Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

||MimisiA||

Szukam koleżanek do wspólnego odchudzania -25 kg:) Kto ze mną??

Polecane posty

teraz dopiero jest prawidłowo :) wcześniej chyba się nie zapisało :) również witam nowe osoby. W razie czego służę radą wszakże nie od dziś się odchudzam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko, dopadł mnie dzień świra :( Wszystko i wszyscy pchają się na jedną chwilę i coś chcą natychmiast... Na dokładkę na wieczór zapowiedzieli się goście, a ja liczyłam na spokojne posiedzenie i poczytanie książki... No nic, przeżyję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej i jak tam co tu taka ciiisza ja zrobilam 35 brzuszkow 20 przysiadów , sklonów itp ogólnie chwilke pocwiczylam zjadłam wlasnie obiad 1 jajko sadzone z mikrofali hahah (mialy byc 2 ale jedo mi wybuchło) poł puszki tunczyka 60kcal 2 way posmarowane cieniutko serkiem i pol pomidora czuje sie najedzona :) pozniej wrzuce jakas parówke i koniec jutro wchodze na wagę :P i musi byc minus 2 albo i nawet 3 kg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie ile dziś zjadłam kalorii. według licznika ok 550, a z moich wyliczeń wychodzi więcej. pewnie zawyżam kaloryczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Moje Ślicznotki!!! Ja ledwo żyję taka duchota!!:( zbiera się i zbiera na burze ale jakoś na razie jej nie było. Nie mam siły na nic:( rano zjadłąm dwa jajeczka gotowane z papryka szcypiorkiem ogorkiem pomidorem i na obiad to samo niestety:(o 12 bylo jablko i dzis juz nic nie zjem wiecej chyba ze naprawdę nie będę mogła wytrzymać to zjem 2 pieczywa chrupkie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam sobie podwieczorek, kromkę chrupkiego z sałatką i 2 plasterki jabłka, a myślałam, że zjem 2 kanapki to nie mogę :/ ale to w sumie dobrze :D jeszcze zrobię sobie zieloną herbatę i po 19 kolacja. późno, ale chodzę spać koło 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam lenia:( ja zrobiłam sobie dwie zielone herbaty jedną grejpfrutową a drugą cytrynową:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w stokrotce, ale może być też gdzie indziej. to jest firmy bioactive

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam gwiazdeczki:D Po poracy poszlam na zakupy.Poszalalam!!!! Kupiam sobie spodnie-dzinsy roz,40-niestety 38 za ciasne. " bluzeczki,buty -typowo na lato. Ogolnie mowiac jestem bardzo zadowolona z mowo nabytych rzeczy;D Wychodzie wiec na to,ze jest rozm,40-na 38 jescze miusze poczekac,ale powolutku sie doczekam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę ją gdzieś poszukać jak mówisz,że dobra:D Ja już moje dwie wypiłam i czuję się taka pełna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczkikropeczki no to pięknie!!!!! jak ja bym chciała mieć już chociaż 40 rozmiar:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczki a ja spodnie już 38 noszę. bynajmniej jak mierzyłam w sklepie przed świętami to 38.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimisiu co się martwisz! tak pięknie chudniesz... ja nosiłam 42-44 jak ważyłam 87kg zanim się obejrzysz rozmiar pójdzie w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe kiedy ten cud się zdarzy... Lecę się szykować do fryzjera wejdę później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno milusia,ja tez wchodze w niektore 38,ale rozmiar rozmiarowi nie rowny!Te akurat 40-stki sa idealne,a 42 mierzylam to sie topie!!! Jak przypomne sobie ,ze 7 lat temu noasilam rozmiarowke 54 to samej mi sie nie chce wierzyc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja max 44 spodnie miałam. a teraz dopiero kupię na koniec wakacji i zamierzam sprawić sobie 36! a co! przez lato w leginsach śmigam bo wygonie. więc spodnie są zbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super!!!! Jak to super brzmi-rom.36:):):) Tego chyba juz nie osiagne,wastarczy mi taki dobry 38-wszedzie:D,jestem juz za stara ,zeby tak schudnac.Wysarczy ni 66-67 kilo:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama mówi, żebym też tyle ważyła, ale ja mam ambitniejszy cel :) w życiu nie nosiłam nawet 38 a co dopiero 36 a skoro się odchudzam to na całego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja juzpo kolacji rowno o 17 mojego czasu bylam juz po 2 paroffki 2 wasy lekko posmarowane maslem orzechowym pomidor ogorek i tyle pozniej wypije jeszcz kawe z moim a teraz spadam troche sie poruszac buziaki laseczki :*********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×