Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość An.Ja.XX

PRZEDSZKOLE PRYWATNE, doradzcie prosze

Polecane posty

Gość gość
ja jestem zadowolona z przedszkola prywatnego :) musze przyznac, ze Aniołkowo to najlepsza placówka, która mnie dotad spotkala :) a powiem, ze mialam juz z kilkoma do czynienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotil
Mam dziecko w prywatnym Academy Interational, najpierw żałowałam, że załapaliśmy się na państwowe. Po roku widzę jednak ogromne postępy w angielskim, napewno języki są na wyższym poziomie niż w państwowych szkołach. Widzę też, że bardzo indywidualnie podchodzą do mojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Itka333
Synek też chodzi do Academy i mam podobne odczucia. Podoba mi się też to, że dużo ćwiczą matematycznych umiejętności. Cały czas jakieś łamigłówki i zabawy logiczne. Nie ma co żałować, że dziecko nie jest w państwowym jeśli się nie dostało bo są tego plusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam przedszkole integracyjne Bajeczka. W Warszawie są dwa - jedno na Bielanach, drugie na Bemowie. Moje dziecko chodzi do tego na Bemowie. Do przedszkola uczęszczają tez dzieci z autyzmem. bardzo się cieszę, że moje dziecko od najmłodszych lat ma szanse na wyrabianie w sobie wrażliwości w kontakcie z dziećmi, które czują i zachowują się trochę inaczej. . Moje dziecko dzięki temu stało się wrażliwsze, bardziej uważne, otwarte. W przedszkolu panuje domowa atmosfera, dobre jedzenie. Wybór tego przedszkola był jedną z moich lepszych decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva90
Sama mam 2 latka i szukam dla niego jakiegoś dobrego żłobka w Krakowie. Ostatnio przeglądałam oferty poszczególnych placówek, które są blisko centrum i bardzo spodobała mi się ta Motylkowej Krainy . Dokładnie obejrzałam zdjęcia na ich stronce http://motylkowa-kraina.pl/wpisy/galeria/ i jak najbardziej miejsce mi się podoba. Poza tym program zajęć jest bardzo bogaty, bo maluszki mają angielski, zajęcia z logopedą, a do tego regularnie się hartują na spacerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyga33
Nasz synek chodzi do prywatnego przedszkola Żyrafa. Tu strona www.przedszkolezyrafa.pl/bronowice. Panie świetne, wyrozumiałe, cierpliwe i mądre. Czesne niewysokie, zajęcia typu gimnastyka korekcyjna, logopedyczne, plastyczne itp. są w cenie, podobnie jak nauka angielskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
korzystalam z wielu, rozmawialam takze duzo ze znajomymi z lodzi i doszlysmy do wniosku, ze najlepszym miejscem zdecydowanie jest Aniołkowo, moj synek teraz tez wlasnie tam chodzi i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem - TEQUESTA! Oczywiście zależy gdzie mieszkasz i ile czasu zajmą ci dojazdy. Ale jeśli chodzi o program, dostępność specjalistów i języki - to jedno z najlepszych przedszkoli w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nam udało się od razu trafić do świetnego przedszkola www.promyk.szczecin.pl, mała bardzo szybko zaaklimatyzowała się w nowym miejscu i tylko przez pierwszy tydzień mieliśmy problem z porannym rozstawaniem się ale paniom bardzo szybko udawało się odwrócić jej uwagę. Wiadomo że dobre wychowawczynie to podstawa w każdym przedszkolu tu panie mają znakomite podejście do dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też stawiam na prywatne, więcej zajęć dodatkowych i dzięki mniejszym grupom panie mają lepszy kontakt z dziećmi. Jeśli ktoś jest ze Szczecina to polecam Promyka, do którego chodzi moja mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez jestem zadowolona z prywatnego przedszkola corki :) Poslalam ja od wrzesnia do bialego kotka w gdansku http://www.bialykotek.pl/ Mala przychodzi i spiewa piosenki, recytuje wierszyki, cos tam po angielsku probuje gadac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem zadowolona z wybranego http://przedszkole-promyk.pl/. Córka jest bardzo zadolowna również. Ma tam swoich znajomych, ma ciekawe zajęcia dodatkowe, język angielski, opiekę psychologa. Ma małą grupę i mam wrażenie, że dziecko jest pod lepszą opeiką wychowawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enes34
