Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaja4545

ZOSTAWIŁ MNIE W CIĄŻY!!!! CO ROBIĆ

Polecane posty

lietta2-Uwierz mi że będzie sama, ma 26 lat, czyli jest już stara, do tego ładna być nie może, bo facet by ją nie zostawił jak by była ładna i miła. Więc jedynie może liczyć na jakiś rozwidników po 40-50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,mknoib k
stara ale seks miala:) a ty nie masz i miec nie bedziesz;)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem po co odpisujecie na jego prowokację, ma z nas pożywkę zaraza pełna zawiści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefgkobieta
co za głupi niewyżyty dzieciak prawiczek... autorko może faktycznie coś mu odbiło i przemyśli sprawę i wróci na klęczkach... ale jeśli nie to nie ma co za nim płakać - powinien być dla Ciebie wsparciem a przysparza Ci dodatkowych zmartwień, widać faktycznie nie dorósł do roli męża i ojca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEST MEGA CIĘŻKO, chyba najgorsze chwile w moim życiu Tak, masz rację jest mega ciężko. Widzę że rozsądna z ciebie kobieta to i dasz radę. Ja musiałam, tym bardziej że miałam za sobą nieudane małżeństwo i dwoje dzieci w wieku szkolnym. Dla ciekawskich- mieszkaliśmy razem 6 lat i było dobrze dopóki nie zaszłam w ciążę.Odszedł do kobiety która miała 5-letnie dziecko. Najpierw rozpacz, łzy bo zostałam tak strasznie zraniona a potem popatrzyłam na problem z innej strony i zrobiło się lżej. Moje dzieci mi pomogły to one były bardziej odpowiedzialne. Ja to nawet ciesze się ze tak się stało. Nikt mi nie odbierze tego co przeżyłam i nie zliczy wylanych łez ale jak patrzę dziś na niego jak wygląda obecnie i mam sobie wyobrazić że kładę się do łóżka z wieprzem który waży 170 kg to mam satysfakcję ze nie jesteśmy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 i stara???? to ty chyba masz 15 i nie masz tu racji bytu kapciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,mknoib k
Masz rację kaja, nie warto mu odpisywać, ja uprawiałam seks już od 12 roku życia, najpierw z kolegami w ubikacji a potem już na koloniach, a on seksu nie zazna, też mam troje dzieci i sama je wychowuję, com prawda każde ma innego taty(sama nie wiem kto nim jest) ale jestem szcześliwa i faceci lgną do mnie, nie mam problemu z powodzeniem, zawsze jakiś chętny facet się znajdzie, wiec się nie przejmuj kajo, jakoś to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mknoib nie uważasz ze to trochę kurewskie? ka bym się do tego nie przyznała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,mknoib k
przeciez to podszyw:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko ja w wieku 12 lat sie w piaskownicy bawiłam a ty sie już gździłaś masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja trafil Ci sie ciezki przypadek, jedyne co mozesz zrobic to nic nie robic "olac" go bo nawet jesli wplyniecie na niego wezmiecie slub a on cale zycie bedzie Ci i dziecku umilal zycie??? albo po kilku latach rozwiedziecie sie >??? dlatego nic nie rob nie dzwon nie pisz ( jesli dasz rade bo wiem ze dobrze sie " madrzyc" tak z boku) najwyzej wystap o alimenty , jesli tylko troche schisteryzowal ale Cie kochal a nie tylko siebie ( nie zebym to popierala czy rozumiala al e...)to za chwile wroci sam, nie bedzie CI mogl wzpominac w przyszlosci ze za nim latalas czy tez nie dalas odejsc a jesli nie ... to coz moze w tym momencie w to nie uwierzysz ale to jego strata, nie bedzie na biezaco w rozwoju dzidiusia a Ty predzej czy pozniej ulozysz sobie zycie z kims kto zasluguje na Ciebie i dziecko i pokocha Was bezwarunkowo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lietta2 autorka niekoniecznie musi być do końca życia sama...jest młoda i pewnie znajdzie odpowiedniego faceta dla siebie, który pokocha ją i jej dziecko. Nie na jednym życie się kończy I tu cię popieram koleżanko. Moje najstarsze