Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wojtek37wojtek

forumową dziewczyną zainteresowany ;-)

Polecane posty

Gość Wojtek a jakis kontakt
o literówka mi się wympsneła;-) ale wiesz o co chodzi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kawowiczki przy kawie w nowy ładny dzień ;-) Wańka - ładnie napisane, zachęcająco i łechcąco....ale to bardziej dla agenta Tomka się nadaje. Choć nie wiem czy w dalszym ciągu, bo teraz on zajęty decydowaniem o przyszłości naszego kraju i nas. Poszukiwania - tak jak widać. Sympatycznie. Poznałem póki co Martę37 o której póki wiem co prawda kim nie jest, ale to już coś ;-) Wiem też, że woli czytać niż pisać, oraz że mogłaby "coś" ale ją to nie kręci ;-) Dodatkowo ktoś chce kontakt, ktoś życzy powodzenia choć wątpi, ktoś przestrzega przed forum i tak to jakoś moje przywitanie się tutaj wyglądało. W sumie miło. Czuję się tutaj trochę tak, jak biorąc czasem do ręki Twój Styl mojej byłej żony. Czyli na terytorium kobiecym. Ciekawe to często a czasami do przekartkowania tylko ( strony o celebrytach, modzie i kosmetykach ;-) Mam takie wyobrażenie, że kafeteria to portal gdzie za nickami kryje się kobiecy świat. No i trochę mnie skusiło aby się tu zapuścić. Nie trzeba mnie uświadamiać, że pełno tu facetów, małolatów i różnych takich spoza mojego wyobrażenia - swoje lata mam i wiem już to i owo ;-) Ciekawy jestem Was-Kobiet, bo jakoś ostatnio wiarę trochę straciłem, że są chętne do rozmów innych niż to słyszę zazwyczaj. Taka moja motywacja mniej więcej. Chętnie pozostanę tu trochę na forum a nie na prywatnej skrzynce bo to ciekawa forma poznawania się. Kawa mi przez Was wystygła....ech te baby ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ech te baby jak są to źle jak ich nie ma jeszcze gorzej :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....czym by bez nich był ten świat... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na maxa
czesc wojtek.wejscie zrobiles oryginalne i z klasa jak na ta dzungle. :) powodzenia i dystansu przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo, że są tu, na forum, różne wypowiedzi, pozytywne, fajne, wulgarne, prostackie to przy odrobinie czasu wchodzę i czytam ;) Czasem czegoś szukam, a czasem tak tylko przy okazji. Takie prawo internetu... tu wszystko jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam że ta własnie mieszanka ma pewien bardzo pozytywny kontekst :) Czasem mam ochote pośmiać sie i pobrezdić bez sensu, czasem poświntuszyć, a czasem wysilam szare komórki i wplątuje w ambitniejsze tematy :) to zupełnie jak z moim kobiecym nastrojem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na maxa
inwazja bo to w gruncie rzeczy ciekawe miejsce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na maxa
borgia- idealnie to ujelas,tlumaczac i moja obecnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borgia... fajnie to napisałaś :) na maxa... zgadzam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego nie rozumiem tych głosów, które strasznie narzekają na jakośc tego forum :) Dla mnie świat nie dzieli się na inteligentnych i prostaków, na mądrych i głupich...nie jest tylko czarno-biały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lata temu wciągnąłem się w pewne forum, które samo siebie nazywało sektą. Poznałem wtedy tyle o ile tą różnorodność, kolorowość, głupotę, kłótnie i jednocześnie ciąg do rozmów, śledzenia wątków i dużo dobrego. Przeszło mi po jakimś czasie i chyba mam to doświadczenie już za sobą. Ale rozumiem, że inni też muszą to przejść i zaliczyć. Takie czasy i takie prawo każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na maxa
