Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość malypenismeza

penis mojego meza jest maly. Pomocy

Polecane posty

Gość gość
Jak bym przerżnął tą panią z penismojegomanzamały swoim 14,5cm to by przez 3 dni rozkrakim chodziła. Chyba nie ma takiej dziurki co bym swoim małym nie załatwił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ma piernik do wiatraka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to chodzi, że ta pani chyba nie bardzo wiedziała co mierzy i czym mierzy, trzeba się bzykać a nie mierzyć. Znam takie koleżanki, króre pokazują 7cm i mówią, że to jest 15cm. Zgrywaliśmi się w pracy, że pewnie mężowie je tak zeskalowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie może ta pani malypenismeza mierzyła penisa skalówką 1/20 zamiast się bzykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie to ma znaczenie jaki jest rozmiar? mego faceta tez byl maly, ale swietnie nim umial dogodzic..A ex meza duzy, ale nic z niego nie bylo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam penisa o długości 20cm i w obwodzie 14cm i z tego powodu mam ogromne kompleksy. Mam kłopot z włożenim do dziurki pomimo, że się bardzo staram i mnie kobiety unikają. Jestem załamany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sensie ze zbyt gruby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprostu chyba za duży, tak bardzo nie analizowałem. Ale mam z tym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym chętnie z Tobą spróbowała i Cię dowartosciowała. Co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest magia internetu...kazdy ma po min 20cm :D a w rzeczywistosci to same siurki :) niestety dla przykra prawda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwał się siurek z 2cm peniskiem, to jest forum dla penisów od 13cm w zwyż a nie mikro. Nie wcinaj się mikropenisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedne dzieci maja "duze" fujarki a musza sie fapowac przed komputerem...co za przegrancy...hahahhahahahaha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To forum się robi byle jakie. Jakieś siurki dzieci. Co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na polsat pley, między innymi, o 24 30 pokazywali jak zmirzyć penisa, więc ja mam przynajmniej o 2cm dłuższego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po ślubie się skurczył? Trzeba było desperacko nie wychodzić za mąż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja chłop. Według takich powszechnych informacji jak se kiedyś mierzyłem to mi wychodziło 15cm a wg. instrukcji dziś pokazanej to mam fiuta 17cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za instrukcja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2014
NIE WIELKOŚĆ A JAKOŚ sexu się liczy. Srali muchy będzie wiosna.......To faceci wymyślili takie powiedzenie by ukryć własne niedociągnięcia. Baby nie okłamujmy się- WIELKOŚĆ się liczy i sprawia przyjemność oraz rozkoszny ból. Wiadomo gdzie znajduje się punkt G u kobiety. Taki 15cm nie jest w stanie go dosięgnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jest male sa smieszne nieco :) 18+ to sa fajne palki no i zeby grube byly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam takiego większego,ale samotny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"NIE WIELKOŚĆ A JAKOŚ sexu się liczy. Srali muchy będzie wiosna.......To faceci wymyślili takie powiedzenie by ukryć własne niedociągnięcia. Baby nie okłamujmy się- WIELKOŚĆ się liczy i sprawia przyjemność oraz rozkoszny ból. Wiadomo gdzie znajduje się punkt G u kobiety. Taki 15cm nie jest w stanie go dosięgnąć." x matko wiekszej bzdury nie czytalem jeszcze. punkt G znajduje sie w odleglosci ok 5 cm od wejscia do pochwy. Wiec nawet palcem wskazujacym mozna go pobudzac. Z doswiadczenia wiem ze technika ma pierwszorzedne znaczenie a pozniej dopiero wielkosc penisa. Jesli chodzi o penisa to bardziej liczy sie grubosc niz dlugosc. No i najlepiej jak glowka penisa ma wiekszy obwod od trzonu penisa. x "Taki 15cm nie jest w stanie go dosięgnąć."hahah usmialem sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj tez ma malego, az nawet sie czasem smiac***plakac chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciała byś poczuć takie 21/15,5 :) oddam Ci go w dzierżawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ma malego to znajdz sobie goscia z wielkim. Jaki problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 28
Partnerów(kochanków) miałam kilku...nastu(?) i powiem wam,że miejszy niż18 cm to żenada. Krzyk eunuchów z małymi wackami nie powiększy im ich,oni mają świadomość,że ich kobiety marzą o większych,stąd ich kompleksy. Mój ideał,to wysportowany facet ,do 30 -tki,z gorącym sprzętem,20-23 cm. Niewielu takich jest,ale warto szukać.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mniejszy niz 18 cm to zenada ? hahahahah czyli moj 17 cm penis by cie nie zadowolil mam rozumiec Jestes zalosna. Jestes nic nie warta i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konnrrad
nie ma co płakać, bo członka można bez problemu powiększyć. w rankingu metod na powiększanie członka rspp.pl widziałem metody, które pozwalają uzyskać dodatkowe 7,5 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no zdarza sietaki penis bylo juz na ten temat gadanie na necie ktos sie wypowiedzial tu i tam ale nie wiem co myslec 🌼 www.youtube.com/watch?v=FIhyhwzQ0-8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 28
Tak jak przewidywałam odezwał się "gość" ze zwiędniętym listeczkiem. 17 cm powiadasz,to masz wyrozumiałą kobietę lub nieźlę cię podpuszcza,nie masz się czym chwalić( o ile ją masz). Jak znajdzie takiego,co ją lepiej posunie,to i tak cię walnie w rogi. Wspomnisz moje słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tak jak przewidywałam odezwał się "gość" ze zwiędniętym listeczkiem. 17 cm powiadasz,to masz wyrozumiałą kobietę lub nieźlę cię podpuszcza,nie masz się czym chwalić( o ile ją masz). Jak znajdzie takiego,co ją lepiej posunie,to i tak cię walnie w rogi. Wspomnisz moje słowa." x jesli 17 cm cie nie zaspokoi to znaczy ze masz szeroka pochwe. taka prawda i zadne twoje glupie gadanie nic tu nie da. Dlatego ze ja wiem ze moje 17 cm to i tak dla niektorych dziewczyn za duzo. Dodaj sobie do tego jeszcze obwod. U mnie ma ok 14,5 cm. Wiec jesli tobie to malo to sorry ale masz DZIURE zamiast pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×