Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość malypenismeza

penis mojego meza jest maly. Pomocy

Polecane posty

Gość Aleks22
mój też jest w średniiej europejskiej tzn 14cm wcale nie mam kompleksów, mam powodzenie u dziewczyn. I nawiązując do poprzednika - dziewczyny które są zgryźliwe i wypisują takie komentaże w ripoście na stereotyp atrakcyjnego duże go biustu mówię że lubie małe piersi, duże mnie nie pociagają. Mój ideał to miseczka A lub B :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuahhaha
misiowy nie warto :P lepiej idz na browara...wiekszy pozytek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gyhihugihiguyf
Co za glupia krowa... Po co jestes z facetem jak ci jego rozmiar penisa nie opowiada? Cos mi sie wydaje, ze ktores z was jest slabe w lozku, ale wine trzeba zwalic na kutasa.... ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulinkowa,.
Hahahah gdybym miała kompleksy to by zadowalała sie byle czym- a że nie musze to tępie to wasze wypaczone myślenie, że u facetów mały penis jest ok. Spałam z 6 facetami, i tylko 1 miał penisa około 13-14cm- zostawiłam go po pierwszym seksie, właśnie dlatego że ja wiem, że mi taki penis nie odpowiada. I nie chce kiedyś mieć takie problemu jak autorka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wam powiem że jak moja żona się nakręci aż zbytnio to jak ją posuwam to chlupie z niej i odczucia tez słabe i wzwód już nie taki jak na początku ale ona jest już po dwóch porodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulinkowa,.
to 13cm nie wystarczylo. Moze dlatego ze jego posiadaczem był moj ojciec i mnie nie pociagal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy....
jak sie ma w podwoziu rozjechane wiadro to jest skazany na dildo z trzonka kilofa ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulinkowa,.
Tulinkowa,. to 13cm nie wystarczylo. Moze dlatego ze jego posiadaczem był moj ojciec i mnie nie pociagal. Widze że mikrofiut sie wkurwił- i co malutki już lepiej??? :classic_cool: podszywaj sie i tak ci już nie urośnie maluszku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahaha
gdybyś była normalna to byś nie pisala (jakby) w imieniu wszystkich kobiet ze małe są gorsze...no ale coz..jak juz mowilem..jesli ma Ci takie gadanie pomoc to prosze bardzo...i tak wiadome ze nikt Cie nie chce :D pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominator123
pewnie nie warto( do misioawty). Nie Tulinkowa poda swoje wymiary jeśli myśli że jest taka idealna i pozwoli na siebie spojżeć krytycznym okiem. Ale pewnie jest podszyta strachem. Ja się nie boje jak większoś mężczyzn których oceniala - mam 14 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahah
btw...nie wiem czy zauwazylas ale z kazdym postem się pogrążasz coraz bardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulinkowa,.
Nie pisze w imieniu wszystkich kobiet, aler zdecydowanej większości. Rozumiem, że masz kompleksy ;) ale mi ich wmawiać nie muszisz. Tak jak już pisałam, pewnie nie jedna kobieta będzie zachwycona 13cm penisem- zawsze to ma pewność że nie zostanie zdradzona :) Pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xm csNM cs
malypenismeza penis mojego meza jest maly. Pomocy. Penis mojego meza jest maly. Kiedys maz zgodzil sie zebym go zmierzyla i wyszlo ze ma 14.5cm w wzwodzie i 13cm w obwodzie. Czy wasi faceci tez maja takie? Prosze o normalne wypowiedzi. ha ha ha znalazła sie pizda z studnią zamiast cipki i jojczy . jestem facetem z niebywałem powodzeniem i własnie mam takiego fiutka tyle ze 15 cm zadna jeszcze nie narzekała , i nie jest to napisane ot tak sobie dla celwó forum i tego posta , bo to nie ja za tymi kobietami latałem , tylko one za mną , gdyby im był mały , pewnie by nie latały .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulinkowa,.
Dominator123 A nie ja wcale nie jestem idealna- uważam żemam zbyt duży tyłek -95cm w biodrach, a tak ogólnie żadnych kompleksów nie mam, alle nie wiem dlaczego wychodzicie z założenia że wielkośc penisa znaczenia nie ma?? gdzie w was jakiś samokrytycyzm? To tak jakby płaska kobieta twierdziła ze wielkość jej biustu nie ma żadnego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie pisze w imieniu wszystkich kobiet, aler zdecydowanej większości." Zakładając, że tak jest zdecydowana większość kobiet jest niezadowolona, bo zdecydowana większość mężczyzn ma penisa o rozmiarze ok. 15cm. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahah
zdecydowanej wiekszosci? haha...jesteś strasznie prymitywna :) jak mozesz pisac obojetnie co w imieniu zdecydowanej wiekszosci? :D ehh... ja mam kompleksy? :D haha...jestem dumnym posiadaczem "mikrusa" i wlasnie Ciebie to boli najbardziej :) to jeszcze moge Ci powiedziec ze moja dziewczyna ma po 3 orgazmu podczas kazdego stosunku :) ale co Ty mozesz wiedziec jak pewnie lezysz jak kłoda w łozku :P cya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulinkowa,.
Perwersja- domyślam sie że dla ciebie "cokolwiek" jest ok hahha i pokaż mi badania które potwierdzają że w Polsce większość facetów ma 15cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahah
jesli juz cos musisz powiedziec to mozesz jedynie napisac ze DLA CIEBIE wielkosc ma znaczenie :) ale niestety nie bylo czasu na nauke w szkole i pozniej sa problemy z pisaniem :/ ehh...a uzalanie sie nad sobą, tym bardziej na kafeterii jest dla mnie zalosne i sięga dna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahah
Tulinkowa,. błąd :) wiekszosc nawet ma 14 cm :) ale wiem wiem...Twoi koledzy powiedzieli Ci ze maja po 20 cm a Ty to łykasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulinkowa,.
Aż żal mi do was pisać, nagle kobieta każdego mikropenisa m,a po kilkanaście orgazmów ;) hahah- może niech rozwija swoje pasje aktorskie-bo sa 2 opcje, albo tak świetnie je udaje, lub beznadziejnie- ale ty tak bardzo chcesz w to wierzyć że udajesz że nie widzisz tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badania musisz zrobić sama przed każdym stosunkiem z miarką selekcje przeprowadzaj wchodzą tylko Ci powyżej 17cm. Jeżeli interesują cie statystyki to w google masz multum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahah
Tulinkowa,. błąd :) wiekszosc nawet ma 14 cm :) ale wiem wiem...Twoi koledzy powiedzieli Ci ze maja po 20 cm a Ty to łykasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulinkowa,.
To nie użalaj się już i idż wyszukaj kliniki która powiększy ci tego mikrusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahah
Tulinkowa,. błąd :) wiekszosc nawet ma 14 cm :) ale wiem wiem...Twoi koledzy powiedzieli Ci ze maja po 20 cm a Ty to łykasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wywierć również w desce odpowiednią dziurę aby selekcję na grubość przeprowadzać - to też ważne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahah
widze ze zaczynasz mnie atakowac :) czyli zaczynaja Ci nerwy puszczac i wychodzi na to ze jestes zakompleksiona:) tylko nie wiem z jakiego powodu :( jestes gruba? masz male piersi? 40cm to dla Ciebie malo? Tulinkowa pamietaj kazda potwora znajdzie swojego amatora:) nie musisz sie wyzywac :) nie jestem idealem a znalazlem juz partnerke :) P.S. Ciebie okropnie boli to ze inne dziewczyna maja udane zycie seksualne a Ty nie :) widzisz? pare postów i juz "wszystko" o Tobie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×