Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hulauele

3-latka na piersi, jak to zakończyć?

Polecane posty

Gość gość
wpis Leal Price daje do myslenia . Aha a propos zaburzeń, słynny morderca psychopata Ed Gein, protoplasta masowego mordercy z "Tekasańskiej Masakry " też miał "przedłużone dzieciństwo" przez niezdrowe kontakty z mamusią która nie potrafiła odcyckować .Wprawdzie autorzy opracowań piszą o "więzach psychicznych typu dziecko -matka" ktore utrwaliły się u niego w wieku dorosłym ale pewnie i na cycu fizycznie wisiał do 6-7 roku zycia .Brat, którego ta bliskośc bulwersowała został przez Eda najprawdopodobniej zabity bo "przeszkadzał w miłości ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeraża mnie poziom większości wypowiedzi krytykujących mamę, która zaczęła temat. Kojarzą mi się z opluwaniem i rzucaniem czym popadnie w realu w dawnych czasach. Ciekawe, że nie razi ich własne chamstwo/wulgarność/brak taktu/brak kultury/ oraz porady, jak manipulować i tresować dzieci - za to razi matka, która długo karmi piersią. Btw, np. w takiej cywilizowanej Australii albo Chinach normą jest, że dzieci karmi się nawet do 4-go roku życia i nikt nie nazywa tego patologią. Znowu we Francji powyżej roku, nawet pół roku to rzadkość. Co kraj to obyczaj. Co matka, to inne podejście, inne dziecko itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka karmiaca 3-latka

Zgadzam sie z ostatnim wpisem.... ohydne to sa wypowiedzi wiekszosci krytykujacych nie znajacych sie na naturze homo sapiens.... "Według badań i analiz dzieci odstawiają się same od piersi od 1, 5 roku do ok. 6 roku życia". Zatem moze chore jest wlasnie odstawianie dzieci zbyt wczesnie, bo jest to sprzczne z natura , tylko po to by biznes oparty na mleku modyfikowanym sie rozwijal. Dziecko powinno byc odstawione od piersi gdy dziecko i matka sa na to gotowe, a cala reszta dookola moze sie delikatnie mowiac odpekac i nie powinna sie wtracac w zaleznosc stworzona przez nature

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26 minut temu, Gość matka karmiaca 3-latka napisał:

Zgadzam sie z ostatnim wpisem.... ohydne to sa wypowiedzi wiekszosci krytykujacych nie znajacych sie na naturze homo sapiens.... "Według badań i analiz dzieci odstawiają się same od piersi od 1, 5 roku do ok. 6 roku życia". Zatem moze chore jest wlasnie odstawianie dzieci zbyt wczesnie, bo jest to sprzczne z natura , tylko po to by biznes oparty na mleku modyfikowanym sie rozwijal. Dziecko powinno byc odstawione od piersi gdy dziecko i matka sa na to gotowe, a cala reszta dookola moze sie delikatnie mowiac odpekac i nie powinna sie wtracac w zaleznosc stworzona przez nature

 

Ty to chyba nigdy nie będziesz gotowa odstawić swojego maluszka. Biznes mm? A ty widziałaś jakiegoś 3 latka na mm? Dziecko jest gotowe do odstawienia od piersi ok roczku, bo ma wszystkie zęby i może jeść wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kpmama

Moja córka 1.01 skonczyła 3 lata i nadal się cycusiamy i końca nie widać

Nie zamierzam jej odstawiać oba tego tez potrzebuje cysia przed pójściem spać czasem raz w nocy i jak się budzi to też przychodzi na moje mlesio i w ciągu dnia też zwłaszcza jak jej zmęczona i marudna to minimum raz się karmimy wszystko dzięki hafiji uważam że to najlepsza moja życiową rola czyli bycie matką i karmienie piersią daje dziecku to co najlepsze i nie wyobrażam sobie jak można truć dziecko sztucznym syfem 3 letnie dziecko przy cycsiu to żaden wstyd to piękna historia piękna długa mleczna droga

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×