Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

||MimisiA||

Szukam koleżanek do wspólnego odchudzania -25 kg:) Kto ze mną??

Polecane posty

Hej:) ją dziś Jak sie obudzilam ok 3to nie spalam do 4.30. a o 5.30Dzwonil budzik więc jestem nieprzytomna. z tego wszystkiego nie przeszkadzalo mi że kawą mi nie smakuje i wypilam więcej niż pół:) na śniadanie mam bulke wieloziarnista i serek wiejski na drugie mam gruszke albo jabłko :) Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabka-to nie zazdroszcze:( Ja jak sie nie wyspie ciagnie sie to za mna pare dni.Mam nadzieje ,ze dasz jakos rade przeciagnac caly dlugidzien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcięło mi posta,kurde,no! Jednak wieczorem zgrzeszyłam i na wadze ani grama mniej od wcoraj czyli dziś dzień baardzoo dietowy. Paseczki na warzywkach jeszcze lepiej i zdrowiej ale Ty i tak masz fajną wagę na swój wzrost:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocwiczylam troszecze i w koncu wybralam sie na basenik .Wlasnie nie dawno wrocilam i zjadlam obiadek-kawalek mieska drobiowego i kapustke mloda. Teraz kawka i bede leniuchowac!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chyba kawke zrobię,podchodzi mi ta Nescafe creme. Zjadłam dziś 2 małe kanapki tylko,po pracy przekąsze coś w domku i zajmę się czymś z daleka od lodówki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie Ślicznotki!!!!!!!! Mnie złapał straszny dół:(niestety i jest coraz gorzej:(ale nie będę pisać o co chodzi,bo zaraz się jakaś pomarańczka odezwie i napisze że tylko o sobie tutaj mówię:( trzymajcie się!!!!:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety te pomaranczki wszystko czasami psuja,do mnie tez juz byly przyczepine!!! Mimiska trzymaj sie i mysle ,ze wszystko co zle nas posci i wszystko bedzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie coś ciężko ostatnio z dietą... chyba muszę zastosować jakąś konkretną, bo za dużo sobie pozwalam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, a ja dzisiaj też nie wesoło, jakos nie mogę się pozbierać od kilku dni:( a dzisiaj to chyba przeszłam sama siebie:( o diecie to nawet nie ma co mówić-lipa :( ciagle jestem głodna i jak pomyslę co dzisiaj ile dzisiaj zjadłam to niedobrze mi sie robi- obżarstwo:( zero mobilizacji-juz nie wiem co mam robić:( mam nadzieję że jakoś się pozbieram.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poleczka witaj w klubie :( chociaż ja dziś nie obżarłam się. ale tak czy inaczej ciężko mi idzie ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki!!!!! Nia zalamywac mi sie tu!!!!!! Pleczka ,Milusia-czasmi moze sie przyplatac jakis dzien z wiekszym podjadaniem ,bo czlowiek inaczej poprostu by zwariowal!!!! no tak jest prawda.Mowia ,ze codzienne wazenie jest zle ,a ja to czynic bede dalej ,bo wlasnie dzieki temu wiem,czy mode i na ile sobie pozwolic:) Wiec dziewczyny glowa do gory i dzielnie walczymy dalej!!!:D Zjadlam sniadanko-3 dykty z pomidorkiem i kawke. Pozdrawiam was bardzo ciepelko i do pozniej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. wypiłam kawke teraz ogladam julke. mam że sobą jogurt platki i jabłko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu takie wszystkie smutne? U mnie w sumie też nie wesoło.. Mimisia,na pomaranczki nie zwracamy uwagi,jak masz ochote się wyżalić to pisz smiało. Paseczki,Poleczka,Mjluska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje Śliczne:) dziewczyny Ja jak miałam @ też byłam cały czas głodna ale na szczęście ta wredota się skończyła i musimy razem się trzymać kochane odezwę się po pracy teraz pisze z telefonu. Tyle jesteśmy warci,na ile jesteśmy się w stanie oddać drugiej osobie...:* DIETA MŻ START!!!! 31.01 -> 108 kg || 07.02 -> 104,5 kg || 14.02 -> 103,2 kg 21.02 -> 101,5 kg || 28.02 ->100,5 kg || 06.03 -> 99,2 kg 13.03 -> 98,1 kg || 20.03 -> 96,1 kg || 27.03 -> 94,8 kg 03.04 -> 94,5 kg || 11.04 ->92,9 kg ||20.04 ->91,2 kg 27.04 -> 90,3 kg || 03.05 -> 89,5 kg ||09.05 -> 87,7 kg 19.05 -> 86,2 kg || 26.05 -> 85,4 kg || .....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba łapie mnie jakaś depresja:( Nie daje już sobie rady:( mjluska89,pysiaa,zabka092,CZARNA,Adel,Natalinka_nie_chudzinka,poleczka@,Bilirubina Laski co z Wami?!!!!!!!!!!!!!!!!Gdzie się podziewacie?!!!!!!!!!!!ten topik nie może umrzeć!!!!!!!!!!!!!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mjluska89, poleczka dziewczyny musimy walczyć:(przychodzi takie coś ja też to przechodziłam najważniejsze podnieść się po tym i wrócić do diety!!!:* mjluska o jakiej diecie myślisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalinka_nie_chudzinka super że masz już sukienkę!:) ale czy do tego czasu nie zrobi Ci się za duża???:)mogłaś jeszcze troszkę poczekać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimisku-co za deprecha???wygadaj sie kobieto,moze ci bedzie lepiej!!!!Nie mecz sie ,pamietasz jak ja sie wam wagadalam od razu bylo mi lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimisiu jestem jestem, nie zostawię Was. po prostu mam ciężkie dni. dietę odstawiłam na kilka dni ale jutro 1 więc postanowiłam zacząć sb. może mi w końcu uda się schudnąć tyle ile chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja dzis stanelam na wadze mimo iz mialam to zrobic jutro i co? jestem dzis najszczesliwsza kobieta na ziemi :):):) ostatnio mialam b. duzo ruchu i nie mialam zbytnio czasu pisac ale postaram sie to nadrobic :):) MIMISIA mysle ze jak schudne jeszcze z 6 kg do wylotu to sukienka bedzie lezala idealnie :***** a z wami co sie dzieje mam nadzieje ze sie nie poddacie ??? wasza waga mnie mobilizuje i mam nadzieje ze bedziemy sie tu wspierac :) zabka092 slodkie to nie koniec swiata nie przytyjesz od razu :):) ja juz przestalam sie przejmowac ciagotkami :) mimo ze od kiedy mam ten implant to mam @ i czasami jestem strasznie nerwowa ::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Natalinka-gratuluję:) U mnie nic nowego, postanowiłam do poniedziałku nie mysleć o diecie (co nie znaczy że rzuciłam sie na lodówkę;) ) Od poniedziałku wracam do liczenia kalorii!!!! i musi sie cos ruszyć! Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorkaaa
cześć na ilu kaloriach juz mozna schudnac? od ilu zaczac>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Ślicznotki!!!!!:) W końcu weekend! U mnie troszkę lepiej ale ciągle mam w głowie... Chodzi o to,że dość długo staramy się o dzidzię R też już bardzo by chciał a ja nie mogę o niczym innym myśleć tylko o tym!!! Przez to że ciągle o tym myślę chyba nam się nie udaje:(ciąle tylko stres :( kompletnie nic nie wychodzi mam takiego pecha w życiu że sobie nie wyobrażacie:( jak mam tą głowę "wyłączyć"bo ja już nie wiem:( jeszcze jego bratowa mnie dobija i jej niekończące się kłótnie(on też jej nienawidzi):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×