Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość malypenismeza

penis mojego meza jest maly. Pomocy

Polecane posty

Gość Mariusz Winiarski Słpsk
należy tylko współczuć autorce tego topicu, jej krater między nogami jest wprost proporcjonalny do dziury między półkulami głowy :) Radziłbym jak najszybciej zgłosić się do chirurga na zaszycie tej jamy... Zresztą nie tylko jej, ale wielu podobnym kobietom na tym forum. A które nie mają ochoty na taką operację, zapraszam do mojej stadniny koni, na pewno zajdzie się odpowiedni partner :P Dodatkowo przed napisaniem posta o tym jak wiele potrzebują niech najpierw lewy cycek zrzucą z prawego ramienia, tylko ostroznie, zeby klawiatury nie uszkodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KKKKKKKKKKKKKobieto tutaj nie chodzi juz o rozmiar dodam ze ma bardzo dobrego penisa 14,5 to jest super fiutek :) ty w niego nie wierzysz w ogóle . co to za miłość /??/?/ogarnij się proszę , otworz sie przed nim porozmawiaj sa pozycje seksualne zwiększające doznania . takim kutaskiem można przedymac spora liczbę kobiet które będą z tego wybitnie zadowolone co wiece będą chwaliły ten rozmiar bo uwierz ze ludzie maja większe problemy jak ty . przyczyna lezy w twojej psychice (braku rozmowy z mężem itd)temat uznaje do zamknięcia pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdan z bogdańca
14,5 cm to maly i nie wkrecajcie chlopakowi ze jest duzy i z***bisty,sam mam malego(15cm) i moja partnerka nie ma orgazmow i tez mi powiedziala ze jest maly.ale zeby nie bylo tak smutno na tym swiecie to istnieje jeszcze cos takiego jak milosc i mimo ze mam malego to moja dziewczyna jest ze mna juz 6 lat(nie zdradza mnie na bank,po prostu nie ma nawet kiedy),podsumowujac,kobiety nie sa tak brutalne jak mogloby sie wydawac czytajac wypowiedzi pan z kafe:) nawet majac malego mozna miec kobiete i byc z nia szczesliwym a co do rozmiaru 14,5-15cm to to malo i nie ma sie co oszukiwac ale jak kobieta pokocha twoje wnetrze to i z takim c****m bedzie z toba,przeciez nie samym sexem sie zyje. ps. robcie duzo minetek swojej pani zeby jej choc troche zrekompensowac swojego malego kutasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to fajnie masz bo moj obecny facet ma naprawde małego , ile dokładnie ma to nie wiem ale jak go biorę w dłoń to wystaje może z 2 cm ... Ma gora 11 cm . Wcześniej miałam faceta ktory maił 16 cm i uwazalam go za dozego , dłuższego nie chciała bym , byłby za długi . Jako nastolatka mialam chłopaka jeszcze jednego , nie kochałam się z nim ale widzialam jego penisa mi8ał chyba z 20 cm ale był chudy , kompletnie mi się nie podobał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z tego!!!!
Co z tego czy maaly czy duzy? Jeden huj! Wazne zeby miec sie z kim bzyka . Ja mam pentko dlugos. 17 cm obwod 16 cm a jestem sam i huj mi po tym ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Penis 14.5 to normalny członek jaki ma 97 procent polakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A puknijcie sie wszyscy w łeb tymi c*****i i szerokimi pochwami. Kolejny temat o penisach i zalenie sie jaki jeden z drugim maja malego a tu zaraz kazdy sie chwali jakiego ma duzego i mysli ze jest kozak. Typowe polskie buractwo. Zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam małego i nie interesuje się tym czy partnerką wystarcza czy nie , czy jestem w stanie zadowolić czy nie, ja odczuwam przyjemność i to dla mnie jest najważniejsze. Poza tym ważną rzeczą jest to jak to się robi, wyczucie, dotyk, pocałunki, ruchy. Jak większość z Was potrafi się tylko rozłożyć jak kłoda, i pchać im większym tym lepiej to Wam współczuję, bo nie wiecie co to prawdziwy sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze gadasz. dac ci wodki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie cukinie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jakieś suplementy diety,krem lub żel . Zachęcam do zapoznania się z produktami sexfitness. org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ignoranctwo,prymitywizm i wiedza na poziomie przedszkola, przykro sie Was czyta:-( i właśnie dlatego to mój pierwszy post od miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Średnio duży i nieśrednio mały
