Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość malypenismeza

penis mojego meza jest maly. Pomocy

Polecane posty

Gość gość
to prawda najwazniejsza jest grubosc penisa. jesli chodzi o dlugosc to wystarczy ze miesci sie w granicach normy czyli ok 14-15 cm a grubosc ? hmmm mysle ze 14 cm w obwodzie wystarczy kazdej dziewczynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta 12
Ja najbardziej lubię takie 15cm na 13cm nie chciała bym wiekszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy lubi co innego. na kafe sa dziewczyny ktore lubia takie 23 cm. Tylko zastanawiam sie gdzie by go zmiescily :) No ale z drugiej strony liczy sie efekt wizualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anet 3
Miałem taką przyjaciółkę której nawet swojego małego 14cm i gr.12 trudno było włożyć a to chyba dlatego że mąż miał takiego jak moj palec - widocznie dziurki się powiększają w trakcie eksploatacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziurki sie powiekszaja ? najwieksza glupota jaka slyszalem hahahahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj człowieku co ty wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomieszny
Zawsze myślałem że mam małego ,16 cm ,ażdo czasu gdy byłem z dziewczyną która stwierdziła że mam bardzo dużego,teraz gdy schudłem i wyrzeźbiłem brzuch i po odpowiednich ćwiczeniach mam 19 cm .a całe życie myślałem że mam mikrusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy miałem 25 lat to miałem 18cm teraz mam 50+ to mam 16 i ledwo stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomieszny
pewnie prowadzisz zły tryb życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli twój mąż chciałby pogrubić penisa przy uzyciu medycyny estetycznej, możemy ci pomóc. Szczegóły na priv. sandra.jolie@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś mąż zgodził się żebym go zmierzyła i wyszło, że ma 14.5cm w wzwodzie i 13cm w obwodzie HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH Za przeproszeniem, debilna babo!!!! Taki penis to prawie średnia statystyczna, a średnica 4cm to jak u ogra, tylko pozazdrościć!!!! Po błędach, które poprawiłam widać żeś cielę i nadajesz się tylko do obory a nie do łóżka. Notabene, łechtaczka-organ wyzwalający orgazm kobiecy leży parę cm poniżej spojenia łonowego, i wystarczy penis 3cm by wyzwolić orgazm u kobiety. Moje drogie cielę, nieważna jest długość w tylko długość w , gdyż optymalny czas stymulacji łechtaczki by wyzwolić orgazm wynosi 10minut, zatem cóż Ci po ch**ju długości jak u ogra jak po minucie strzeli spermą i sflaczeje? Ciesz się tym co masz i duupy nie zawracaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 13cm na 13 i tak mi jest fajnie z kobitkami, iż nie chciał bym mieć dłuższego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ja też mam mniej więcej takiego i jak rżnę te baby to piszczą i drapią jak bym miał ze 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ma któryś 10cm w obwodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dość dużego i co,moja już do niego przywykła,ale jak go pierwszy raz zobaczyła,gały jej wyszły,a ślinkę łykała chyba z rok.Teraz to się nie często nim zabawia i muszę ja sam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"penis mojego meza jest maly. Pomocy" to znaczy co chcesz zebyśmy z nim zrobili, skoro wzywasz naszej pomocy? :D urwac? wyrwać? rozciągnąć? wstawić wstawkę jakowąś? czy moze ktos ma go zastąpić? 14-16 to w tym kraju norma zdaje sie. Wiec raczej wszystkie nadwymiarowe są ... ponadnormowe. Pozostaje szukac wsród równie ponadnormowych, i postawic ten warunek na wejsciu, skoro to ostatecznie okazuje sie wazne. Tak sobie mysle, moznaby zaczac robic jakies pierscionki, albo sygnety czy tatuaze z wydziaraną liczbą w cm, faceci długosc w wzwodzie, kobiety długosc jaka je satysfakcjonuje, i sprawa by była jasna z punktu, a nie ze podbijasz z normalnym, a sie okazuje po miesiacu czy ile ze studnia na horyzoncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ilość nasienia ma wspolnego z dogodzeniem kobiecie? :D chyba jak juz to czy umie dobrze działac tymi 3cm srednicy, wgłąb i na boki, a nie ile mililitrów bialka wystrzeli w 5 sekund :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosieńka3
Gdy byłam na studiach to na imrezki przychodził kolega, za którym krążyła fama że ma dużego i kilka z nas z ciekawości i w tajemnicy jedna przed drugą i ja też przespała się z nim - dużego rzeczywiście miał ale to nie było fajnie. Mój chłopak miał ze 2/3 tej wielkości ale z nim było wspaniale. Jak sobie kiedyś popiłyśmy to się okazało że kilka z nas z nim spało i odczucia były podobne. Mój mąż ma tak ze 13-14cm i jest b.dobrze. Tęsknota za dużymi pałami to jest coś nienormalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba te tesknia co maja pochwe jak tunel..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogólnie ok choc najbardziej spodobal mi sie fragment "W TAJEMNICY JEDNA PRZED DRUGA i ja też przespała się z nim" :D :D :classic_cool: az mnie kusi zeby zacząć drązyc ten wątek, ale nie bede robił offtopu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kidyś to mi najlepiej stał i był największy jak działałem z żoną a teraż wprost przeciwnie jak się przytulę do obcej dupki to mało nie pęknie a do żony to ledwo wstaje i jest mały - może podobny problem jest z tym "penis mojego męża jest mały"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojego męża ma.jakieś 21-22 cm,kochanka18-19 lubię takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tych kwestiach i w pewnym wieku to bardzo dużo zależy też od kobitki. Jedna potrafi z małego zrobić co najmniej średnigo i stojącego a inna nawet z dużego nic nie ulepi najwyżej wpędzi w kompleksy i będzie mieć małego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co robić z takim 22cm ani do dupki ani do buzi - można najwyżej popatrzeć a znając kobity od strony technicznej i ich wyczucie przestrzenne gabarytów to nawet 10cm może być nich 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie do buzi,uwielbiam brać go,to kwestia wprawy po prostu.ponad 20 lat jesteśmy razem,bylam kiedyś z takim 15 cm,owszem bylo fajnie,ale ja lubię również efekty wizualne,15cm wygląda jak maluszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Penis mojego męża jest mały" 14,5cm i 13cm gruby.Czy ta baba wie co chce - chyba nie. Chyba jest dziewiczką teoretyczką lub starą rozklepichą albo może panienką sondażową. Czy ta pani widziała penisa na żywo czy tylko na filmach. Dla normalnej kobiety to taki penisek jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie lr2-910c :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpis ani w d**ę ani w oko o co chodzi pewnie jakieś zboczenie sex szopowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×