Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

||MimisiA||

Szukam koleżanek do wspólnego odchudzania -25 kg:) Kto ze mną??

Polecane posty

Mimisia a kiedy ten ślub będzie? Bo pamiętam, że wspominałaś o końcu roku, ale daty nie znaliście dokładnie, macie juz jakieś konkrety? Widzialam foto na NK, jesteś boska, bardzo Ci się buzia zmieniła, nie do wiary... A co z umową R. ? Jeździ w Pl? Czy nadal po Europie i płaczesz biedulko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie zajrzałam na Kaffe a tam pusto, paseczkowa znikła nawet... Jej ja mam tak mało czasu, bazarki z biżu mnie wciągły, jutro u nas święto miasta, impreza w plenerze, oby pogoda dopisała, bo mamy wykupione stanowisko na handel, kosztowało kilka stówek na dwa dni, więc jak się nie powiedzie to wtopimy... Ale ja nie o tym, zwyczajnie w sezonie nie mam czasu na komputer, daltego sporadycznie zaglądałam do Was. Często o Was myślę... Mjluska skaczesz nadal na tej swojej skakaneczce? Jak ja Cię podziwiałam, teraz to by może nic dziwnego nie było, na podwórku, ale wtedy, zimą, w bloku, o nie ... haha aparatka jesteś :) a pracę dostałaś? czy domowe pielesze i Dawidek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety w tym roku już nie damy rady:( BRAK KASY:( R już nie wyjeżdża rozwiązał umowę,ale dzisiaj dostał telefon i w poniedziałek ma rozmowę o 9:D jako kierowca rozwozić kiełbachę i mięcho:D Zawsze chciał tam iśc(i codziennie w domu będzie) oby się udało!!!:D A zdjęcia są stare no może jedno jak mi ubyło 15 kg a teraz już jest -20,5:D:P Od jutra zaczynamy biegać w lesie oczywiście ciekawe czy dam radę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stare? To umieram z ciakawości jak teraz wyglądasz ! Ja też coś wrzucę na neta, pewnie raczej na FB, a się zobaczy, jak tylko znajdę chwilkę. No widzisz, tak to juz jest, coś za coś, gdyby jeździł tam gdzie wtedy to byłby pewnie ślub prędzej, bo wyższe zarobki, ale przecież Wy już tyle lat razem, że ta zwyczajna formalność nie pokrzyzuje Waszych planów z pewnością, czy w tym, ćzy w przyszłym roku, ja w Was wierzę, jak i w Wasze plany i to Wasze WIELKIE (małe) MARZENIE, że się spełni wkrótce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też biegam, ok dwa razy w tygodniu, raczej sama bo mój Misiek wykończony po pracy, wieczorami, gdy mało ludzi chodzi wokół jeziora, w dzien nie mam odwagi, takie młode biegają, ja się czuję jak babcia, chyba juz w tym wieku nie wypada :) Jejku 25-ego kończę 36 lat, jestem stara! A co tam, ale odchudzona i młoda duchem :) A życie stało się takie kolorowe gdy pozbyłam się 40-u kg sadła :) Nie było aż tak trudno... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniczynko no ja nadal w domku z syneczkiem :) a skaczę czasem, ale teraz więcej kręcę hula hop :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no laseczki idę jeszcze dupką pokręcić :) z pół godzinki i może się zabiorę za brzuszki... w każdym razie uciekam już :) do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tylko kręcę głową na boki mówiąc NIE słodyczom i innym pysznościom typu zimny browarek.... A głodna jestem teraz jak jasna chol......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpij smacznie mjluska, dobrej nocki wszystkim, ja tu jeszcze posiedzę, jak nie znajdę rozmówców na jakimś topiku to chyba wymięknę i pójdę do lodówki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniczynka wstawię w wakacje jakieś nowe foty:D Zszokuje wszystkich!:D Nie dość,że szczuplejsza(przynajmniej wszyscy mi to mówią)to jeszcze w długich już włosach:D No myślę,że tak nic ten papierek nie zmienia no ale bardzo bym już chciała ale już tyle wytrzymałam to ten rok też dam radę:D A co tam u Ciebie słychać Kochana??? 36 lat to młoda dupa z Ciebie:D Co narzekasz!