Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

||MimisiA||

Szukam koleżanek do wspólnego odchudzania -25 kg:) Kto ze mną??

Polecane posty

Hej dziewczyny. Ale sie rozpisalyscie:) dzisiaj znowu przesadzilam z jedzonkiem ale troche i do poludnia byl jakis tam ruch tak wiec moze to spalilam ( chociaz troszeczke :) ) jakos narazie sie trzymam jestem glodna troche ale nic juz nie zjem :) A jutro juz wedlug planu pojade bo reszte pasztetu zjadlam dzisiaj i juz nie mam na szczescie:D tak wiec nic mnie juz nie skusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D ja tez jak jestem to nikogo nie ma :) dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja też trafiłam jak kulą w płot;)jestem a tu cisza... bylam na solarium,byliśmy z Mężulkiem po rower w piwnicy,maszyna wyczyszczona i jutro jazda do i z pracy całe 10 km:)dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serwusik laseczki!!! Kawusia juz pachnie w calym mieszkanku-zapraszam milosniczki kawy ,sniadanko tez moge zaserwowac: 2 jaja na miekko plasterki wedzonej piersi z kurczaka pomidorek no i naturalnie nasza kawka Zycze milego dnia i wstawac powoli moje spioszki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpaczek82
Witam :) Ja już też wstałam i zaraz moja kolej na kawkę. U mnie od rana leje deszcz. Jak tak pada, to nic mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpaczek82
Dześć chudzinki :) Ja już też właśnie kawkę zrobiłam. U mnie pada od samego rana, a w takie dni odechciewa mi się wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam-Szpaczku -nie przejmujmy sie pogoda,przyjdzie w koncu piekne lato a my mamy wiecej czasu na schudniecie!!!hahahahaha,bedzie wszystko ok!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpaczek82
masz rację mjluska89 ale mi się jakoś łatwiej powstrzymać od tych wszystkich czyhających na każdym kroku pokus, jak jest ładna pogoda. Jak wstaję i świeci słońce, to jakoś tak inaczej. A jak jest tak jak dzisiaj, to od rana zaglądam do lodówki, co by tu przekąsić. Oby dziś mnie nic nie skusiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpaczek82
Przepraszam, miało być masz rację paseczkikropeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki,ja co prawda kawki nie pije od 2 miesięcy ale woda z sokiem z cytryny wypita no i śniadanie zaliczone zielony szejk pogoda u mnie piękna od rana muszę się wybrać na zakupy ,moja córka ma jutro urodziny więc wypada jej dobrego torta zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i na czczo zawsze z mężem pijemy sok z trawy pszenicznej,ciężko mi to wypić ale ma właściwości,że wymiata wg przy diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looonnnndddyyyynnnn
:O:P:D;O;P;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paryzzzzzz
;U:U;O:O;P;P:P;D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzyyyymmmmm
;(;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cud i Magia soku z Trawy Pszenicznej *Odbudowuje czerwone krwinki I obniża ciśnienie krwi. *Oczyszcza krew, organy i przewód pokarmowy . *Trawa pszeniczna ma wlaściwości wzbogacające krew I przez to pobudza metabolizm oraz system enzymatyczny. Pomaga rownież w zmniejszeniu ciśnienia krwi przez rozszerzanie dróg krwionośnych w organiźmie. Zaledwie 33 ml soku z trawy pszenicznej zawiera równowartość składników zawartych w 700g świeżych zielonych roślin liściastych. Jest skoncentrowanym źródłem betakrotenu, wapnia, chlorofilu, włóknika, żelaza, witaminy K, dobrym źródłem protein, witaminy C, witaminy B12, witaminy B6 i 90 minerałów. Zawiera aż 19 aminokwasów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryyyyymmmm
;(;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpaczek82
Ja do pracy wracam za miesiąc. Nie wiem, jak si ę tam odnajdę po rocznej przerwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie:) Porzućcie dziewczyny kiepskie nastroje, bo to nie służy urodzie i chudnięciu:) Kolometa, gdzie kupujesz tę trawę? Przymierzałam się do tego, znalazłam jęczmień sproszkowany, który wystarczy zalać tylko wodą, aby otrzymać napój chlorofilowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja juz tez na nogach ale musze leciec do szkoly z corka a co do kawy to wlasnie koncze dopijac:) ja tez co rano to pierwsze kawa iiiii papieros :) To do pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję wam dziewczyny spadku wagi :) a co do wcześniejszych wpisów, gdzie któraś z was pisała, że przy 170 cm waży 63 kg i ma boczki i jest cała z tłuszczu. Błagam! Jak mają się czuć dziewczyny o większej wadze i np jeszcze mniejszym wzroście? Ja właśnie sama miała doła kiedy czytałam na poprzednim forum 500kcal, o dziewczynach które odchudzały się z 55kg bo uważały się cytuję za "tłuste świnie" walczące z wylewającym się 'tłuszczem'. W gruncie rzeczy osoby takie chcą się tylko dowartościować wśród osób znacznie grubszych i celowo wypisują jakie to są grube, żeby tylko ktoś temu zaprzeczył. Żal mi takich ludzi i tyle, dlatego będę skutecznie tępiła takie żenujące wpisy :)) a wam babeczki życzę powodzenia. Ja jeszcze nie mam dzieci, ale chce mieć i dlatego też muszę schudnąć, by w ciąży, nawet jeśli dużo przytyję wyglądać w miarę normalnie ;) całuję miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde mimisiu jak ja Ci zazdroszczę! waga Ci tak pięknie spada, że mnie w końcu dogonisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki i jak sie spalo ? ja juz po kawie a co do kawy to ile ich pijecie dziennie ? mozna bez ograniczen na diecie ? ja pije rozpuszczalna bez cukru i z mlekiem 0.5 % i wyczytalam ze taka kawa zwykla bez niczego ma tylko 10kcal :D ide araz zrobic sobi sniadanie najgorsza rzecz w moim zyciu i to robie na przymus bo tabletki musze wziasc, a ja nie jadam sniadan w sumie ne jadalam przed dieta i teraz tez mi sie nie swieci za bardzo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalinka, śniadanie to podstawa. Powiem Ci z własnego doświadczenia, że jeśli zjem porządne śniadanie, to nie mam ochoty na podjadanie wciągu dnia. Jeśli tego nie zrobię, to lodówka chodzi za mną cały dzień, a zwłaszcza wieczorem. Najefektywniej chudnie mi się, kiedy jem regularnie pięć posiłków dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje Mimisia !!!! podziwiam cie za taka wytrwalosc :) a ja zaluje ze nie zwracalam uwagi na swoj wyglad pol roku temu jak wazylam 105kg ! ehh czlowiek sie uczy na bledach ale ja nie dam sie zlamac przez jakies tam jedzenie i wymagajaca tez nie jestem bo mi wystarcza ze zobacze 89kg i juz bede najszczesliwsa kobieta na ziemi a poznej dalej bede walczyla oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bilirubina - ja jem te sniadania bo musze ale sklonnosci do podjadania o dziwo nie mam to chyba ten szok termiczny po zwazeniu sie przed dieta tak na mnie dziala , nigdy nie bylam stanowcza ale teraz juz wiem ze jesli czegos nie zdzialam to umre szybko i mlodo ,i tak sobie wbilam do glowy , a po częsci robie to również dla mojej córki zeby w szkole nie musiala sie za mame wstydzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×