Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wojtek37wojtek

forumową dziewczyną zainteresowany ;-)

Polecane posty

Gość do Wojtka
a więc mam rację.... Jesteś drętwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
możemy, chociaż akurat na nudę ja sosbiście nie mogę narzekać - ewentualnie na odrobinę samotne późne wieczory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na maxa
borgia zaskakujesz mnie podobienstwami do mnie ;) w kazdym razie tymi duchowymi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ForgeM
Ej, to dawajcie ten erotyzm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyłowiłam ten temat z głównej listy. Ale forum erotyczne jak najbardziej zasługuje na zainteresowanie. Lubię ukryte fantazje, opisy erotycznych wyczynów. Mam czasem przeczucie, że jest w tym prawda, która dotyczy wszystkich ludzi.Przybrana sprośnościami, wstydliwa, kamuflowana, a jednak wspólna wszystkim. No i to oczywiście jest baaardzo dla mnie pociągające, bo czegoś się o sobie dowiaduję. A to jest potrzebne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
u mnie jest podobnie - temat wyskoczył na głównej - a na erotyczny raczej nie zagladałam dotychczas - nie wiem może jak to ujęłaś boję się dowiedzieć pewnych rzeczy o sobie ? miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamelia lilaróż
Wojtek podałbyś maila, wtedy można by pogawędzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
niektórzy muszą jednak trochę popracować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uhm, spóźniła się z poprzednim wpisem, to była odp na pyt Borgii. A tutaj proszę, poszło piornem i już nudą zdążyło powiać? No co Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na maxa
brallespl to moze brzmiec dwuznacznie z ta glowa.lepiej napisac po karku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ForgeM
Mojego psa mogłabym i deską po głowie walić a on się podstawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- wątek mój, ale tylko ja za nudę odpowiadam? - na maxa ...konkretnie i błyskotliwie ;-) Nie wiem czy czekam na Martę , Kasię czy Dortę ....okaże się ;-) - trochę jak pannę na wydaniu mnie traktujecie, komuś odpowiadam komuś nudą wieje lub podstawówką. Rozmawiam tak jak umiem i tak jak i Wy pozwalacie. Jeśli ktoś oczekuje że rozmowa jest krótka ( nie dłuższa niż 2 strony) i musi prowadzić do erotycznych konkretów to odpowiadam, że może ale nie musi. Tu tak nie wyszło póki co i wcale nie uważam, że to moja wina. - ogród i teściowie to na dziś dla mnie podobna kategoria, z własnej woli o tym rozmawiać nie będę ;-) - mi ta rozmowa odpowiada bo - zniechęci te osoby o obcej mi chemii, znudzi konkretne zwolenniczki konkretów, przyciągnie Martę lub Basię lub nawet Krysię których nie znam a z którymi nawet do erotyki dotrę ;-) Przepraszam, że nie odpisuję non stop, ale jednak trochę pracuję. Ale z ciekawością przyglądam się tej nudzie dla co poniektórych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na maxa
bralesspl sorry za przekrecenie nicka. co to znaczy jaka szybka jest kobieta? szukasz takiej,ktora podrapie od razu ponizej czapy? celowo takie okreslenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na maxa
wojtek,ale to ty zalozyles temat wiec powinienes zarzucic w koncu temat,skoro przyciagnales tu kilka osob zainteresowanych dyskusja.przygladanie sie tylko nie posunie watku do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie się tutaj na wspomnienie kilku erotycznych wątków z tego działu nawet w głowie zakreciło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na maxa - Nie powiem ze nie i nie powiem ze tak. To byl tylko zart :) a szukam kobiety inteligentnej i otwartej :) Ktora potrafi sie wczuc i uwolnic swoje cialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia, Bardzo Chętnie. A nawiasem, jak Ci mija? Ja mam dziś dzień piękności. Tzn szoruję przebarwione dłonie i stopy (nieudana sesja opalania sprayem), nakładam maseczkę i maluję pazury. Wieczorem idę na wesele. Czyli całkiem miły dzień. Niewiele muszę. A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samośkaaaa
Wojtek napisz proszę :) alicja_11@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ForgeM
A mnie zastanawia czemu faceci wciąż chcą coś uwalniać w nas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ForgeM... bo faceci sie uwalniaja... a kobiety na codzien blokuja swoja seksualnosc i naturalna chec wspolzycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samośkaaaa
możesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ForgeM
Poważnie ? Chyba w innym świecie żyjemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie przyjacielu Wojtku... więc dostałem wiadomość odnośnie ciebie iż za 7 tygodni od dziś znajdziesz ta kobietę która szukasz. Tylko mam pewne przewiedzenia: czy w ogóle dasz rade z ta kobieta. Tobie może się wydaje że jesteś gotowy na nowy pikantny związek i ze się nudziłeś z kobietami ponieważ ich inteligencja jest nie odpowiednia do twojego! Mam jasność iż musisz najpierw się od nich dużo się nauczyć. Ta własnie kobieta która spotkasz za 7 tygodni będzie twoim nauczycielem. Trzymaj się przyjacielu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na maxa
no no.tylko nie uogolniac.na tym forum sa rowniez ludzie szczesliwi,otwarci,korzystajacy z zycia i wykorzystujacy swoja seksualnosc do granic,po czym te granice znow przesuwaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×