Podnoszę temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin1983
Hej ja mam niecale16 cm i 14w obw. ale dobrze ze nie mam wiekszego bo moja zona ma mala buzie i z loda byly by nici a sex jest dla nas przyjemny i udany a robimy duzo experymetow i chyba o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz 3
mam penisa około 13,5cm (nie wiem czy trochę mniej czy więcej), miałem około 30 partnerek spałem po kilka razy z każdą i nie zauważyłem aby chociaż jednej z nich coś nie odpowiadało. Większość tych wpisów to beznadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile ma twój penis w obwodzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz 3
Długość ca13,5 obwód około 12cm (54 lata) około 30 partnerek raczej zadowolonych. Miałem współmieszkańca w akademiku, który miał około 19cm i ciągle miał problemy z seksem bo jak mu stawał to był za mięki żeby włożyć do normalnej dziurki albo mu za krótko stał i nie mógł dokończyć. Normalne fajne kobitki wcale nie lubią dużych penisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle szukająca dużego ptaka
ojjjjj mają mają... ja na przykład byłam ostatnio w Janowie Podlaskim, jakie cudowne tam są penisy... mmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety 1 facet na 100 ma powyżej 16cm ,jeden na 1000 ma powyżej 18cm(realne nie mierzone od o***tu)Więc opanujcie się bo śr. europejska to 14cm a Polaków 13.5cm.Widzę więc że większość facetów tu nie wie jak mierzyć fujary a większość kobiet to albo wyjątkowe szczęściary(partnerzy mają po 18-20cm)albo .....że w końcu spotkały takiego.Po drugie widząc wasze podejście przed ślubem ooo..jaki on wielki oooj... boli ,a parę lat po ślubie nie masz tam jeszcze ze 2 cm,obawiam się że i 20 będzie mało.Penisa nie da się powiększyć więc wiecie co bierzecie natomiast pochwę można uelastycznić .Więc do dzieła rozklapiochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No można. Ale jak chłop chce zgrabnej i bez wlosów to OK? Ale jak baba chce wypełnienia i ogłasza to, to zaraz d****a z wiadrem! Mam małego, ale szanuję potrzeby partnerki, nawet jak chce się poczuć wy jeb an ą na maksa. Od tego jesteśmy, aby dać im chwile zaspokojenia za to co robią dla nas. Mikropenis:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie mierzylam penisów moich facetów. mi i tak wydają się wielkie a nie sądze aby byly dłuzsze niz 15 cm .w niektorych pozycjach to boli.. musisz byc tam szersza i dłuzsza, bo ja nigdy nie myslalam ze penis 14 jest mały. kiedys widzialam bardzo dlugiego penisa u czarnego faceta, ale do niczego nie doszlo między nami. bałabym się z takim facetem przespac.. to wygladalo jak u konia a nie jak u człowieka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pielegniarz
Do wszystkich dzieci z forum kafeterii,pozwólcie ze was uswiadomie. Ze względu na mój zawód widziałem tysiące penisów,a ze sam posiadam przyrodzenie to potrafię ocenić co jest duże a co małe. Generalnie bardzo zadko widze duży sprzęt,zwisający który we wzwodzie mogl miec kolo 20cm,moze 1 na 100. Znacznie częściej widze maluszki, czasem zdarza się taki jegomość ktorego penis wygląda jak pępek. Główka ukryta we wzgórku. Średnia w Polsce to 14cm, a penis normalny to 13-15. Srednio duży to 16-17. Duży powyżej 18cm. Taka jest statystyka i tak wygląda to z mojego doświadczenia. Naogladali się dzieci kalectwa na p***olach,wrzućcie na looz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez "duza" nie jestem, ale palka 15 to raczej niezbedne minimum ;) i wlasciwie standart... Choc widzialam prawdziwie "szokujace" egzeplaze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszlo
A ja mam małego i wybieram do rżnięcia tylko babki z grubymi udami bo mają ciasne dziurki, te szczupłe są za luźne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17cm
wystarczy paniom?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bis
Pewnie by wystarczył tylko czy wiesz co z takim fantem się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka 2
Adam ma małego i chwali, że ma dużego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie długość a grubość jest ważna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×