Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iloon

fitness Wrocław

Polecane posty

Gość iloon

jakie kluby fitness we Wrocławiu są godne polecenia? chodzi mi głównie o zajęcia grupowe (zumba, atc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym polecila Top Gym
na Swieradowskiej. Chodze do roznych (poza Wroclawiem tez bywalam) i jakos ten mi najberdziej przypadl do gustu. Nawet w Purze mi sie tak nie podobalo, mimo ze to wypasiony klub jest. Zwlaszcza Zumba jest super. Z Przemkiem najlepsza (jak dla mnie) ale i Natalia ma swoje rzesze fanow. Co koto lubi. W ogole instruktorki sa swietne. Ta co Cellu prowadzi jest fantastyczna - Magda - zreszta wiekszosc zajec prowadzi: Cellu, ABT, Step. Ja polecam ;) Jak nie masz Benefitu to przy rocznej umowie zdaje sie 129zl miesiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nonulka
Entalpia na Kozanowie. Kameralna, tylko dla kobiet; nie ma tam tłumów i mają dobre trenerki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zumby z Przemkiem
tam nie ma :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eluś33
Jupiter Sport na gaju. Miły klub i bez przesadnych tłumów zabijających się o miejsce na bieżni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A znam ten klub. Gosia na zumbie jest cudowna. Z sali się wypełza a nie wychodzi xD polecam Jupitera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikolodianka
120zł za karnet miesięczny? oj dużo. ja w stolicy mam za 80zł w ciągu dnia lub 100zł za tzw. open. a tak przy okazji ...znalazłam taką stronę gdzie robią nadruki na bluzkach czy bluzach ale i nie tylko www.reflect.pl/koszulki_na_silownie_z_nadrukiem.html Świetna polska firma reflect . Co o tym myślicie? Chciałabym się wyróżnić ale nie lansować się za bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundelekbury
ja nie jestem z Wrocławia, ale ostatnio widziałam aplikację na fejsie, fit miejsca figury, czy jakoś tak i tam jest mapa takich miejsc jak siłownie czy kluby fitness - same dziewczyny je polecają, każda może też coś dodać, a przy okazji zgarnąć bon na ciuchy, także korzystajcie, czytajcie, komentujcie, dodajcie i co tam chcecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię Lady Fitness Club. jest tam też gabinet masażu - Rehafit, do którego staram się chodzić regularnie. Przynajmniej wtedy kiedy mnie strzyka :P Dwa w jednym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamigotka.
ja na fit miejsca figury znalazłam moja obecna siłkę, były dobre opinie to stwierdzilam czemu nie i okazuje sie ze jest naprawde fajna,ale nie we wrocławiu, bo sie wlasnie wyprowadzila stamtad :a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo a gdzie mieszkałaś? Ja mam Lady fitness prawie pod domem wiec spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greczynka33
We Wrocławiu przy ulicy Teatralnej masz bardzo dobrą siłownię połączoną z Fitness (z profesjonalnymi trenerami). Pod tym linkiem znajdziesz szczegółowe dane http://www.spa.wroc.pl/silownia-spa.html Tzn godziny otwarcia, dane kontaktowe, cennik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BladolicaPtak
ja też moge polecić Lady Fitness i też chodze do Rehafitu na antycellulitowy masaż bańką chińską. Bomba że tak powiem :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomekBB
Polecam skorzystanie z serwisu http://activityads.net/Wroc%C5%82aw/Sport/Miejsca posiada on zestawienie klubów fitness we Wrocławiu. Dzieki funkcjai szukania na mapie umożliwia on w szybki sposób zlokalizować ciekawy klub w Twojej okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po fitnessie polecam grotę solną solana na grabiszyńskiej 241!!! wspaniała sprawa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klarra 2013
