Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

||MimisiA||

Szukam koleżanek do wspólnego odchudzania -25 kg:) Kto ze mną??

Polecane posty

Co z Wami?!:( Halo Halo!!!!! Ja właśnie jem sałatkę z warzyw i w to pierś ugotowana pyyychaaaa:D I na tym dziisaj kończę chyba,że kawałek arbuza jem podczas meczu:P ODEZWIJCIE SIĘ!!!!!!:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta_która_czyta
Mimisia nie dziw się, że nikt z Tobą nie pisze jak Ty swoje nastroje i wahania miłosne na forum o odchudzaniu wyciągasz. Co raz płaczesz kocha mnie czy nie kocha. To tylko świadczy o Twojej niedojrzałości i braku przyjaciół w realu skoro ty się zwierzasz. Topik umrze pewnie już nie długo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rusza mnie to co piszesz! Czy mam przyjaciół?!mam,ale Laski tutaj traktuje równie jak przyjaciółki z reala!!!!! i nie Ci oceniać czy jestem dojrzała! Leżało mi to na sercu to napisałam i przeprosiłam! Upadnie topik?!hmmmm siłą dziewczyn nie zatrzymam ,ale wierzę że zostaną tutaj a jeśli nie to trudno każdy pisze co chce i o czym chce ile można non stop pisać o diecie??? Niekiedy można napisać co innego! Ps. Laski mam nadzieję,że się odezwiecie już więcej nic nie będę o SOBIE pisać ;P MIŁEGO WEEKENDU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytalam co wypisywalas
hahaha dobre dobre poradnia probleow przedmalzenskich !!! zaraz widac ze nie masz kolezanek jak ten R z toba wytrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta_która_czyta
koleżanki pewnie już dawno wstały tylko mają własne życia i rozrywki, a Ty masz tylko internet to strasznie zabawne tak Cię czytać zastanawia mnie czy wyniki w Twoim odchudzaniu są prawdziwe, czy też je zmyślasz, żeby przyciągnąć uwagę ktoś świetnie zauważył, biedny ten Twój R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdziele nie moge tego czytac!!!Wezcie sie pomaranczki odczepcie od Mimisi,wlasnie,ze swietnie sobie radzi (mam ja na fb) i widze fotki,nie jestesmy tu wszystkie anonimowo jak wam sie wydaje i jak nie macie nic ciekawego do powiedzenia to po co sie wpieprzacie na nasze forum??? Widac kto tu jest zdesperowany!!!Na rozne tematy sie rozmawia i nie wam to oceniac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tydzień mnie tu nie było prawie;) co tam u Was? Oglądałyście wczoraj mecz? My dzisiaj na zakupach potem w domciu,a jutro znów do pracy,wolne leci raz dwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idz do lekarza
Pol roku tu siedzi jeszcze z 10 lat jej tu zejdzie na jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego Ją obrażasz?Znasz Ją?Znasz R?Coś ci zrobiła?Ja nie rozumiem skąd w ludziach tyle złośliwości i zwykłego chamstwa?!Brak kultury i obycia!Takie ,,wypowiedzi"pokazują poziom osoby,która to pisze czyli poniżej 0!!! MiMisia - to zwykła zazdrość bo widać kogoś w oczy kłuje coś takiego jak ambicja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna witam witam Kochana:) i jak zakupy udały się? My właśnie z rowerów wróciliśi 13km za nami:)nawet jagody zebraliśmy:) hi hi:) jutro od nowa niestety do pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A udały,udały:)Na chwilkę weszłam bo zaraz idziemy spać,rano do pracy... Tydzień pewnie szybko zleci bo znów mam full roboty od rana do wieczora i tak w kółko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) U Nas też zapowiadali takie upały a na razie tylko 22 stopnie,ale może od jutra coś się zmieni:) No ja już też zaraz uciekam do łóżeczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiMisia a ja tak czytam o jakie upały Ci chodzi hahaha;)napisałam,że udały haha;)co do upałów to duchota dzis straszna była,ale zobaczymy co dalej:)Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahaha:D To się dogadałyśmy nie ma co!:D Hihi:) Ja też mam zamiar w tygodniu wybrać się na zakupy DUŻE zakupy,bo we wszystkim się topie:D Ostatnio kupiłam spódniczkę miałam dwa razy ubraną i normalnie leci z tyłka:D Wstawię za jakiś czas zdjęcia na fb to zobaczysz/zobaczycie:P:) uciekam bo R marudzi...:P:P:) Dobranoc:* Kolorowych Snów!