Ja dość długo wahałam się czy jest sens wysyłać dziecko do prywatnego przedszkola ale bardzo szybko doszłam do wniosku, że może to zaplusować w przyszłości. Po pierwszym pół roku mojej pociechy w przedszkolu Academy International muszę przyznać, że nie żałuję ani minuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja moją małą Marysie posłałam do prywatnego przedszkola. Zawsze sobie obiecałam, że jak będę miała dziecko to będę dbać o jego edukacje od samego początku. Z tego powodu posłałam ją do Watercolor Marina w Warszawie i była to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Mają tam dużo świetnej zabawy, na prawde dobry personel nie wspominając już o pakietach zajęć dodatkowych. Bardzo zależało mi na tym, żeby przedszkole miało w ofercie język hiszpański i dlatego właśnie zdecydowałam się na Watercolor :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja moje dziecko zapisałam do prywatnego przedszkola językowe www.familia.edu.pl w Katowicach. Ma zapewnioną świetną opiekę, ciekawe, rozwijające zajęcia np teatralne. Jest to nowe przedszkole z dobrą kadrą i specjalistycznym personelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Tequestę. Nie ma co sie rozpisywać. Dobra, sprawdzona placówka, dostęp do specjalistów, języki, jedzenie. Są elastyczni i otwarci na sugestie rodziców. Na Mokotowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WItam, jako mama trójki dzieci poczułam się zobligowana do dodania od siebie trzech groszy do tej dyskusji. Jestem zdecydowaną zwolenniczką przedszkoli prywatnych. Już trzecie dziecko posłałam do takiego przedszkola w Krakowie - http://www.przedszkolembb.pl/- i nigdy nie miałam do tej placówki zastrzeżeń. Małe grupy, bogata oferta zajęć, dzieci w ogóle się nie nudzą, pewne elementy nauki są wplecione w czas zabawy, toteż wiem że pociechy się rozwijają, nauczycielki mające świetne podejście do dzieci. Dla mnie to silne argumenty przemawiające za wyborem przedszkola prywatnego a nie publicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tequesta. Dobre , sprawdzone i z angielskim. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedszkole integracyjne Bajeczka na Bielanach. Najlepsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o gdańsk to według mnie przedszkole biały kotek http://www.bialykotek.pl/ jest warte uwagi. mają bardzo dobry program, wygodną lokalizację i przemiłe przedszkolanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej faktycznie posłać dziecko do sensownej, niepublicznej placówki z językami i dobrym programem. My byliśmy zadowoleni z Tequesty. Polecamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli kogoś stać, to zdecydowanie prywatne! Poziom wysoki, inne podejście do dzieci, zupełnie inne metody nauczania niż w szkole... a nie tylko sztywny program. Ja bym wybrała Academy International, bo można tam zachować pewną ciągłość: żłobek - przedszkole- podstawówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wysłałam dziecko do prywatnego http://przedszkole-promyk.pl/ i nie żałuję. Wiadomo, ze opłaty są dość wysokie, ale dla mnie najważniejsze jest odpowiednie wychowanie dziecka i w takich rzeczach nie warto iść na kompromisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cena nie powinna być najważniejsza przy wyborze przedszkola, chociaż wiadomo, że nie jest to kwestia bez znaczenia. W każdym razie są przedszkola prywatne, które oferują ciekawe zajęcia, utrzymując jednocześnie przystępne ceny za opiekę nad dziećmi. My jesteśmy zadowoleni z naszego przedszkola. Mieszkamy w okolicach Żyrardowa, zainteresowane osoby zapraszam na http://www.dolina-krecika.edu.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Katowicach jest bardzo fajne przedszkole prywatne www.economicus.eu. Moje dziecko tam chodzi i jest bardzo szczęśliwe. Dla mnie ważne jest to że jest bezpieczne i nie choruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HalinkaCe
Ja polecam przedszkola prywatne, moja córka chodzi do przedszkola Albercik i bardzo sobie cenimy. Tuta link do stronki http://przedszkolealbercik.com.pl/ fajne przedszkole z zasadami i miłymi paniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przedszkolu, do którego uczęszcza moje dziecko maluchy rozwijają się zarówno pod względem ruchowym jak i umysłowym. W Radosnym słoneczku pracują ludzie doświadczeni w pracy z dziećmi i potrafiący je zachęcić do rozwoju. Sam budynek jest przestronny i ładnie wyposażony, na zewnątrz dzieci mają do dyspozycji plac zabaw. Ponadto organizowane są wyjazdy na basen, co moim córkom się bardzo spodobało. Jednym słowem przedszkole kreatywnie podchodzi do wychowania maluchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Tequestę. Do tej pory była tylko jedna placówka - na Marinie Mokotów, teraz słyszałam, że maja otworzyć kolejne dwie. Bardzo dobre miejsce i pod względem opieki i edukacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słodki domek w poznaniu jest na pewno godny polecenia. wiem z doswiadczenia, bo sama tam posłałam dziecko. super atmosfera i gwarancja bezpieczenstwa, wiem ze kazdego dnia oddaje dziecko w dobre i odpowiedzialne ręce. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedszkola prywatne są niestety drogie. Po co wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×