Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wojtek37wojtek

forumową dziewczyną zainteresowany ;-)

Polecane posty

A mi się wydaje, że takie kokietowanie jest urocze. I nie widzę w tym nic złego. Spora dawka uwodzenia, podchodzenia, dopieszczania, łechtania ich kobiecości powoduje, że kobieta czuje się bardziej kobieca. Hehe, śmieszne co? :) Poza tym, ja lubię gdy facet mnie uwodzi. I powiem więcej, z różnym skutkiem. Nie jest tak, że posłodzi, popierdzi słodko a ja już wpadam w jego ramiona. Niemniej, lubię. Ty nie lubisz? E, oszukujesz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borgia bój się! Czytasz pobieżnie? Jak to? ;) Po łebkach podczytujesz i wyciągasz wnioski? Oj nieładnie, nieładnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na maxa
pewnie ze kazda lubi kokieterie i flirt.nawet jakby mialo skonczyc sie na usmiechu, obserwacji niby dyskretnej,a jednak zauwazalnej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Wania :) w pracy rzadko mam czas na takie podczytywanie :) Jasne że lubie takie ciepłe makarony na uszy :classic_cool: tyle ze są w tej kwestii specjalisci wsród męzczyn a ja czujna jestem :D zreszta jak mnie coś kreci to ide na całosc. Niech sie tym dżemem po uszy wysmaruje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ForgeM
i panowie się zmyli...bo to portal dla kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są, są. Pracują w pocie czoła człowieku! ;) Borgia, a to zwracam honora. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę przyznać, ze trochę nie umiem odpowiadać na forum Bo chciałbym na wszystko ale to się nie da. Nawet w nickach łapię się nie do końca. T Trudno mi też tu siedzieć non stop. Kogo to zraża ....cóż - i tak mi miło było. Dlatego piszę potem wypracowania rodem z podstawówki ;-) Ja nie napisałem w temacie, że chcę jak najszybciej rozmawiać z kim się do o sexie. Chcę i lubię, ale chciałem aby to było skutkiem ewentualnej wirtualnej znajomości a nie celem samym w sobie. Takich wątków wprost jest chyba dużo w odpowiedniej zakładce. Każda dziedzina sexu na wyciągnięcie .....rąk do klawiatury. Tu jest po mojemu. Czyli ja facet mówię kim jestem, mówię że chętnie pogadam, że o wszystkim o ile się "polubimy" I próbuję sam dać się lubić i otwarcie staram się Was poznawać. I powiem szczerze, że podoba mi się tu mimo wszystkich przestróg. A co do otwierania kobiet, słoików i makaronów to włąśnie jest poznawanie Was. Mnie poznajecie przez moje wypracowania szkolne a ja Was z krótkich pochwał, wyzywania od nudziarzy i mądrości życiowych o płci przeciwnej ;-) Może nigdzie z tym nie dojdziemy a może gdzieś tak ;-) p.s. kurde, nie możecie mieć nicków zdradzających przynajmniej płeć? ...znam odpowiedż ;-) Nie chodzi mi nawet o selekcję, ale nawet nie najłatwiej tak się rozmawia - ja mam kłopot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spójrz jak Wojtek produkuje się w pracy. Ociera oczy ze zdziwienia i co chwilę z namiętnością wciska F5. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż dziw mnie bierze, że nie zleciały się tu jeszcze forumowe trole i podszywacze myślałam, że na kafe to niemożliwe ;-) pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ForgeM
O wciskanie guzików to chyba wyjątkowo męska praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nono prosze juz kobiece guziczki ;) moze szukanie tez wzgórz i dolin na mapie ciała?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ForgeM
Niee, wróćmy może do tego co znajdziemy w męskim słoiku...jak już NIBY go odkręcimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już niby go odkręcimy? Mało się trzeba za tobą " nachodzić" ForgeM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na maxa
wojtek.pierdola z ciebie straszna.tak ciekawie zaczales,a teraz masz problemy z identyfikacja.w tej chwili to tutaj sa same kobiety.nie trudno czytajac to zauwazyc.piszesz,ze masz czas,a czasu nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na maxa
ja bym wsadzila palucha w taki jeden sloik,juz w sumie otwarty,tylko boje sie,ze za bardzo mi posmakuje. ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udaje taką dostępną, a jak przyjdzie do zbliżenia zwiewa gdzie pieprz rośnie. A facet ze sterczącym zostaje. Biada mu wtedy. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na maxa w który, w który? Boisz się, że co? Posmakuje i wyjesz wszystko, tak że pusty zostanie? A jak to słoik bez dna? Taki, gdzie w zakamarkach drzemią ukryte skrawki? Do ci dopiero rarytas, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na maxa
wanka,no jest jeden taki.cholera czuje,ze takiego niezwyklego smaku moje kubki jeszcze nie doznaly. :P kusi,a ja sie boje tym razem jakos przesunac granice. uczucia sie wkradly.wiecej nie napisze.nie szukam tu rad w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ForgeM
ło matko ja też tak mam, tylko "słoik" odstawiłam z ciężkim sercem i cierpię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na maxa :) ale zrobisz zaraz rozrube :) Ze sloika nigdy nie da sie dojesc do konca :) Dna nigdy nie ma, co najwyzej sloik moze sie zamknac spowrotem A w meskim sloiku jest wiele slodyczy :) Wkladac palcow to raczej nie polecam :) od razu ustami zjadac, smakuje duuuuzo lepiej haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to co robię to właśnie "mam czas" ;-) mówicie że na moim słoiku napisane jest pierdoła? ;-) ....smaki są różne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na maxa
ja nie odstawilam jeszcze.walcze z soba i chcialabym przegrac. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na maxa
bralesspl widzisz i tu wychodzi sedno sprawy.ty od razu chcesz zeby w ten sloik wsadzic usta i zachlannie mieszac jezykiem...a degustacja???a dozowanie przyjemnosci????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na maxa
czyba bardzo mlody jestes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ze mnie niezła pszczółka :P chetnie posmakuje wszelakich :D "pierdołę" też :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×