Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość makaron na widelcu

Praca na 3 m-ce (zastępstwo) a zasiłek?

Polecane posty

Gość makaron na widelcu

Hej dostałam dziś telefon, w pn mam rozmowę, praca na zastępstwo na 3 m-ce, jestem na zasiłku. Czy jak podejmę pracę to co z zasiłkiem? Dostanę go po tych 3 m-cach? Jeśli oczywiście mnie przyjmą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcbvbvbvn
zasiłek się nalezy jak masz min rok przepracowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracujaca przyszla mama
chyma tak jest ze w ciagu 18 misięcy musisz miec przepracowaby rok żeby dostać zasiłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwcwd
skoro sama znalazłaś prace to nalezy ci się dodatek aktywizacyjny, popytaj w PUP na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaron na widelcu
proszę czytać ze zrozumieniem jestem OBECNIE na zasiłku (od stycznia) jak podejmę pracę na 3 m-ce, to czy po skończeniu pracy powinnam dostać dalszą część zasiłku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALINKA_MI
zapytaj pani w UP ale chyba później nie dostaniesz za to możesz sie starac dodatkowo o dodatek aktywizacyjny za znalezienie pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALINKA_MI
znalazłam coś takiego:Bezrobotny, który w trakcie pobierania zasiłku utracił status bezrobotnego na okres krótszy niż 365 dni z powodu podjęcia zatrudnienia, innej pracy zarobkowej, pozarolniczej działalności lub uzyskiwania przychodu w wysokości przekraczającej połowę minimalnego wynagrodzenia za pracę miesięcznie, może powrócić na przerwany zasiłek, jeżeli zarejestruje się w Powiatowym Urzędzie Pracy w ciągu 14 dni od ustania stosunku pracy, zaprzestania wykonywania innej pracy zarobkowej, prowadzenia pozarolniczej działalności, pobierania zasiłku chorobowego po ustaniu zatrudnienia lub osiągania przychodu przekraczającego połowę minimalnego wynagrodzenia za pracę miesięcznie, posiada prawo do zasiłku na czas skrócony o okres pobierania zasiłku przed utratą statusu bezrobotnego oraz o okresy, o których mowa w art. 73 ust.4 ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaron na widelcu
MALINKA MI dziękuję :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×