Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ppileczka116

czy robilyscie cos zeby schudnąć po ciąży?

Polecane posty

od 16 miesięcy mam problem...sporo mi sie przytylo i ciężko mi schudnąć...przynajmniej raz dziennie ćwiczę; przysiady,brzuszki itd...waga stoi w miejscu...moze to zła dieta? niewiem ale domek mam spory i troche sprzątanie i latania przy dziecku (nadpobudliwym) jednak jest a ja wciąż borykam się z nadwagą...chcialabym schudnąć chociaz 10-15 kg a nawet 5 kg to problem... moze zaczac zazywac jakies suplementy na odchudzanie? ma ktos z tym związane doswiadczenie? a moze jest tu jakis dietetyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego mam troszke obwisły brzuszek i martwie sie czy jak schudne to on zostanie? nigdy wczesniej nie mialam problemów z wagą...stala w miejscu ale byla jak najbardziej w normie...niewiem co juz robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tak że jak karmię to waga leci. już 25 kg od porodu schudłam (23 które przytylam i 2 dodatkowe). oczywiście ćwiczę, staram sie co 2 dzień biegać chociaż 15-20 minut i nie obżeram się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie dieta mż i hula hop to cudo ( choć ostatnio troche sobieodpuściłam :/ ) Na skóre rewelacyjne są kosmetyki z tołpy. Super ujędrniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorobotmuszeisc
Nie uwieżycie ale ja schudłam dopiero poi przejsciu jelitówki.Trzymało mnie tydzien.Nic nie mogłam jeść,dobrze ze dziecko karmione jest butelką.Schudłam 3 kilo i waze 54 kg:)) postaanowilam utrzymac taka wage,zaczelaam jazdy na rowerze,rolki no i spacery z wózkiem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzzzzzzzzzz
Ja ćwiczyłam 4 razy w tygodniu na siłowni (trening siłowy i aerobowy) plus zbilansowana dieta. W moim przypadku przy karmieniu piersią kilogramy w ogólne nie spadały. Jak się odżywiasz? Może problem tkwi w Twojej diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jem praktycznie wszystko za wyjątkiem chipsów i fastfoodów różnego rodzaju...moze powinnam odstawic skrobie? niewiem juz raz prubowalam...bly efekty aale malo widoczne schudlam raptem 2 kg a wcale tak duzo nie jem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×