Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość An.Ja.XX

PRZEDSZKOLE PRYWATNE, doradzcie prosze

Polecane posty

Gość gość
panie z Elfika dostały najwyraźniej polecenie służbowe pisania na kafe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem zgryźliwości, osobiście jestem mamą, która swego czasu poszukiwała na forach informacji o dobrych przedszkolach dla swoich pociech, ale wśród wielu wątków i kłótni trudno było wyłuskać wartościowe i merytoryczne informacje. Po to ktoś zakłada wątek o przedszkolach, żeby inni rodzice wysyłali rekomendacje, nie rozumiem więc skąd ciągłe podejrzenia że to reklama, a do tego pisana przez panie wychowawczynie.... Jak się komuś nie podoba to niech forum nie czyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu przecież to kafe, kto normalny traktuje to forum poważnie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej jestem za posłaniem dziecka do przedszkola prywatnego. Moim zdaniem to inwestycja na lata. Małe grupy, więcej zajęć, atrakcji dla maluchów niż w państwowym. Przynajmniej ja mam takie doświadczenia z tym do którego chodzi moje dziecko: www.elfik.pl. Bardzo dobra cena za pobyt - adekwatna do jakości opieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej wybrać właśnie przedszkole prywatne, synek uczy się angielskiego w http://www.wielkaprzygoda.com/ i bardzo ładne robi postępy, mają bardzo fajną ofertę edukacyjną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prywatne przedszkole ma swoje wady i zalety. Jednak ja sie na nie zdecydowalam i wybralam http://www.teczowakraina.com.pl/ Glownie dlatego, ze mamy blisko a po drugie plan zajec. Najwazniejsza rzecza jaka sie kierowalam to wlasnie zajecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez wybrałam http://gwiazdolandia.pl/ ze względu na fajny grafik zajęć dodatkowych. To wazne, aby dziecko w takich uczestniczyło, bo bardo sie dzieki temu rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja znajoma polecala www.teczowakraina.com.pl i z tego co mowila to naprawde jedno z lepszych przedszkoli :) kilka km od warszawy, ale naprawde warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania nawrocka
Moim zdaniem prywatne jest dużo lepszym wyborem niż publiczne, przynajmniej w większości przypadków. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na podejście - prywatne musi pracować na markę, zdać, stara się, żeby mieć klientów. Publiczne tak czy siak będzie miało komplet dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka443
Ja jak bym dziś miała posłać swoje dziecko do przedszkola to na pewno zdecydowałabym się na prywatne przedszkole. Wystarczy zajrzeć tu www.przedszkolezyrafa.pl/wola żeby porównać sobie ofertę prywatnej i państwowej placówki. W kwocie czesnego nauka języka angielskiego, dodatkowe zajęcia, wycieczki, opieka logopedy i psychologa to idealne rozwiązanie dla każdego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co sądzicie o przedszkolu www.kids-club.pl ? wlasnie bylam dzisiaj na dniach otwartych i jestem pozytywnie nastawiona :) podobało mi się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kareska
Odnośnie Sowy w Częstochowie, to zobacz - http://przedszkolesowa.pl/ o to chodzi? Jak jest z tymi językami? Piszą o kilku godzinach dziennie z angielskim. Ale czy dziecko jest w stanie coś takiego ogarnąć? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna kisiel
Nasza córka chodzi w innym mieście właśnie do przedszkola językowego - super efekt. Śmieszne jest to, że córka w przedszkolu potrafi po angielsku już powiedzieć więcej, niż syn który chodzi do podstawówki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć, ja posłałam córeczkę do www.wielkaprzygoda.pl i mogę polecić każdej mamie, która jest z Gdańska. Nie ma lepszego miejsca, nie dość, ze ucza angielskiego to zajecia sa naprawde edukacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dosyć dużo jak za jedzenie. Moje dziecko chodzi do przedszkola Wesołe Siódemki i tam jest 6 zł za dzień za jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje dziecko chodzi do www.kids-club.pl i jedzenie jest w cenie "czesnego" takze fajna opcja :) z tego co mówi maluszek to naprawdę smaczne to wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szukasz naprawdę przyjaznego przedszkola to zajrzyj tutaj przedszkolezyrafa.pl/wola. To prywatna placówka przedszkolna, w której zatrudniania jest jedynie posiadająca najwyższe kwalifikacje kadra i w którym każde dziecko zawsze czuje się bezpiecznie. Moja córka tam uczęszcza i obie jesteśmy zainteresowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jam mam bardzo dobre zdanie na temat prywatnego przedszkola. Moje dziecko chodzi do prywatnego przedszkola http://www.promyk.szczecin.pl/ w Szczecinie i jest zasolone. Ma ciekawe zajęcia i małą grupę rówieśników. Opiekunki są mile i dziecko aż chce wstawać do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amberskanos