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam oJ TAM BEZ PRZESADY POMARANCZKI sie czepiacie i po co wam to ? Macie jakas satysfakcję z tego? bezczelnosc z Waszej strony wtracac sie w je zwiazek podczas gdy jej nie znacie. A tak na marginesie to mam wrazenie ze wypisuje to ktos kto tu z nami pisze lub pisał kiedys , nie wieze ze ktos siedzi i czyta namietnie wszystko a pozniej sie czepia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weeckendzie:) u nas upalnym..... Wiekoszośc czasu spedzilismy nad wodą bo w domu cięzko wytrzymać tak duszno. Moja przyjaciolka wróciła z urlopu więc wreszcie mam nadzieje codziennie na rowerek:):):) Mimisia, Natalinka-gratuluję wyników-pewnie niedługo mnie dogonicie:) A co do ''pisaniny'' pomarańczek nie wypowiadam sie bo post byłby do usunięcia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Laski:) Ja jeszcze w pracy pol godziny:) co do tego pisania to nic sobie z tego nie robię dziewczyny:)i nie chce nikogo osadzac ale też mi się wydaje że to ktoś kto tutaj pisze lub pisał ale mnie to nie razi Niech piszą ile chcą :D dzisiaj idziemy ustalac datę ślubu:):)odezwę się później.CAŁUSY:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracam po wspaniałym weekendzie,wszystko pięknie ale nie dietowo niestety. Dziś grzecznie porcja zupy warzywnej a potem kanapka. Gratuluje spadków Natalinka i Mimisia,idziecie jak burza :) Poleczka,Czarna,Bilirubinka,Paseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam Dziewczyny jak dzisiaj Wasze diety????:) U Mnie oki:P Mamy już ustaloną datę ślubu :D 29 czerwiec 2013 :):):):) W KOŃCU!:D Ale szykuje się burza buuuu:/:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Piękna pogoda to chyba nikomu przed komputerem niechce się siedzieć-cisza straszna:( Mimisia- super, data ustalona to teraz sukienki mozna ogladać:) Dietowo u mnie tak sobie.... ale cały czas nad tym pracuję, tyle ze wazenia w tym mieisacu chyba nie będzie:( Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wtorkowo :) Mam nadzieję, że to już koniec nawałnic. Deszcz potrzebny, ale nie w takiej formie. Nie lubię lata, dla mnie optymalny zakres temperatur to 18 - 25 stopni. W zupełności wystarczyłoby mi :) Nie nadaję się na wycieczki w tropiki, ani w europejskie gorące rejony. Ciągnie mnie na północ:) A Wy, co preferujecie latem? Natalinka, jak tam po weselu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie reszta dziewczyn? Wywiało kobitki... Zawsze tu taki ruch był, a teraz coś za spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) U mnie taki upał,że i dietka idzie dobrze. Do tej pory zjadłam batonik musli 100kal i jabłko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyfra Laski:) w końcu ktoś się odezwał:) co tam u Was? Ją cały dzień na podwórku kwiatki sadziłam trawę kosiłam taka super pogoda że żal ją marnować:) później rowery;)ale dieta 100%:)pisze z telefonu,bo laptop mi nawalił:( a gdzie reszta lasek? Halo halo! Co tam u Nas ?:)piszcie dalej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane srodowo!!!!:D Wcoraj dopiero wrocilam.Tym razem nie bylamna Ranczo ,tylko na urodznkach mojejej wnuczki-bylo cudownie.Wnusia cudowna!!!! Z dietkowaniem nie jest zle,oszczedzalam sie bardzo!!!!!!!!!!!!! Caluski:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam bardzo deszczowo :) Paseczki, zaparta dziewczyna z Ciebie :) Cieszę się, że spotkanie z rodziną się udało i mogłaś nacieszyć się wnusią. Mimisia, ogródek pewnie masz jak z bajki. Nie chcę krakać, ale coś mi się widzi dziewczyny, że ten topik podzieli los poprzedniego... Wyludnia się i wycisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja, ale przez te upały praktycznie nie włączam komputera, bo nie chce mi sie siedzieć... dietkuję sobie dalej, i tym razem już do celu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×