Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

||MimisiA||

Szukam koleżanek do wspólnego odchudzania -25 kg:) Kto ze mną??

Polecane posty

Kolometko-oczywiacie ,za dasz rade!!!! i .......40 kilo.wiem to posobie-7 lat wazylam 106 kilo.teraz tak jak na stopce!!! Dlaczego nie masz zrobionej stoki,a moze mialas,ale nie zauwazylam??? Poleczko -u nas dalej pieknie,jasno,ale wietrznie niesamowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zumba mi nie podeszła, ale pewnie prowadzący to połowa sukcesu, ale może reszta zostanie;) T wrócił z zebrania koła łowieckiego;) więc Miłego wieczoru:)idę posłuchac bo zaraz będzie zrzędził że go nie słucham;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to Was podziwiam i zazdroszcze, że tak ćwiczycie. Ja to tylko od czasu do czasy hula hopem pokręcę, bo to i czasu mało a i samej też mi się nie chce. Mój S pracuje tydzień na rano tydzień na popoludnie więc nie bardzo ma ochotę na jakieś sporty. Ze sportów to jedynie spacerek z małym, wózek muszę dźwigać na dół, po spacerze znów na 2 piętro,w każdą stronę po 2 razy bo najpierw wózek, potem małego i po spacerzee też, najpierw małego potem wózek. No i zćwiczeń moich tyle + to hula hop czasem wieczorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o już jest paseczkikropeczki powiedz a jak twoje ciało po spadku z takiej wagi? ja jak kiedyś schudłam to bardzo dużo ćwiczyłam,chodziłam na gimnastykę 3 razy w tygodniu i 2 razy na basen teraz już nie mam takiej możliwości boje się obwisłego brzucha bo nie jestem już pierwszej młodości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolometka-ladne masz juz efekty.naprawde!!!!! Bedzie wszystko dobrze,ale trzeba duzej cierpliwosci i nawet jak waga stynie na 2 tygodnie,czasmi stala mi 3 tyg.tez nie wolno sie zalamywac!!!!to podstawa!!,ale to pewnie wszystko wiecz:) Szpaczku-noszenie wozka to dla nas kobietek to tez nie lada wyczyn sportowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno,napewno jestes mlodsza ode mnie,bo z tego do wiem to my z serene to chyba najstarsze jestesmy:) Jesli chodzi o cialo to duzo poswiecalam mu i poswiecam w dalszym ciagu czasu.Nie jest tak zle,oprocz brzucha to wszystko w porzadku.Ale moj brzusie juz po porodach nie wygladal zbyt zadowalojaco.Jest juz lepiej,ale migdynie bedzie tak jak u mlodaj dziewczyny-nietety taka kolej rzeczy, Duchem zas czuje sie jak malolaza,a to wazne jest:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi się wydaje,że ja tu jestem seniorką skończyłam już 39 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale dodam,że też czuje się młodo,mam 17 letnią córkę i nie czuje się jak jej matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem juz babcia ,i teraz w sieroniu urodzi mi sie wnusio:) Obecnie mam wnusie -Marysie. Nie ktore z nas furomiczek,ajuz troszke piszemy nawet sie widzialysmy na fotkach,wiec wiedza nawet jak wygladam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie ,że jesteśmy tu w tak różnym wieku,jak byłam na forum w grupach wsparcia na Dukanie to byłam najstarsza i nie czułam się najlepiej bo te najchudsze,najmłodsze nie były za miłe,jedna nawet stwierdziła,że jak można było dopuścić się do 100kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo lubię nawiązywać znajomości a tu czuje się dobrze,ale jak ktoś dokuczy to wiesz jak boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,wiem,ale mam ndzieje ,ze tu nas to nie czeka.Pisze juz z niektorymi dziewczynymi dluuuuuuuuugo. MImisia zalozyla nowy temat ,bo jeden mam padl, .Jakie tam sa i byly wspaniale dziewczynki,duzo z nich tu sie przenioslo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to co napisalas to bylo bardzo nie na miejscu. Jestesmy jescze na fajnym topiku i jestesmy tam tylko 3,moze wpadniesz tam??? Wesola 50-tka-nazwa topiku-zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też z jedną długo pisalam na grupach wsparcia,ale jej wątek upadł przestała pisać bo nie mogła sobie poradzić dietą,ja schudłam,przytyłam i znowu walczę nie poddam się dałam sobie ostatnią szansę,powiedziałam do męża albo schudnę albo idę pod nóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od marca staram się przejść na witarianizm,ale nie do końca mi wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od marca -masz ladny wynik:) Ja jestek na diecie w zasadzie tez cale zycie ,scudne ,przytyje,ake terz od styczniw jestem na sb i chwale sobie bardzo,jem czesto dogadzam sobie i chudne, Podaba mi sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze ,anapewno w srod nas ci sie uda!:)i nie bedziesz musiala isc pod skalpel. My ci w tym pomozemy ,naprawde jest pelna mobilizacja, Wejdz na ten topik ,tam jest tez serene ,ktora taz kiedys miala pokazna wage,a teraz taka chudzinka przy wzr.170 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja postanowiłam zmienić sposób odżywiania bo źle się czułam,2 lata temu przez kamice żółciową przeszłam ostre zapalenie trzustki i od tamtego czasu nie było za dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odkąd zrezygnowałam z mięsa i nabiału jest naprawdę dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×