Nasza córka chodzi do prywatnego przedszkola Sowa w Częstochowie. W sumie to po prostu nie dostaliśmy miejsca w publicznym, ale teraz się cieszymy. Program, podejście do opieki, podobnie jak wyposażenie czy standard - wszystko przemawia na korzyść prywatnego. Całkowicie inne podejście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasioks
Ile płacicie w tym przedszkolu miesięcznie? Nie dostaliśmy miejsca, szukamy czegoś w okolicy, na razie zwiedziliśmy kilka klubików, ale warunki słabe. To przedszkole jest na Grabówce tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, czy któraś z was posłała dziecko do przedszkola www.wielkaprzygoda.com ? prosze, dajcie znać jak tam jest, bo chce tam posłac swoje pociechy. dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zerknij na ofertę www.kids-club.pl poza tym uważam, że powinnaś na początku się przejść i popatrzeć na przedszkole, głównie na to jak wygląda w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amberskanos
hasioks - odnośnie cen w Sowie to pytaj w przedszkolu bo są różne pakiety, zależy wiele od zajęć dodatkowych, trochę informacji masz na stronie. Bardziej skup się na tym co dokładnie w tej cenie otrzymujesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda biernat
A na jakie dokładnie zajęcia dodatkowe chodzą Wasze dzieci? I ile ich jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudownie ocalona
MEGA SZOK LUDZIE !!!! chciałam wam opowiedzieć coś co zmieniło moje życie; mimo że byłam dość wierząca i taka sobie średnio praktykująca odkryłam niedawno Jezusa zupełnie na nowo, to był przewrót który zmienił moje życie!!!!! jeśli wasza wiara jest żywa, autentyczna i nie chwilowa (WAŻNE) modlitwy zostaną wysłuchane i cuda wejdą do waszego życia z taką pewnością siebie jakby siedziały tam sobie wygodnie od zawsze. Bóg da Ci to czego nie da Ci nikt, nikt nigdy nie będzie kochał Cię tak bardzo jak on, nikt nie doda Ci tyle odwagi i siły, tyle radości i ciepła oraz zrozumienia. To nie jest ktoś odległy, on jest bardziej ludzki od ludzi a jego dobroć większa niż dobroć wszystkich ludzi którzy kiedykolwiek żyli na tej planecie razem wziętych. To się wydaje Ci teraz może pusta gadka, ale jest coś takiego jak wylanie Ducha Świętego (sprawdź też pod nazwą: chrzest w Duchu Świętym) i jest to mega przeżycie mistyczne i realne jednocześnie, używałam w życiu różnych rzeczy i uwierz mi- nic Ci nie da takiego powera, jest to odlot nie do opisania ludzkim językiem, wiem co mówię. Jeśli jesteś teraz daleko od Jezusa i masz wymówkę w stylu „ …no ale ja już zrobiłam tyle złych rzeczy i teraz to już w sumie tak głupio, nie ma sensu wracać…” to muszę cię rozczarować gdyż to gó**no a nie wymówka ja miałam podpisany własną krwią pakt z diabłem (we wczesnej młodości) a Bóg wybaczył mi to, przyjął z powrotem jak gdyby nigdy nic, tyle Ci powiem; spowiedź to potęga, weźcie to a serio, możecie dosłownie wykasować te wszystkie rzeczy w majestacie duchowego prawa które jest po drugiej stronie (po śmierci) brane ze 100% szacunkiem i uznaniem Wróć do Jezusa, on czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amberskanos
Moje dziecko w Sowie chodzi na taniej i gimnastykę. Nie zapisywaliśmy na dodatkowy język, wystarczająco ma angielskiego. Nie chcemy jej motać w głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie to od ciebie powinna zalezec decyzja co zrobisz i co wybierzesz :) ja mogę Ci ze swojej strony polecić przedszkole Wielka Przygoda :) a czy je wybierzesz to juz Twoja sprawa :) www.wielkaprzygoda.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harboteks
A powiedzcie mi - jak to jest z dwujęzycznością? Robicie coś sami dodatkowo, aby dzieci się rozwijały? Czy to co mają w przedszkolu wystarczy? W domu również posługujecie się językiem obcym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×