) Trawę już skosili, wody jeszcze nie włączyli, duchota jeszcze większa... Coś mi się widzi, że powoli zbiera się na piękną burzę. Przydałoby się takie oczyszczenie powietrza, zaraz wszystkim byłoby lepiej. Leczo to sama pychota. Też często je przyrządzam. Lubię również dietetyczne spagetti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się pochwalić nową stopką. Mało schudłam ale zawsze coś. Coraz bliżej pierwszego celu :) dziewczyny za wszystkie trzymam kciuki. Ja nie ćwiczę natomiast chodzę na basen i powiem wam, że to super sprawa, ćwiczy się i nawet tego nie czuć :) bardzo lubię pływać, poza tym mam cel do sierpnia bo jedziemy na wczasy wtedy i chcę ważyć poniżej 60 kg, przy moim wzroście to i tak za dużo ale uszczęśliwi mnie 5 z przodu, nawet gdyby to miało być 59,9 :P pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×