Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość An.Ja.XX

PRZEDSZKOLE PRYWATNE, doradzcie prosze

Polecane posty

Moja cóka niestety nie dostała się do państwowego przedszkola i musimy z mężem wybrać jakieś prywatne. I tutaj mamy dylemat bo Dużo dobrego słyszałam o Academy international i Tequesta. tak samo widze na forum że często są podawane te dwie nazwy. Może z doświadczenia ktoś wie które jest lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to już zależy od konkretnego przedszkola czy jest drogie czy nie. Przykładowo moja córka chodzi do Raz Dwa Trzy My www.razdwatrzymy.edu.pl na warszawskim Mokotowie i tam płacę całkiem rozsądne pieniądze. A po co wydawać ?. Po to żeby dziecko uczyło i przebywało w lepszych warunkach. Niestety ale przedszkolom publicznym spory brakuje do tych prywatnych. Jest lepiej niż kiedyś ale nadal to nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem, jakoś te ceny nie wzbudzaja mojego zaufania. Oczywiście, że nie chodzi o to, żeby duzo płacić, ale te koszty troche mi sie nie zgadzają. Nasze dziecko chodzi do przedszkola niepublicznego na Marinie Mokotów i jednak trochę wiem, ile takie przedszkole z dobrymi posiłkami kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dwójkę dzieci w prywatnym przedszkolu p.w. Matki Bożej Brzemiennej w Krakowie na Ruczaju i mocno ufam w dobrą opiekę nad moimi dziećmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko poszło do Tequesty rok temu i w tym roku też nie rezygnowałam. Ma tam super opiekę, dużo zajęć, budynek jest na zamkniętym osiedlu, więc nikt się nie kręci. Odbieram je przed 18, a ono po 10h nie chce wracać do domu. To chyba najlepszy wyznacznik jakości tego przedszkola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dla swojego dziecka wybrałam przedszkole prywatne www.familia.edu.pl w Katowicach i to był świetny wybór. Jestem bardzo zadowolona z opieki, ma ciekawe zajęcia i bardzo chętne chodzi do przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko uczęszcza do niepublicznego przedszkola na Ruczaju w Krakowie (http://www.przedszkolembb.pl/) od zaledwie kilku miesięcy i jest nim zachwycone! Nie chce stamtąd wychodzić - tak dobrze bawi się każdego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irisekss
Mój syn w wieku 6 lat jest bardzo dojrzały. Przyczyniło się do tego http://przedszkolezyrafa.pl. Duża odpowiedzialność u dziecka wyrobiona, także za siebie i za własne interesy. Zupełnie inny język. W przedszkolu jest bardzo przyjemna atmosfera, rodziców się słucha, przez stronę masz wgląd do różnych aktywności w strefie rodzica. Kontakt bezproblemowy. To nowe przedszkole, a to też spory plus. Aha, no i jeszcze muszę podkreślić świetny i zdrowy catering dla najmłodszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja moge polecic przedszkole http://www.promyk.szczecin.pl/ - tam podchodza do dziecka w bardzo mily sposob, ale tez traktuja je jak czlowieka, ktory duzo wie i rozumie. Naprawde dzieci w przedszkolu szybciej dojrzewaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko chodzi do przedszkola integracyjnego, bawi się z niepełnosprawnymi dziećmi w Bajeczce. Super sprawa. Uczy się tolerancji, a zajęcia i tak mają w małych grupach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisałam swoje dzieci do http://przedszkole-promyk.pl i ceny nie są najniższe, ale jeśli miałabym tu liczyć na pomoc państwa i publicznych placówek to wolę nie myśleć co wtedy by się stało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do Bajeczki można zapisać dziecko z autyzmem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dla swojego dziecka wybrałam przedszkole prywatne. Sama też planuje otworzenie swojego ponieważ w mojej miejscowości jest zapotrzebowanie na przedszkola. Wiecie może gdzie zamówię meble? Może któraś z Was zamawiała z www.refas.