Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wojtek37wojtek

forumową dziewczyną zainteresowany ;-)

Polecane posty

Gość na maxa
nirvana przyjaciolko moja.ja tez chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ForgeM :) obawiam sie ze w tym samym :) Kobiety nie chca byc uwazane za 'latwe' :) A to ze faceci sa bardziej otwarci powoduje zamkniecie drugiej polowy :) Widzialem sytuacje odwrotne tez :) Kobiety otwieraja sie z wiekiem :) Dopiero pozniej mozna posmakowac jej prawdziwe JA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ForgeM
ładne o tym przesuwaniu granic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na maxa
dziekuje.pisze o sobie po prostu.a ze dojrzala jestem,wiec jest to moje prawdziwe JA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ForgeM
O poczułam się jak słoik dżemu (otwarty), stary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zachęcająco i łechcąco powiadasz? Myślę, byśmy Tomka nie mieszali w nasze rozmowy, co ty na to Wojtku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ForgeM
i pewnie panowie teraz smarują maile do tych "zamkniętych" żeby poczuć misję ich oswobodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za ogolnienie :) Ale to otwieranie jest chyba prawdziwe w wielu przypadkach :) Nic w tym zlego :) Czasami trzeba sie troche nameczyc zeby dostac sie do tego DZEMU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam w wolnej chwili na twój własny temat, z kawą w łapie. Ja dopijam chłodną i czytam coś tam namazał wstecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na maxa
bralesspl bo ty to nastawiony jestes na babe (nie kobiete) ktora lubi byc szybka i tania.taki dzem nie ma smaku. jesli cos latwo zdobyc-nie jest warte zdobywania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bra, a często bywa tak, że dżem nie zostanie otworzymy. Zwykle wtedy prosimy o wsparcie. Myślisz, że w tym przypadku wsparcie wskazane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśląc dalej, myślę że ;) wsparcie w tym przypadku absolutnie nie jest wskazane. Jeszcze ci wspierający sprzątnie słoik sprzed nosa. Dopiero by było wściekle, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ForgeM
Hej, to mój słoik z dżemem. Możecie sobie wziąć słoik miodu na przykład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na maxa - hej! przestan wcale nie :) Mylnie mnie ocenilas :) Nie chodzi o to zeby byla nikim, wlasnie chodzi o to zeby byla soba... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naprawde to jesli kobieta nie chce facet tu niewiele jest w stanie zdziałać ;) wiec po co wysilać sie na te słodkosci?:D:D bedzie lizanie przez słoik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bywają tacy, co to nie cofną się przed niczym. ;) Znaczy będą kombinowali na wszystkie możliwe sposoby, coby ten słoik otworzyć i do niego dotrzeć. Z tym, że nieliczni potrafią tej sztuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ForgeM
Lizanie przez słiok ma chyba w całym tym wątku najwięcej erotyzmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wańka bo sztuką jest czasem zaprzestac starań :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borgia, są gatunki kobiet co to lubią być namawiane, w nieskończoność kokietowane. I ulegają wcześniej niż im się wydaje. Sztuką jest właśnie dotrzeć. ;) Słoik z dżemem bardzo mi się spodobał. I chciałabym, znaczy wyobrażam sobie słoik z dżemem truskawkowym. Słodkim. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha :) podobaja mi sie te porownania do sloika z dzemem :) Mozna tak bez konca :P Hej a teraz pytanie, dlaczego to facet nie jest zamknietym sloikiem z dzemem? :) Ja mysle ze jestesmy otwarci a wcale nie tak latwo z nas wyjesc ten dzem :) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na maxa
bralesspl kazdy jest soba,tylko kazdy na swoj sposob.pierwsze wrazenie,moze mylne. chcialam napisac,ze o wartosciowa kobiete to trzeba zawalczyc,poswiecic jej czas.wysluchac zrozumiec.zaintrygowac.sprawic,by chciala kolejnego spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ForgeM
No dobra truskawkowy może być Twój Wańka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż to. Babki zaczynają się interesować gdy facet zwyczajnie zaprzestanie zachodu. Wtedy się głowią, dwoją, troją jak go nazat zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ForgeM fęks. :) Faceci są prości w obsłudze Bra. To znaczy " prościejsi" niż kobiety. I nie owijają w bawełnę przysłowiową. Temu prościej do nich dotrzeć. Temu łatwiej otworzyć wieko. Kobietki chcą i nie chcą zarazem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ForgeM
"Na -zad "to się faceci sami zainteresują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadem jak najbardziej. Zad dla faceta jest interesujący. Okazały, jędrny i opięty w mini. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wańka Borgia, są gatunki kobiet co to lubią być namawiane, w nieskończoność kokietowane. I ulegają wcześniej niż im się wydaje. Sztuką jest właśnie dotrzeć. czyzbyś miał na mysli wkładanie wełny w uszy?;) kojarzy mi sie to z kobietami o niskiej samoocenie i bardzo chciwych na słodkie pogaduszki...taka desperacja:P trudno tu mówic o prawdziwym dzemie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samośkaaaa
i nikt nie napisał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na maxa
borgia ale wanka to kobieta.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×