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniczynka314 super Ci te kilosy zeszły,ja kiedyś też straciłam 40 ale z czasem to nadrobiłam,teraz mam 39 lat i jest mi cholernie ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalinko gratuluje ja mam straszny dzień, całą noc nie spałam, pokłóciłam się z mężem. przez to się najadłam rano wszystkiego :( już z 1000kcal zjadłam :( bo stwierdziłam, że po co mam być piękna jak nie mam dla kogo :( już się nawet ubrałam i miałam iść po czekoladę i lody ale stwierdziłam, że chcę być piękna dla siebie. i nie poszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Przyszłam podpisać listę obecności:) Zaraz pędzę po telegram, symboliczny kwiatek i mnóstwo zdrapek w ramach bukietu, bo idę na ślub. Niech sobie potem młodzi skrobią wygrane :) Pewnie liczyli na ładniejszą pogodę, ale grunt, żeby utrzymało się to, co jest, a nie pogorszyło. Chociaż mówią, że jeśli w dniu ślubu pada deszcz, to na szczęście młodych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja juz po sprzątanku:) na szczęście, bo nie bardzo lubię sprzatać a mam co-100 m2 z kawałkeim i troje bałaganiarzy w domu:( Natalinka-gratuluję!!!! oby tak dalej:) Mjluska89- kochana ja tam wychodzę z założenia że głównie dla siebie się odchudzam!!!! i super że tez tak myślisz- piękne to myslę ze juz jestesmy-teraz będziemy do tego szczupłe!!!!!!! A i proszę mi tu nie narzekać kobitki po trzydziestce!!!! (ja tez mam 36), młode jeszcze jesteśmy, gdzie tam 80;) U nas też pada od rana, ale mimo tego muszę na działakę skoczyc między deszczem troszkę roslinki poprzesadzać:) Z roweru pewnie dzisiaj nici, a szkoda:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po biegach zaczeliśmy o 11:30:P ojjj ciężko tak czułam jak by mi się nogi w ziemie wbijały ale idzie coraz lepiej:) wczoraj robiliśmy brzuszki dziś chciałam też rano i nie dałam rady takie mam zakwasy na brzuchu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zofio:) Ja też dzisiaj biegam, nawet z obciążeniem - od spożywczaka do warzywniaka, z torem przeszkód po drodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochaniutkie popoludniowo!!!! Ja juz po prycy ,po obiadku,po zakupach!!!! Teraz siedze i kawke pije i w miedzy czasie robie moje ulubione galaretki i na slono i na slodko. Koniczynus !!!kochana mordo.jak wspaniale cie tu spotkac!!!:DTopik upadl,nie chcialam juz sama ze soba pisac!!!Czasami jeszcze Bilurbinka sie odezwala!-Tak sie ciesze!!!! Fajnie ,ze Milusia dziala i Mimisia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnna93
a jaka dietke polecacie? Ja od dzis sie odchudzam i bede jest tylko dwa jogurty naturalne dziennie i cos skubne z obiadu. Mialam juz taka dietke i jest bardzo ciezka i skuteczna.. Tylko ten efekt jojo .. Co polecacie? Glodzenie jest efektowna ale nie zdrowe i ciezkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnna93
a jaka dietke polecacie? Ja od dzis sie odchudzam i bede jest tylko dwa jogurty naturalne dziennie i cos skubne z obiadu. Mialam juz taka dietke i jest bardzo ciezka i skuteczna.. Tylko ten efekt jojo .. Co polecacie? Glodzenie jest efektowna ale nie zdrowe i ciezkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paseczki, kochane, buziaki wielkie :) Jak to miło Cie widzieć:) Faktycznie, topik padł śmiercią naturalną, ale taka kolej rzeczy. Zobaczymy, jak długo ten pociągnie... Bardzo lubię galaretki w różnej postaci. Jakie robisz na słono?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczkikropeczki Bilirubina mjluska89 z Wami jestem od początku mojej diety i wiem,że dzięki Wam daje radę!!! DZIĘKUJE SKARBY WY MOJE oczywiście reszcie dziewczyn też baaardzo dziękuje,że jesteście tutaj ze mną i walczycie!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×