Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewo

sala weselna z hotelem okolice mikolowa, rudy Śl, rybnika

Polecane posty

Witam Szukam jakiejs fajnej sali na wesele dla max 60 osob . Prawie polowa gosci to dojazdowka wiec potrzebny bedzie tez nocleg dla ok 25 osob. Znacie i polecacie jakies sale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara mężatka
http://www.valdiplus.pl,ta sala jest w Borowej Wsi niedaleko Mkołowa,jest naprawę śliczna i bardzo dobre jedzenie ale nie ma tam noclegów,W Orzeszu jest Hotel Timberland tylko ze tam bardzo drogo i klimaty takie bardziej wiejskie ,mają noclegi ale tam opłaca się robić jak jest minimum 100 osób bo wtedy noclegi są gratis,w Łaziskach Górnych jest Zjazd Sandra ,wesele na 50 osób i noclegi gratis, w Rudzie Śląskiej jest restauracja Adria,mają noclegi ale płatne,chyba tylko apartament dla PM jest gratis ale nie jestem pewna czy nie zależy od ilości gości,posuwając się w stronę Rybnika to Zajazd Danusia jest fajny i mają noclegi i dużo różnych atrakcji ale u nich ciężko o termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bylas w ktorejs z nich na imprezie? bo o jendych slyszlam ze np Timberland to kiedys super a teraz jedzenie beznadziejne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara mężatka
Byłam w tych wszystkich które wymieniłam,Timberland niestety jest drogi i moim zdaniem nie wart swojej ceny,ale jedzenie mają dobre,ale jak pisałam w tych wszystkich lokalach jest dobre jedzenie,z tych lokali co wymieniłam najlepiej mi się podobało w Waldi Plus ale nie mają noclegów a na nich Ci zależy.Nie polecam Białych Domków,byłam w Czerwionce i Paniówkach ,tam nie zrobiłabym żadnej imprezy.Często jest tak ze hotel ma drogie noclegi a jak się robi wesele na minimum 140 osób to noclegi są ze zniżką.Na Twoim miejscu szukałabym super restauracji a noclegi gdzieś indziej w tańszej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×