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wśród moich koleżanek bardzo dobrymi opiniami cieszy się przedszkole w Kaliszkach. Przejrzałam na jego stronie filmowej pod adresem www.gumisiowe-przedszkole.pl aktualną ofertę i chyba zdecyduję się zapisać tam moją pociechę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po długiej debacie zdecydowaliśmy z mężem że zapiszemy dziecko do Akademii Rozwoju Malucha, bo są blisko i mają dużo zajęć. Czy ktoś ma doświadczenie z tym miejscem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś już wspomniał o Tequeście. Mogę od siebie dodać, że to przedszkole z międzynarodową atmosferą, bo chodzą ta dzieci różnych narodowości. Mój mąż jest Wietnamczykiem, ale syn nie ma z tego powodu problemów. Poza tym w przedszkolu nie ma podziałów na wyznanie. Bardzo mi się to podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super wiedzieć, że są takie przedszkola, gdzie nie ma dyskryminacji. I że się popiera takie inicjatywy! brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiecie czy będą tam niedługo jakieś dni otwarte? Można przyjść zobaczyć jak przedszkole funkcjonuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz sprawdzać na ich stronie: http://www.tequesta.pl. Tu na pewno na głównej pojawi się info o dniach otwartych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może trochę późno piszę, ale zapisy ruszyły. Można już dzwonić do Tequesty i zapisywać dzieci. Dajcie znać jak wam poszło, my jesteśmy na liście w placówce na Mokotowie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My dostaliśmy się na Żoliborz, ale też fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o dobre przedszkole w Krakowie to mogę polecić to:http://www.malutkowo.pl/. ja tam zapisałam moją córkę i jestem bardzo zadowolona. bardzo fajna atmosfera, przedszkole super urządzone, bardzo przyjemna kadra nauczycielska. Spokojnie można im powierzyć opieka nad naszymi szkrabami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn chodzi do przedszkola Fair Play przy ul. Dekerta. Wybraliśmy z żoną po konsultacjach z opiekunkami. Fajna, młoda kadra i naprawdę mało dzieci w grupie, do 13 u nas. Przedszkole wysyła nam, np. informacje na maila odnośnie diet, czy innych rzeczy, więc człowiek jest na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GabrysiaWoj
Moje dziecko od września poszło do prywatnego przedszkola w Krakowie http://newtonek.pl/ i bardzo lubi tam chodzić. Ma dużo kolegów, z którymi się bawi całymi dniami. Pani nauczycielki też wydają się bardzo sympatyczne, mają dobre podejście do dzieci, umieją przekazać wiedzę. Co więcej chcieć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie można polecić to przedszkole http://www.malutkowo.pl/. jest dobrze zlokalizowane (dla mnie to ważne bo podrzucam dzieciaka jak jadę do pracy) ma spory parking. Do tego Panie przedszkolanki są nastawione na to by dzieciaki miały ciekawe zajęcia i poznawała świat. Maja tam tez różnorakie atrakcje także naprawdę się nie nudzą. Mój synek bardzo lubi to przedszkole a to dla mnie jest najlepszą rekomendacją. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie napisać jak w Tequeście wygląda sprawa posiłków przy umowie na cały dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Tequeście każdy cały dzień wyżywienia kosztuje 16zł. Jest 5 posiłków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowałam się na niepubliczne przedszkole i wiem, że wybrałam dobrze. Zapisałam moje dziecko do www.maluchy.edu.pl w Goleniowie. Jest to świetnie prowadzone przedszkole, które stawia na prawidłowy rozwój dzieci, więc polecam ich wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi wydaje się, że lepszym rozwiązaniem jest posłanie dziecka do przedszkola niepublicznego ze względu na mniejsze grupy i bezpieczeństwo dzieci. Mój syn chodzi do przedszkola http://wielkaprzygoda.com/ w Gdańsku i z tego co opowiada w domu o ciociach i kolegach wnioskuję, że jest zadowolony. Opiekunki Go chwalą, że zjada wszystkie posiłki z czym w poprzednim przedszkolu był problem. Dodatkowy plus to zajęcia z języka angielskiego. Polecam wszytskim rodzicom z Gdańska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×