borgia czarno-bialy nie jest,ale co braku podzialu na inteligentnych i inteligentnych inaczej ;)-tu sie nie zgodze.wiele ciekawych dyskusji ucierpialo przez trolle.poznaje sie tu roznych ludzi,ale nie z wszystkimi ma sie ochote pisac.i trudno nieraz udawac,ze sie nie zauwaza kasliwych,wulgarnych,zgryzliwych postow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek, a czego dokładnie tu szukasz? chcesz pogadać tylko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko jest dla ludzi, możemy sami wybierać w czym bierzemy udział :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaarwena
zadam takie erotyczne ptanie: wylizesz mi cipke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na maxa
inwazja...hehehe jasne i juz widzisz masz wybor-przylaczysz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam rozmowy z kobietą/ kobietami które są ciekawe, otwarte ( stąd wątek o erotyce ;-) Nie mam konkretnych twardych oczekiwań. Nawet słowo szukam jest dyskusyjne. Ot zagadałem uznając że trzeba coś zrobić chcąc coś dostać. Trochę znudziły mnie rozmowy z kobietami które znam, choć niektóre bardzo lubię, z niektórymi się przyjażnię nawet a niektóre tylko toleruję lub wręcz nie przepadam. Normalka - jak na forum. Ale skoro nie poznałem ostatnio nikogo interesującego to zamiast narzekać uznałem że lepiej postarać się poznać. Do rozmowy, do żartu do czegoś pikantnego. Żony nie szukam już miałem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie z Tobą porozmawiam, Wojtek. Nic ciekawego na tym forum ostatnio. Co oczywiście nie jest przyczyną mej zaczepki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na maxa---- to czy kąsliwa uwaga cie dotknie w duzej mierze zalezy od ciebie ;) Trolle czasem bywają zabawne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wojtek, Powiem Ci ze ja mam podobny problem. Ogolnie powoli szukam jakiegos miejsca gdzie mozna poznac dziewczyne ktora chcialaby porozmawiac ale jest okropnie ciezko :) I to nawet nie chodzi o erotyczne rozmowy ale po prostu rozmowe na jakis temat. Pelno niedojzalych dzieciakow ktorzy wykorzystuja anonimowosc zeby obrazic innego czlowieka... Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na maxa
borgia masz racje,ale to ,,uwazanie,, na to co sie pisze psuje zabawe,podcina skrzydla i odbiera ochote na kontynuacje.no ja mam pecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Wojtka
jakiś drętwy jesteś :-( A te Twoje wypowiedzi, to jak wypracowania z podstawówki. Wyluzuj trochę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli pozwolicie to zagaję tą rozmowę, bo jednak ktoś się zainteresował rozmową ze mną ;-) ....co poczytuję sobie za ....no...że fajny jestem ;-)) Zart. Tak sobie wchodzicie na to forum, czytacie, życzliwie witacie np mnie, odpowiadacie sobie wzajemnie. I tak sobie myślę - po co Wam to? pytacie mnie o to czego ja tutaj szukam - odpowiadam w miarę konkretnie, a ja tak trochę nie rozumiem czego Wy szukacie. Marta mówi np że wchodziła na forum erotyczne, ale jej to nie kręci. Kilka osób pisze, że tutaj nuda i bez sensu a jednak jesteście tutaj. Wspominałem o mojej przygodzie z forum ale to było forum o nurkowaniu. Umiałbym odpowiedzieć po co tam wchodziłem. Precyzuję pytanie bo za ogólne. Co Was kręci na kobiecym forum? p.s. pracy naukowej nie piszę, zastanawiam się tylko jak chłop ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukałam tu kiedyś normalnego faceta, ale każdy pukał się w czoło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba klarownie odpowiedziałam na pytanie?;) lubie tą dynamikę i róznorodnośc jaką tu znajduje :) wszystko zalezy od mojego stanu ducha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na maxa
zwykla ciekawosc ludzi,ich pogladow,problemow,radosci.tak wlasnie zupelnie anonimowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na forum o nurkowaniu raczej o du*ie marynie nie było ;) na kafe szukam czasem czegoś,np. jak się pozbyć gołębi ;)))) a czasem samo coś wpada i jak mam akurat chwilę to czytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×