Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czerwony kocyk

Trzy róże na rocznice

Polecane posty

Gość a Ty
co dałaś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powinienes sie cieszyc ze
Masz na mysli to ze sie super cieszysz, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupla aa
i co wiecej mąż zaplanowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiec tak.....?!
i??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam nie pisac ale
To źle czy dobrze bo nie znam się? Ps. Ja na rocznicę dostałam lornetkę, więc ciesz się różami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sensie, że tylko róże, czy za mało tych róż? :> Nie płacz, faceci mają słabą wyobraźnię, jesli chodzi o kwiaty i myślą, że nawet jedna stokrotka to piękny gest ;) Ciesz się, że w ogole pamiętał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam nie pisac ale
Autorka napisała że nie musi nic dodawać i rzeczywiście chyba już nie doda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oczekuje prezentów za 2 tyś. Ale zawsze mówiłam mężowi że chciałabym mieć pamiątkę z tego dnia, wyciągnąć ...pierścionek, naszyjnik czy cokolwiek i sobie przypomnieć, ooo to dostałam na naszą pierwszą rocznicę. A on przyszedł z trzema różami za 20 zł....przykro mi się zrobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhauha
zasusz sobie róże, będzie miała pamiątkę na zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guyft
babie niedogodzisz...tak zle i srak zle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhauha
Poza tym nikt ci meza nie wybieral, wyszlas za sknere, to masz co chcialas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Illallalla
Zrób różom zdjęcie, pamiatka będzie. A co Ty mu dałaś? Wiedzieć bym chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcie sobie zrób będziesz miała pamiątkę. Masz juz pamiątkę z oświadczyn/ zaręczyn, ze słubu w postaci obrączki, wszystko chcesz po błyskotkach wspominać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, może się mylę, ale wydaje mi się że jak mąż kocha żonę, to chce jej sprawić przyjemność. Słucha co do niego mówi, potrafi się dowiedzieć co żona chciałaby dostać, cieszy się że będzie zadowolona. Trudzi się, myśli i zastanawia nad prezentem już jakiś czas przed tym wydarzeniem. Może jest mi przykro bo to nie pierwsza taka sytuacja gdzie poszedł na łatwiznę. kiedyś na urodziny kupił mi dezodorant z kiosku gdzie pracuje jego ciotka......... Mi nie chodzi o sam prezent, o jego cenę, chodzi mi o ten trud który sie wkłada z kupienie go. Ucieszyłabym się ze stokrotki z łąki gdybym wiedziała że włożył jakikolwiek trud z zdobycie go. A wstąpienie do kwiaciarni i kupienie trzech róż to...porażka. Jeszcze jest na urlopie i ma całe dnie wolne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupienie pirścionka u jubilera to tez pójście na łatwiznę, a wczesniej nie wspominałś, że zalezy ci na rękodziele...Nie bądż dziecinna...Niedawno starciłas dziecko a zachowujesz się jak rozpuszczone dziecko. Powinno ci zlezyc na bliskości z mężem a nie robić burdę bo nie kupił ci takiej zabwki jak chciałaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
własnie tez mnie interesuje co Ty dałas męzowi ???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupienie pirścionka u jubilera to tez pójście na łatwiznę, a wczesniej nie wspominałś, że zalezy ci na rękodziele...Nie bądż dziecinna.. Nie zrozumiałaś niczego o czym pisałam. Oczywiście że pójście do jubilera to nic trudnego. Chodzi mi o to, że ja przed urodzinami męża już miesiąć przed próbuje się dowiedzieć co by chciał dostać, podpytuje, słucham tego co mówi, sprawdzam co oglądam na necie, co mi sie podoba. Sprawdzam, myślę, czym sprawię mu największą przyjemność. A wiem że sam proces kupienia tego to pestka. Codzi mi o to co jest przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mea miał
O ja tez mialam wczoraj pierwsza rocznice slubu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uycytutfnyg9nunhoinu
Ciesz się z róż bo o drugiej rocznicy może już nie pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mea miał
Nie, nie dostalam nic ale to w sumie na wlasne zyczenie, dlatego ze zbieramy na 'grubsza' sprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusta dziewucho 1
napisz w koncu co Ty dałąs mezowi !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak na pierwszą
ci mało kwaitów to ciekawe co bedziesz chciała na 10 ta, 20 ta... Pierwsza moim zdaniem jest najmniej ważna, bo prawie kazde nawet najgorsze małzeństwo jej doczekuje. A bizuteria to sie nalezy moim zdaniem conajmniej po 10 latach. Nier ób scen, my w ogołę obchodzilismy rocznice dopiero od 5 mniej wiecej, i to nigdy z prezentami, tylko zawsze robimy coś dla siebie, typu : kolacyjka w dobrej restauracji czy weekend w dobrym hotelu. Babom sie naprawde przewraca we łbach, przykro mi to pisac bo sama jestem kobieta:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×