Jeśli zależy wam na profesjonalnym wycisku to polecam Fitness Fuego na Zaporoskiej. Kadra instruktorów jest kapitalna, motywują do ćwiczeń, kontrolują waszą postawę i postępy. Karnet miesięczny kosztuje tylko 99 zł i nie ma umów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miwako15
Ja jestem zadowolona z klubu Fit Curves :) jestem wstydliwa wiec fajnie , ze chodzą tam same babki. Miła obsluga i sprzet wporządku. Nie smierdzi męskim testosteronem hah :) jak ktos chce fajna silownie, to mega polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BabaJagaWroc
O kurczę ja też tam chodzę! A nie wiesz jak masaże w FitCurves? Słyszałam, że rewelacja, ale jeszcze nie spróbowałam. Na razie walczę z brzuszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zumbomania
zumba w fitcurves jest swietna! mozna poszalec z dziewczynami i spalic maaaase kalorii! waga leci w dol az milo! polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chadajka
ostatnie dni!!! mega wyprzedaż karnetów!!obniżka cen! nawet do 40%! rezerwuj karnety dla siebie i znajomych! renoma poziom -1! w styczniu ceny rosną! startuj karnet nawet za miesiąc !!! info priv lub e-mail: lidka.jatomifitness@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! a co poza tym? bo ja to akurat bardziej interesuje sie teraz suplementacją. ćwiczę już jakiś czas i myślę, że czas zacząć suplementację. znalazłam nawet stronkę www.g-suplements.pl a wy co myślicie? czy w ogóle suplementujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała pani
Nie polecam Jupiter Sport Wrocław ! Zdzierają pieniądze! Ciągle wymyślają jakieś dodatkowe koszty! A na głównej stronie nie informują o dodatkowych kosztach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika098
Zajęcia ze mną prowadzi Kacper Nowicki instruktor fitness we Wrocławiu. http://www.kacper-nowicki24.pl/ Zajęcia odbywają się w klubie, w plenerze a nawet w domu klienta. Dodatkowo dostałam indywidualną rozpiskę treningu i mogę właściwie ćwiczyć kiedy tylko mam wolną chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, Kilka lat temu byłam na zajęcia Port de bras w Arkadach i były rewelacyjne. Szukam takich zajęć teraz we Wrocławiu w klubach z kartą multibenefit. Czy ktoś z Was jest w stanie coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacqueline86
Skorzystaj z wyszukiwarki zajęć sportowych i klubów na https://www.fitplanner.pl/zumba/wroclaw , tu masz listę klubów, które oferują zajęcia zumby we Wrocławiu. Poczytaj opinie, a nuż będzie klub jakiś blisko Ciebie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksimoza
A czy któraś z Was miała może jakieś zajęcia z Izą Kucza? Prowadzi różne zajęcia, ale głównie zumba i piloxing, we Wrocławiu i okolicach. Niedługo zaczynam u niej zajęcia i chciałam się podpytać, jak wyglądają u niej zajęcia, jakie ma podejście do dziewczyn, metody? Z tego co wiem, to już od jakiegoś czasu prowadzi sporo zajęć i jest w regionie w miarę znana, więc liczę, że pomożecie i zdradzicie jakieś szczegóły związane z nią? :) Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość króla_11
Eksimoza - ja miałam zajęcia z Izą, chodziłam do niej na zumbę. I muszę powiedzieć, że zajęcia z Izą dają naprawdę ogromnego kopa i dużo frajdy, dziewczyna ma dobre podejście do dziewczyn, indywidualnie do każdej podchodzi, jak któraś pogubi kroki, to na spokojnie przypomni, wytłumaczy jeszcze raz. A przy okazji jest mega pozytywną osobą, która potrafi zarazić energią. Myślę, że Tobie też mogą się spodobać zajęcia. A co w końcu wybrałaś? Zumbę czy piloxing?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij 10.000 złotych na www.igortreneronline.pl ! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę: www.igortreneronline.pl Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij 10.000 złotych na www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×