Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

||MimisiA||

Szukam koleżanek do wspólnego odchudzania -25 kg:) Kto ze mną??

Polecane posty

Jestem jestem dzis od rana walka z ogrodem bo byl w strasznym stanie jak sie tu wprowadzilismy wiec trochu trzeba bylo ogarnac moj teraz brame naprawia a ja obiad robie dla mnie i małej piersi z grilla a moj bedzie udka wcinał :):) MIMISIA nie przejmuj sie glupim pisaniem innych a tak na marginesie lot na wesele wypalił za tydzien zamawiam bilet :*** a pozniej wracam z mama i chwilowo bedzie tu tez moja tesciowa jak wroce z mama wiec juz sie booooje :P jeszcze nigdy sie nie widziały a ona jest okropna ;/ no ale cóż mam to gdzies ja tez na rowerku juz od paru dni jezdze moj mi kupil heheh i nawet mi sie to podoba a nie jezdzilam chyba z 5 lat :O buziaki dziewczyny u nas caly czas pogoda piekna a mala juz od rana w basenie sie pluskała wiec musze teraz zwracac na nia szczególna uwage wiecie jak jest :P dlatego rzadko pisze bo ona ciagle by w ogrodzie siedziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka ja jestem ale żegnam się z R o 21 wyjeżdza:( LASKI HAAAAALLLOOOOOOOO GDZIE SIĘ PODZIEWACIE???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja bylam na weselu i na poprawinach bede od jutra z wami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! bawiłam się dobrze popilam whisky pojadłam trochę. dziś koniec. muszę tylko sobie to poukładac? u mnie remont więc mieszkam u mamy to jest tylko największy dol bo nie mam parowaru porządnego piecyka :( i nie wiem co robić na obiad ale dziś chyba będzie pierś i sałatka z feta. do pracy wzięłam jogurt pitny,serek homo i wode:). teraz pilam kawe ale tylko kilka łykow bo mi Ostygla a ją lubie tylko gorąca. oo i może kupie dziś arbuza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedziałkowo :) Podpisuję listę obecności. Jak tam minął weekend, dziewczyny? Wypoczęłyście? nabrałyście sił na kolejny tydzień zmagań z kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ale mam doła musze sie was cos poradzic jest taka sytuacja 21 lipca jak juz wczesniej pisałam mój brat ma slub a 9 lipca przylatuje do mnie w sumie do mojej zuzy moja tesciowa i zostaje miesiac i pytala sie mnie czy nie lepiej jak mala zostawie z nia i polece na ten slub bo lece tylko na 6 dni wiec bedzuie mi lzej i nie bede musiala sie meczyc. Ja sobie to przemyslalam i doszlam do wniosku ze przeciez chyba nic sie nie stanie jak zostawie ja w uk z babcia i moim co o tym sadzicie nie wyjde na wyrodna matke ? ja sie jeszcze z mala nigdy ni rozstalam a taki wyjazd samej dobrze by mi z robil z drugiej strony co o tym sadzicie dziewczyny? mam zostawiac moja mala ? i leciec sama ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej My wczoraj po obiedzie poszlismy na spacer, potem na działkę i jakos tak zeszło.... Dzisiaj od rana wziełam się do roboty i dwa okna mam juz umyte:) Jak skończę sprzatać to może wyjdę z małym na spacer bo podobno od środy pogoda ma się trochę popsuć więc trzeba korzystać;) Zabka- jakos dasz radę, femont w końcu się skończy:) Mimisia-znam ten ból bo mój tez kiedyś wyjeżdżał -tyle że na cały tydzień, przerobiłam też wyjazdy za granicę do pracy więc rozumiem Cię, teraz na szczęście mam m co dzień w domu (co nie znaczy że czasem chętnie gdzieś bym go wysłała na parę dni;) ) Z moją dietką po weeckendzie znowu słabo ale od dzisiaj wracam do ''roboty'' Bilirubina- dla mnie weeckendy są ''męką'' dietową, więc wolę dni na tygodniu:) Natalinka-moja mama tez nie przepada za moją teściową;) Miłego dnia-wracam do sprzątanka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ntalinka- kochana jaka wyrodna matka?????? przecież mała zostanie z tatą i babcią:) ja wprawdzie mojego małego jeszcze nie zostawiałam na dłużej niż jedną noc z moja mamą (sylwester, andzrzejki itp.) ale nie miałam takiej potrzeby, ale starszą jak była mała często zostawiałam z babcią, w sumie to na przykład pierwszy raz została na 5 dni, jak jechalam do kuzynki do niemiec na wesele- miała półtorej roku, więc jak sama Ci tak zaproponowała teściowa to skorzystaj :):):) Z doświadczenia wiem że potem strasznie się tęskni ale taka chwila wytchnienia dobrze robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Mamy,potem duża impreza rodzinna tak,że na wage nie wchodze tylko jade dziś na jabłkach i czeresniach. Natalinka na pewno nie wyjdziesz na wyrodną matkę,zostawisz dzieciaczka pod dobrą opieką a to w końcu tylko parę dni tak,że nic się nie przejmuj. W ogóle od dziś 2tygodnie ostrej diety i musi być efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalinka, takie rozstanie dobrze Wam zrobi. Ty sobie odpoczniesz, nabierzesz dystansu do wielu rzeczy, dziadkowie będą szczęśliwi, że mogą zaopiekować się maluchem, nawiążą z nim większą więź. Tym bardziej, że sami proponują taki układ. Możesz im sie potem w jakiś sposób zrewanżować, choćby smakowitym podwieczorkiem, żeby czuli się docenieni i chętnie proponowali swoją pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiaa- czereśnie :) tez bym zjadła.... muszę zobaczyc w warzywniaku ;) Kurczę ja jakos ostatnio znowu mam słabsze dni w dietowaniu, jak nie obiady rodzinne to imprezy grilowe-eh trzeba by poprostu z domu nie wychodzić:( Dzisiaj juz twarożek ze szczypiorkiem z działki zaliczony, na obiad mam malutką cukinię-tylko jeszcze nie wiem jak ja zrobić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poleczka, zrób nadziewaną mięsem mielonym i zapiekaną w piekarniku. Niezbyt dużo kalorii, a pysznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bilirubinko- ten przepis to ja znam:) tyle że uszczelka w piekarniku nawaliła- czekam na nową i cierpię bez tego sprzetu domowego:(:(:( Żeby usmazyćsobie mięsko wyciągam racletę , ale na cukinię muszę coś innego wymysleć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam takie leczo z cukinia,papryką,cebulką,daje do tego też wędlinę,pychotka :) Poleczka ja mam w ogóle słabe dni z tą dietą ,pora się wziąść za to konkretniej,wyjazd z lubym planuje niedługo,celI musze mieć osiągnięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie zjadlam 2sniadanko platki kukurydz zalałam jogurtem pitnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zdeterminowa i pokutuje za imprezowe obzarstwo. Idzie mi dobrze,2garscie czeresni i Actiwia za mna,zero podjadania. Do 19 jestem w pracy,najgorzej jak wracam do domu a nie moge miec pustej lodowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie Moje Laseczki!!!!!:):):) Natalka jaka wyrodna ????przecież z nikim obcym jej nie zostawiasz tylko z babcią i TATĄ:) poleczka@ no mój już dzisiaj wrócił teraz odsypia kolejny wyjazd jutro o 21:P Macie już jakieś plany na długi weekend???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj mimisiu jestem już z Wami. byliśmy z mężem na wycieczce w Krakowie, wróciliśmy wczoraj wieczorem. nie mam pojęcia ile ważę, bo nie trzymałam diety. od jutra dopiero znów będę trzymać i ćwiczyć. a za jakieś 2 tygodnie idę do pracy więc schudnę bardzo, bo tam nie wolno wnosić swojego jedzenia, a na zakładzie jeść nie będę. widzę mimisiu, że u Ciebie waga pięknie ciągle spada :) gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mjluska89 a ja tu już siwych włosów dostałam tak się o Ciebie martwiłam:D:D:D:D I jak było w Krakowie????najważniejsze,że od jutra wracasz na właściwy tor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) Witam Was wszystkie poniedzialkowo!!!! :):):) 2 godzinki temu dopiero wrocilismy do domu,jestesmy padnieci!!!! Zamekduje sie jutro!!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×