Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mariposa81

mężczyźni po 30... poszukuję Was

Polecane posty

Znając Boga, to jest leniwy i mu się nie chce przelogować żeby wydać odpowiednie dyspozycje;) Czeka nas marazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonisz króliczka i wcale nie chcesz go złapać. A on jest taki roztrzęsiony, biedactwo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roztrzęsiony? Niech ja go tylko złapię;), to wtedy dopiero będzie roztrzęsiony, a potem znów i znów...;) Bóg jeden raczy wiedzieć co ja tak naprawdę tu robię;) Szukając odpowiedzi na to pytanie jednocześnie wezmę prysznic, potem prysznic weźmie mnie... i tak zleci chwil kilka, więc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeus dostał się do komnaty Danae pod postacią złotego deszczu. Ja tak nie potrafię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
machne tylko i udam że "szukam :D:-P "zabawa jest wtedy jak się znajdzie i jest pomyśl na to ,co dalej " pomyśl był realizacja też :D A teraz dosyć pindolenia i spadam do pracy buziaczory i dwa nawilżone zostawiam👄 Spokojnego weekendu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie coś tak mi się wydaje... a mi dziś nogi drętwieją, to chyba też już końcówa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno, nie ma co się rozwodzić nad przemijalnością rzeczy ulotnych. Zresztą, myślisz, że tak łatwo umrzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złego diabli nie biorą, więc łatwo nie będzie... chociaż właściwie ja to do nieba tylko się kwalifikuję, więc kto wie, kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na co komu w niebie baba z chorymi nogami? Chyba, że umiesz grać na harfie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, widzisz, nie pomyślałam... na harfie owszem owszem umiem :) miałam takiego kolegę, który doskonale radził sobie z tym instrumentem i trochę lekcji od niego wzięłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jakiś anioł był pewnie:D. Ja miałam takiego który grał na harmonijce ustnej, może "grał" to jest za duże słowo, ale nosił ją przy sobie i wyciągał jak tylko nadarzyła się okazja, tudzież bez okazji. Kiedyś był tak pijany, że wyciągnął przez pomyłkę zapalniczkę zippo i zagrał na niej, efekt podobny:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raj z wami w środku dziewczyny wreszcie robi się konkurencyjny wobec tych 40 samoodnawialnych dziewic oferowanych przez Proroka. Tylko patrzeć jak na podobieństwo muzułmanów zaczniemy wysadzać się w powietrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vieviórze, każdy ma takiego Proroka i prezydenta na jakiego sobie zasłużył, albo zagłosował;). W moim raju będzie nielimitowany dostęp do różowej waty cukrowej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim będzie 40 samoodnawialnych butelek Ginu Lubuskiego, m. in. oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dark na mojej nauczę grać, później trzeba będzie zdać egzamin i już z górki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogłabyś robić za klucznika i przyjąć to za kryterium wstępu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tych których nie da się nauczyć wyślij do mnie, niech żrą za karę watę cukrową;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zanim do harfy przystąpią, cytrynę muszą zeżreć oczywiście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana dark_side, otrzymalam przekaz iż osiagnielasz wyzszy poziom seksualnosci i bedziesz niedlugo realizować marzenia tylko kiedy zazyczysz. Ale mają wątpliwości na niebie czy umiesz zyczyc! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynki, faktura musi być odpowiednia. Aż mi się uda same rozjeżdżają;) Po co mi była ta wata? Ciekaw, czy można to jeszcze odwołać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja sobie życzę Nirvany Nirwano. Ja w niebie u vievióra, wzajemnie zgłębiamy grę na harfie i flecie pijąc sobie z ust Gin Lubuski. Jaki jest czas realizacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pproroctwa Nirwany są wiarygodne ale ta składnia jest nie do przyjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nirwano szanowna, zerknij w swoje notatki. Jest coś na mój temat ? Od razu zaznaczam, że liczba aktów miłosnych tygodniowo nikogo na tym forum nie zainteresuje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×