Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaja4545

ZOSTAWIŁ MNIE W CIĄŻY!!!! CO ROBIĆ

Polecane posty

gratuluję ci wychowania syna i wytrwałości, nie wątpię że sama też dam sobie radę jednak jak coś takiego spada na kobietę w zaawansowanej ciązy i w dodatku w momencie kiedy nic nie zapowiadało tego że zostanę z tym sama to JEST MEGA CIĘŻKO, chyba najgorsze chwile w moim życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaja4545 szczerze współczuje Ci, bo chyba żadna kobieta nie chciałaby się znaleźć w takiej sytuacji. A może on po prostu sobie kogoś znalazł?. Często jest tak że kobiety w ciąży ograniczają seks(nie mówię, że akurat ty) i przez to mężczyźni szukają pocieszenia u innych kobiet. Wiem...chamstwo z ich strony ale niestety coraz częściej tak jest. No a w związku z tym...facet może się zakochać...tylko szkoda, że kobieta i dziecko musi na tym cierpieć. Powiedzenia, mam nadzieję, że wszystko się ułoży i głowa do góry, tyle dobrego z tego wszystkiego, że masz małego aniołka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgfdgfdgdfgdfgfdg
nie wiem co ci napisac autorko, to jest straszne co on ci zrobil, normalnie az wlosy deba staja, jak tak mozna?mysle ze on kiedys bedzie chcial wrocic do ciebie, takiego chooja bym ukatrupila, on nie ma 20 lat,tylko to facet 30-letni,byc moze to planowal juz wczesniej ale czekal na odpowiednia chwile zeby ci powiedziec, to nie jest tak ze w ciagu jednego dnia decyzje sie zmienia i kogos przestaje sie kochac, pomysl dobrze i przypomnij sobie czy zauwazylas w nim ostatnio jakies zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezimienne wzgórze zastanów się nad wypowiadanymi słowami pod moim adresem! Póki co to ja mam swoje mieszkanie a jego kawalerka jest dla mnie mało istotna, cala reszta materialna też nie ma dla mnie znaczenia bo jestem w lepszej sytuacji materialnej niż on wiec nie osądzaj!!! Poza tym nie był to pierwszy lepszy tylko partner, kochający partner od ponad 2 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezimienne wzgórze a ty myślisz, że wszystkie dziewczyny to lecą na kase??????!!! to się grubo mylisz! widocznie jesteś zwykłą/ zwykłym materialistą i nie zapominaj, że dla większości liczy się przede wszystkim uczucie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaja4545-Gdyby kochał, to byś nie była sama, no ale jak się leciało na przystojniaka co dobrze cię rżnął i bajery wciskał, to teraz już do końca życia będzisz sama, matki z dzieckiem nikt nie zechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezimienne wzgórze największą k****ą to jesteś ty!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fgfgfdgfdgdfgdfgfdg nie było żadnych zmian w jego zachowaniu, każdego dnia wracał do domu po pracy jak zawsze, spędzał czas ze mna, wyjątkowo nawet się nie sprzeczaliśmy od bardzo długiego czasu. Ostatni czas dość wnikliwie już przeanaliwowałam pod tym kontem i nic nie znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie zwracajcie uwagi na Bezimienne wzgórze, bez sensu, widać wszystkich mierzy swoją miarą, jego0jej problem. Witać ktoś kiedyś bardzo skrzywdził Bezimienne wzgórze i nie potrafi ogarnąć. OLEJMY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,mknoib k
jezu co za frajer wez kobiet w ciazy nie denerwuj po co ci to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,mknoib k-Bo was nie lubię, tak jak wy mnie, więc o co ci chodzi? Skoro wy możecie śmiać się z brzydkich facetów, to ja mogę śmiać się z was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezimienne wzgórze dziwką to może i jestes ty! ja mam wspaniałą rodzinę kochającego męża i przecudowne dzieci! nie polecialam na kasę...bo mój mąż nie był bogaczem! wszystkiego się dorabiamy razem...we dwoje... i nie osądzaj, że wszyscy są dziwkami, bo z tego co wnioskuje to widocznie ty nią jesteś. Uważaj żeby czasem ciebie taki los nie spotkał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jijan
