Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

||MimisiA||

Szukam koleżanek do wspólnego odchudzania -25 kg:) Kto ze mną??

Polecane posty

a gdzie się podziewa reszta Lasek???? Pracują jeszcze??? Ja dzisiaj chyba już pojadę się przejechać rowerem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,podpisuje liste obecnosci;) niestety waga nie drgnie:( mam asystor slim zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy naprawdę są takie dobre te tabletki?? A tutaj znowu nikogo nie ma?!!!! Ojjjjjjjjjjjj:( Ja czekam na R i ruszamy na rowerki:P a wy jak tam z ćwiczeniami????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny pisałam tu jakiś czas temu. Od tego czasu prawie nic nie schudłam, coś ok 1 kg tylko, dosyć długo trwało to zatrzymanie wagi. Teraz zaczęłam pić wodę z octem i jeździć na rolkach, mam nadzieję, że nawet jeśli mało schudnę to przynajmniej wyrzeźbię nogi, co myślicie? Pomoże jeżdżenie na rolkach? Pozdrawiam, podziwiam wasze efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki gdyby nie to ze mnie tak wsparłyście to nie zgodzila bym sie na zostawienie malej :) jestescie kochane :) kupilam sobie wino od wczoraj mam takie nerwy przez tow wszystko ze cala chodzilam i chyba wypije cale dzis prawie nic nie jadlam ja zawsze pije jak nic nie jem ;/ ale normalnie mam takie nerwy ze chodze cala martwie sie jak to bedzie , w co sie ubierze taki spaslak jak ja , czy zunia nie bedzie plakala i wg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki wtorkowo!!! Wszystko mi sie miesza myslac ,ze dzis dopiero poniedzialek.Tak to jest jak wraca sie z Urlopiku w lasnie w poniedzialek,wczorajszy dzien mialam za niedziele:P Sniadanko: 2 jaja na miekko,pomidorek,3 plastry szyneczki z indyka i kawka naturalnie! Dzisiaj koniec podjadanie czegokolwiek niezgodnego z dietka,przynajmniej do piatku ,do ponownego wyjazdu.Musze te moje pol kilo co przytylam schudnac z nadwiazka:):):) Zycze milego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. ją wczoraj Bylam grzeczna. był tylko maly reds bo już dawno umowiłam się z kolezanka :) na obiad miałam pierś Gotowana plus żółtą fasolka plus trochę marchewki z groszkiem:) Pozniej 2cienkie kawałki chleba z pomidorkiem a wieczorem arbuz. myślę że tragedii nie ma :) dziś dzień zaczęłam od serka homo bo czulam głód ale nie duży-a na małego głóda dobre danio haha mam jeszcze duży jogurt gruszke i banana. myślę że trochę za dużo cukru ale nie Bylam na zakupach więc wzięłam co było pod ręką. chyba muszę zrobić sobie kawe bo coś zaczyna boleć mnie głową ale Kurde ostatnio jakoś mi kawą nie smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! Zabka -mowie ci ja juz jestem taki kawosz i ostatnio zauwazylam,ze co raz czesciej tez siegam po herbatke i to najlepiej z cytrynka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wtorkowo :) Adel, nie przejmuj się, organizm przywyknie i zacznie gubić kg. Mimisia, u mnie wszystko po staremu, czyli zastój:) Natalinka, dobrze, że się zdecydowałaś. Jednak zjedz coś pożywnego zanim wypijesz wino. Paseczki, człowiek do dobrego szybko się przyzwyczaja :) Kobitki, idzie Wam świetnie i tego się trzymajcie :) Miłego dnia, dziewuszki :) Zajrzę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze musiałam się pilnować żeby za dużo nie pic 3-4to minimum a teraz robię 3ale z każdej pije 2-3łyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki nie jest zle mam powera od rana :D:D:D odstresowalam sie wczoraj troszke :) i zapomnialam o wszystkich problemach. Mój mnie w niedziele zabiera na zakupy zebym ta sukienke kupila ciekawe czy cos znajde juz sama nie wiem w co sie ubrac dajcie mi jakies pomysly :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki :) Po tym dniu owocowym super sie czuje i waga pokazuje mniej,fajnie,że wytrzymałam,chyba będę sobie raz w tygodniu taki dzień robić. Natalka,coś sobie znajdziesz,ja np.lubie kiecki z dekoltem,odcinane pod biustem i dalej takie oplywajace,do tego wysoki obcas. Myślę,że dla nas puszystych to korzystny fason.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się i ja:) Na sniadanko było jajko na twardo i kawka (teraz piję juz drugą) Na obiad mam jeszcze moje leczo z wczoraj więc nie musze nic gotować (dla siebie bo dla reszty domownikow niestety tak) Natalinka napewno coś ładnego kupisz:) Tyle że skoro jedziesz dopiero w lipcu to moze poczekaj z ta sukienka napewno jeszcze schudniesz przez czerwiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja usnelam z mlodym:) teraz byl czaas na drugie sniadanko;) jogurt z platkami kukurydzianyi;) bo sam jogurt dla mnie za slodki;)) jak mlody sie obudzi dam mu obiadek i na spacerek;)) takze bede juz pewnie po 14 z domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki wlasnie wrocilam z zakupow i trafilam na zajefajna sukienke biala w czarne kwiaty dopasowana w pasie a nizej poszerzana :D:D jestem mega happy ale musze troche w cycach schudnac jak to zrobic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalinka, kup minimizer, trochę zmniejszy biust. Ogólny spadek wagi przyczynia się też do pomniejszenia biustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie,z cycków najprędzej się chudnie z czego większość nie jest jednak zadowolona ;) Zjadłam dziś mandarynkę i troche gulaszu z chlebem,może jeszcze jabłko zjem. Na razie jestem z siebie zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysia, nawet nie wiesz, ile bym dała, żeby zlecieć z biustu jakieś 4 miski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laski!!! Melduje się i ja ale dzisiaj nic nie będę pisać(mam okropny humor) Trzymajcie się Dziewczyny!!!!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ledwo zyje ,nie mam na nic sily.Dopiero mi dzisiaj wyszla praca nadialce,granie w tenisa ziemnego(mam sane zakwasy)i od grania i od pracy:)na dododatek tak opuchnieta ,bo wczoraj pozarly mnie nie tyle co kpmary,ale muchy konskie.Ogolnie mowiac jestem do d..y:(:(:( Natalko-ciesze sie ,ze sukienka super!!!! jesli chodzi o cycki ,spadly dosc jak schudlam,ale jescze mam tyle ,ze oddarowalabym co najmniej 2 jakies laseczki-hahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bilirubina,Paseczki :):) Ja Dziewczyny mam D i w sumie to mogloby mi tak zostac,to chyba jedyne miejsce z ktorego bym nie chciala schudnac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiu-ja tez mam "D" 80D,jak wazylam 1o6 kilo mialam 100 D,wiec wlasciwie miseczka ciagle taka sama tylko obwod sie duzo zmniejszyl i wrazenie mniekszego biustu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :):):)srodowo:):):) U mnie waga jak na razie znowu sie zatrzymaka,ale tym juz sie nie przejmuje !!!!dojde z czasesem do 2 celu.Narazie jestem zadowolona z takich rezultatow jakie posiadam!:) Natalko-wszystko bedzie dobrze:) Pysia-fajny taki jesdzien w tygodniu,tez nad tym moze pomysle,ale ja z owocami na bakier,wole zdecydowanie warzywa,wiec moze jeden dzien warzywny??? Poleczka-::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×