poszły w świat i w domu został jeszcze ten najmłodszy 18-to latek który po skończeniu szkoły też wyjedzie do rodzeństwa do UK. A ja i tak nie zostanę sama bo w sierpniu biorę ślub z wieloletnim partnerem który jest fantastycznym mężczyzną . Jemu nigdy nie przeszkadzało to że mam dzieci, że jestem po dwóch rozwodach i nawet to że jestem starsza o 8 lat.Kochamy się i staramy dbać o naszą miłość żeby tak było zawsze jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczeniłam się, seks zaczęłam uprawiać dopiero jak skończyłam 16 lat, też jestem samotną matką, bo niestety wpadłam w wieku 17 lat, niestety zaufałam czarnemu a on wykorzytał to że pochodziłam z patologicznej rodziny i byłam naiwna, więc zrobił mi dziecko i zniknął, miał wtedy 39 lat i mnie uwiódł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on chce dalej rozmawiać, nalega na rozmowe, spotkanie, tylko ja nie wiem jak z nim w obecnej sytuacji rozmawiać, co powiedzieć. Wbrew pozorą nie jest to łatwe. (Post ,mknoib k o sexie w wieku 12 lat to podszyw tego gówniarza :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el chulo.
Trochę młody na ojcostwo ten twój były,facet na ojcostwo jest gotowy w 100% po 40stce ,wiem to po sobie,mam 32 lata i nie wyobrażam sobie być ojcem w tym wieku,za wiele głupot mam jeszcze w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaja4545 Jest powiedzenie ze nie ma tego złego coby na dobre nie wyszło:) Ja jestem szczęśliwa a on nie. Ja na starość będę miała oparcie w dzieciach i w przyszłym mężu a on nie ma nikogo. Tak więc dziewczyno chodź z podniesioną głową. Matka- to brzmi dumnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silvergold potrafisz dodać otuchy, szkoda tylko ze starcza mi jej na kilka minut :( Za młody na ojcostwo?! Kolesie w wieku 20 lat jak zrobią dzidziusia to biorą odpowiedzialność i ponoszą konsekwencje swojego czynu, to jak oni potrafią to facet po 30 nie jest w stanie tego zrobic?? Dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślicie że mama mulatka ma szansę na białego ojca dla niego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,mknoib k A dlaczego nie? Jakby to był taki facet jak mój, to dzieci mogły by być w kolorach tęczy i nie miałby nic przeciwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorosnąć do ojcostwa już powinien, ja też jeszcze nie byłam gotowa na to żeby mieć dziecko, żeby brać odpowiedzialność za życie i wychowanie tego maleństwa ale DOROSŁAM! W szybkim tempie, na bok poszli znajomi, imprezy i inne rozrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami sobie myślę że tacy faceci jak mój to już wyginęli jak dinozaury a ja swojego na jakiś wykopaliskach wykopałam szukając mamuta:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silvergold tylko że mój mulatek jest strasznie brzydki, prawie jak jego tata, wyjątkowo oszkliwy , sama nie wiem co w nim widziałam w tym murzynie, młoda byłam to i pewnie głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaja4545 My kobiety robimy się dorosłe i odpowiedzialne na wieść że będziemy matkami nawet wtedy gdy mamy tylko 16-17 lat . Ja miałam 17 i co? Dorosłam z dnia na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,mknoib kk
durny podszywacz sie zaczernil;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,mknoib k no takich opinii to się nie spodziewałam. Dla matki jej dziecko jest zawsze najpiękniejsze, jakie by nie było- chore, ułomne albo kalekie, więc proszę nie pisz tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany! to już zgłupieć można. Jak komuś się chce zadawać tyle trudu. Podszywie daruj sobie bo to nie jest temat do żartów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silvergold mnie nie jest na żarty, śmiejesz się że mój syn jest oszkliwy, tak nie ładnie, nie moja wina że on taki paskudny, to wina ojca a nie moja.:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×