NIE KARMIC TROLLA! Kaja wspolczuje serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,mknoib k
kto tu sie z ciebie smieje ??:o idz na topik gdzie sie smieja z brzydali i tam opluwaj jadem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny błagam OLEJCIE GO! Nie po to jest założony ten temat żeby zwracać uwagę na takie posty, jego słowa po mnie spływają i nie wzbudzają żądnych emocji. Potrzebuję dobrych rad a nie zbędnych głupich txt tego pana :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezimienne wzgórze wnioskuję po twoich wypowiedziach, że jesteś pusta jak drut. Opuść to forum jęsli ci coś nie pasuje i nie dobijaj dziewczyny w ciąży zołzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lietta2-Ja się nie szmacą a na pewno w ciąży nie będę :):) Jestem ciekaw czy autorka pogodziła się z tym, ze do końca życia będzie już sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,mknoib k
dobre rady dostalas szkoda ze jasnie pan nie ulotnil sie wczesniej przed ciaza ale coz alimenta i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,mknoib k
my nie smiejemy sie z brzydali!!! wiec wypad tam gdzie sie smieja acha autorko co jego rodzina na to co zrobil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorka niekoniecznie musi być do końca życia sama...jest młoda i pewnie znajdzie odpowiedniego faceta dla siebie, który pokocha ją i jej dziecko. Nie na jednym życie się kończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały czas mam nadzieję że to tylko jego chwilowe zwątpienie w całą sytuację, ogarnie się i wróci nie tyle do mnie co do swojego dziecka, dla jego dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały głodzik
No teraz to można gdybać, czy jakby mieli ślub to by ją zostawił czy został ale to bez sensu. Może by został (wstyd przed rodziną, podziały majątku, rozwodnik) ale to nie znaczy, że byłby super ojcem i mężem. Ja niestety autorko czarno to widzę. Nie, że jestem złośliwcem jakimś, bo Cię nie znam i nie życzę Ci źle. Po prostu trafiłaś na wiecznego chłopca, wolnego ptaka co wybrał wolność nie rodzinę. Te jego nagłe zmiany decyzji o tym świadczą. Można mieć jakieś wahania, stresy czy bać się po prostu ale dorosły człowiek odwraca się na pięcie i ucieka... Druga sprawa co to znaczy, że on uważa że fajnie jest "mieć" dziecko? Mieć to można psa a i tak jako jego właściciel człowiek odpowiada za niego. Dziecka się nie ma tylko wychowuje. A jemu po 6 miechach się odwidziało i jak sobie przyszłość wyobrażasz? Że będzie tak zwiewał jak np dziecko zachoruje albo trzeba się będzie poświęcić i ta wolność. To obowiązek do którego on widocznie nie dorósł. Myśli, że jako niedzielny tatko będzie ok a i kumple zostaną. Przemyśl to jeszcze czy warto żałować na spokojnie i tyle nie ma co płakać życie jest zaskakujące czasem ale masz dziecko ono kocha Cię bezwarunkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,mknoib k
POINFORMUJ JEGO RODZINE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jego rodzina, nie wiem, dopiero wczoraj poinformowałam moją teściową co zrobił jej syn bo on się nie pochwalił, kobieta się dosłownie załamała, powiedziała że tak tego nie zostawi. Zobaczymy czy uda jej się przemówić synkowi do rozsądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, tylko powkurwiać was chciałem. Co nie zmienia faktu że gdybyś sie nie puszczała to byś w ciąży nie była, pewnie po mamusi lubisz się czasem jebać jak szmata, masz to w genach. Tak to jest jak się szpary szybko popuszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,mknoib k
puszczala pff patrz prawiku i zazdrosc bo tobie nie bedzie dane Bogu dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×