Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

||MimisiA||

Szukam koleżanek do wspólnego odchudzania -25 kg:) Kto ze mną??

Polecane posty

ja bardzo chętnie się przyłączę :) zawsze to łatwiej :) jakieś specjalne diety stosujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek:):):) Ja od dzisiaj biorę się porządnie za dietke do ostatnio srednio szło a na wadze nic mniej:( Narazie twarozek zaliczony i kawka, na obiad cukinia, w planie rower-o ile znowu nie zacznie padać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki;) Poleglam ,wszystko przez te Mistrzostwa,ciagle sie goscilismy i podzeralismy-masakra:( Od dzis juz jestem znowu na sb.Do soboty musi wszystko wrosic na miejsce!!!!!!! Buziaki dla ws wszystkich o do jutra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski wtorkowe z ranka:) hahahahahaha Dzisiaj nic nie stety na wadze nie ubylo,no ,ale czego tu wymagac 3 dni sie obzerac i chcialaby to w pol godziny schudnac:P:P:P Wale po pracy do sklepow i robie zaopatrzenie do dietki. Pozdrawiam was i do wieczorka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się odmeldowuje chociaż rzadko kto tu zagląda. Jakiś czas postaram się być na 500kal,może coś się ruszy,wczoraj dieta zaliczona,dziś przygotowana na cały dzień w pracy. Paseczki ja też oglądam mecze i raczej nie podjadam ale to piwko zimne z lodówki kusi niemiłosiernie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny ... mogę dołaczyć?? Ja zabieram się za dietę Adriana ... dałam sobie rok żeby wrócić do swojej wagi czyli 65 kg ... teraz mam 90 ... czyli jakieś 25 kg przede mną ... Może wspólnie będzie łatwiej?? Jakieś rady, przepisy ... no i przede wszystkim WSPARCIE :) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Sysunia,pewnie,że dołączaj :) Cele mamy podobne,ja na mż schudłam tylko 2kg,teraz bardziej zaciskam pasa. A Twoja dietka na czym polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane i ja:P super ze dołączają do Nas nowe Kobietki,bo topik chyba pomału upada:(:(:(:(:(:( Co tam u Was ??paseczki ja też przeżyłam szok jak zobaczyłam w sobotę na wadzę tyle ile było,ale dziś już 82,4kg ale na razie nie zmieniam stopki poczekam chyba do soboty o ile wytrzymam:D Laski odzywajcie się szybciutko!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimisia pięknie chudniesz :) No właśnie gdzie pozostałe dziewczyny? Już się nie odchudzają czy nie mają czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zrobiłam sobie "obiad"ugotowałąm pierś pokroiłam w kostkę i wrzuciłam do kapusty,pomidora,marchewki,kukurydzy,natki pietruszki,i posypałam przyprawą:) jak myślicie ile to może mieć kcal???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiam ponownie!!! Witaj -Sysunia!!!:) Moja waga juz sie zmienila na lepsze,jeszczepare dni i bedzie taka jak na stopce:D Teraz zjadlam truskawki z jogurtem i stevia,kawka Wczeniej zjadlam. rano-2 jaja na miekko,pomidor,kawka 10 szt orzechow wloskich piers z kurczaka z pieczarkami na dzisiaj juz koniec z jakim kolwiek jedzonkiem!:) Caluski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POOOOLSKAAAA JEST WIEEEELKAAAA!!!!!!!!:D:D:D (Tak nawiasem nienawidzę piłki:D)ale piłkarze mrrrr boscy:D hihi Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam srodowo!!! Nie wygrali Nasi chlopcy,ale grali przepieknie!!!!! Remis dla nas tez zadawalajcy wynik:) Cieszmy sie to co jest!!!hahahahahahadobre i to!! U mnie maly znizka wagi,alenapisze wam i pochwale jak dojde ponownie to tej na stopce!!! Buziaczki :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewuszki wracam do Was po przerwie w diecie. waga większa, ale cóż. miałam dość odchudzania, postanowiłam odpocząć, ale od dziś wracam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mjluska wracaj bo tu już rzadko kto zagląda,trzeba rozruszać ten topik :) Ja po śniadaniu jabłko i Frugo 160kal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasz rade jak już tyle zrzuciłaś a cel koncowy jaki planujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cel końcowy nieokreślony. tak myślę, że 60kg, ale to jeszcze nie wiem pewno. zależy od tego jak będę wyglądała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mjluska Super super super,że wróciłaś do Nas!!!!!!:*:*:*:*:) Ja już też zastanawiam się nad zakończeniem mojej diety:( nie gadam z R powiedział mi coś co baardzo mnie zabolało i nie wiem jak to będzie dalej...:( sam teraz puscił"focha"i nie raczy się odezwać trudno.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×