Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

||MimisiA||

Szukam koleżanek do wspólnego odchudzania -25 kg:) Kto ze mną??

Polecane posty

hej :) ja na śniadanko zjadłam bułkę z ziarnem i o 12 banana zjem. na obiad jeszcze nie wiem co... muszę zmienić stopkę bo dziś na wadze 69,5kg :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bilirubina bo ja nie wachalam wiedzialam ze mnie obrzydzi dlatego pije szybko i zapijam mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel, mam tak silny odruch wymiotny, że nic nie pomoże. Ten przysmak nie dla mnie. Jakoś inaczej będę sobie radzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja wlasnie wrócilam ze spacerku. Jestem zadowolona bo w koncu dopinam sie w moja kurtke nie jest jakos super na luzie ale zawsze cos :) kupilam sobie bluzke za mała moze o 1 rozmiar dla motywacji , strasznie mi sie podoba z przodu jest na zamek zapinana taka troche przedluzana dopne sie tylko do cycow ale jest ciasna mimo to teraz mam nastepny cel dla którego musze sie motywowac. Mała jak zwykle pol sklepu chciala zebym jej kupila :O i ryk ehh. kupilam jej maly samochodzik bo przeciez ja nie moge sobie nic kupic bo ona tez chce :D juz mnie to troche bawi hehehe staram sie nie denerwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, tu jesteście:) Czyli nasz stary topik ''padł'':( Ale ten tez fajny, ja po ''grzesznym'' długim weeckendzie nie mam odwagi wejść na wagę-może w poniedziałek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mjluska89- ja pewnie jak bym weszła na wage to tez musiałabym stopkę zmienić:(:(:(, ale w poniedziałek juz sie ważę-co bedzie to będzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bilirubina damy radę i bez octu:) Natalinka,też się tak motywuje,tylko nazbierało mi się już tych ciuszków.. Na razie zjadłam 2 kanapki chlebka razowego,w planie jeszcze 2,jabłko i batonik dietetyczny70kal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam takie zakwasy w nogach i na brzuchu ze ruszac mi jest sie ciezko jeszcze przed wyjscie zrobilam 15 brzuszków no nie moge wiecej tak boli ale pozniej jeszcze mam zamiar zrobic 75 , dziewczyny nie lamcie sie tak i tak b.duzo zrzucilyscie kg ja to sie bojew sobote wejsc na wage :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam Was z tym ćwiczeniem, ja jestem leń:(, robię trzy-cztery razy w tygodniu 15-16 km na rowerze i tyle, mój prawie dwuletni synek tak zajmuje cały dzień moja uwagę, że potem juz nie mam siły i ochoty na ćwiczenia. Do tego pranie, sprzatanie , gotowanie i człowiek pada wieczorem ''na pysk''.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuje po 9-10 godzin dziennie,jak wracam to pranie,sprzątanie,gotowanie i tak nie wyrabiam ze wszystkim,na ćwiczenia nie mam czasu ale postaram się zmobilizować. Rower stacjonarny stoi i się kurzy,myślałam też o basenie ale ciężko z czasem to pogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zjalam 2 wasy z 1 plasterkim sera gouda i 2 plasterkami pomidora a teraz jem jogurt naturalny 89kcal i 1 mandarynke mala mi wlasnie zasnela na bajkach wiec zaraz sie zabieram za robote obiad i pakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam na małych zakupach, zaopatrzyłam się w śniadania na najbliższy tydzień :) jajka, 2 bułki z ziarnem, 3 owsianki nesvita (pyszne) i mleko 0,5%. muszę trochę ogarnąć mieszkanie, biorę małego i idziemy na kolejne zakupy przy okazji spaceru :) tym razem odwiedzą warzywniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też po zakupach. Dzisiaj napadła mnie ochota na kurczaka, więc nabyłam ładny kurzy biuścik i zaraz się nim zajmę. Generalnie nie lubię chodzić na zakupy. Dzięki temu, że teraz praktycznie wszystko można kupić internetowo, to właściwie w sklepie kupuję tylko artykuły spożywcze. Praktycznie cała reszta leci łączami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jak właściwie działa ten ocet który pijecie? Na co on pomaga? Wierzycie, że pomoże schudnąć? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do octu to ja nie wiem czy bede go jeszcze pila , wczoraj pod wieczor zrobilo mi sie slabo doslownie jak bym miała zjechac musilam usiasc dzis w poludnie to samo od kiedy go zaczelam pic tak mi sie dzieje moze mi sie sluzy? nie wiem ale az sie przestraszylam bo jak bym tak zemdlala to co by ta moja mała dziecinka zrobila ja jeszcze nigdy nie zemdlałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Moje Wszystkie Ślicznotki!!!:):):):) Ja mam dzisiaj troszkę lenia:( Natalinka_nie_chudzinka wpisałam tak jak podałaś tylko,że Natalia i nie ma:(hmmmm:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi ocet odradziła przyjaciółka. więc jej posłucham :) napisze Wam moje menu na dziś śniadanie: bułka ciemna pełnoziarnista 2 śniadanie: serek wiejski lekki obiad: 2 jajka sadzone z 1/3 bułki, mały banan ( na szybkiego musiałam coś zjeść) podwieczorek: jabłko małe, kromka pieczywa chrupkiego żytniego kolacja: hm... może jogurt naturalny bez cukru ze słodzikiem i migdałami. duuużo wody i zielona herbata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na jutro zaplanowałam śniadanie: owsianka z chudym mlekiem 0,5%, kawa zbożowa 2 śniadanie: jabłko, zielona herbata obiad: kalafior z jajkiem sadzonym podwieczorek: pół twarogu chudego kolacja: serek wiejski lekki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimisia wpisz Nata Lija bo ja nie mam nazwisa tam podanego :D ja dzis jadłam 2 wasy z plasterkiem sera gouda i 2 plasterkami pomidora 150 jogurtu naturalnego + mandarynka 2 parówki plus 1,5 pomidora i 2 wasy (te parowki to dlatego ze moj kupil mieso mielone wołowe a fuj! ja go nie trawię) pózniej moze wrzuce jeszcze jogurt i ananasa :P dopiero skonczylam sprzatac tak mi sie nie chce tych brzuszkow robic ze szok ehhhhhh ale moze sie zbiore zapomnialam dodac z wypilam aż 3 slabe kawy rozpuszczalne gorzkie z odrobina mleka 0.5 tam wychodzi ok.80kcal na 250ml i tyle ja uwielniam kawe wszystko sobie odmowie ale nie kawe :(niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimisia wpisz Nata Lija bo ja nie mam nazwisa tam podanego :D ja dzis jadłam 2 wasy z plasterkiem sera gouda i 2 plasterkami pomidora 150 jogurtu naturalnego + mandarynka 2 parówki plus 1,5 pomidora i 2 wasy (te parowki to dlatego ze moj kupil mieso mielone wołowe a fuj! ja go nie trawię) pózniej moze wrzuce jeszcze jogurt i ananasa :P dopiero skonczylam sprzatac tak mi sie nie chce tych brzuszkow robic ze szok ehhhhhh ale moze sie zbiore zapomnialam dodac z wypilam aż 3 slabe kawy rozpuszczalne gorzkie z odrobina mleka 0.5 tam wychodzi ok.80kcal na 250ml i tyle ja uwielniam kawe wszystko sobie odmowie ale nie kawe :(niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalinka a nie możesz pić kawy ze słodzikiem? ja kawy dużo piję rozpuszczalnej z chudym mlekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kolacje zjem o 18 i nic więcej. chcę w poniedziałek na wadze zobaczyć mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×