Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość malypenismeza

penis mojego meza jest maly. Pomocy

Polecane posty

Gość Marta 28
"Gościu",jakbym ci tego listeczka ścisnęła c**ką,to by ci oczy wyszły na wierzch. Poucz się trochę z anatomii a potem startuj do wystrzałowej laski a nie prubujesz ubliżać. Garotłukom może zaimponujesz listeczkiem ale nie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalosna jestes martunia. Co ty probujesz udowodnic. Starszy jestem od ciebie i o wiele madrzejszy wiec daruj sobie. prawda jest jedna. jesli 17 cm ci nie wystarczy to znaczy ze masz ponadprzecietnie wielka pochwe. I zadne twoje brednie nic tutaj nie dadza pusta lalko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 28
Może i starszy listeczku ale zakompleksiony jak but z lewej nogi. Marzysz,że jesteś ogierem a mały konik pony z ciebie wychodzi. Powodzenia w podbojach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowisz najpierw ze 17 cm cie nie zadowoli, a za chwile ze bys mu potrafila scisnac penisa c**ka. Motasz sie cos z deczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam gosciu. ja zakompleksiony ? hahaha a to dobre. Sorry ale kompleksy w moim wieku sa niewskazane. Jestem pewnym siebie gosciem i potrafie sprawic rozkosz dziewczynie. Tobie pewnie bym nie sprawil bo zgubilbym sie w tej dziurze haha. napisz cos jeszcze. Posmieje sie. Czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam ****** kobitki, nawet te z dużymi dziurami. To jest to. To jest to co najbardziej lubię w życiu robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniec z ta gowniana kafe
Ale ty płytki jestes. Kompletny idiota. caly ten temat zalozony jest albo przez trolla albo przez jakas glupia babe. Zal mi takich ludzi. Z drugiej strony Marta28 przebija wszystkich swoja glupota. Jedynym plusem jest to ze mozna sie z was posmiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty siurku to dopiero jesteś głupi nawet nie wiesz o co w tym chodzi. Pierdoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"penis mojego meza jest maly. Pomocy" zalosny temat jakiejs glupiej laski jesli jest maly to po cholere wychodzilas za maz. trzeba bylo sobie poszukac goscia z wiekszym. zal mi cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tej pani mogę pomóc. Przelecę Ją swoim 18/14 i będzie tylko bąki puszczała i jęczała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest tak do końca prawdą że duże penisy są lepsze. Mam penisa o dł. mniej wiecej 20cm. Miałem kilka partnerek i tylko jednej mogłem włożyć do końca i nie wiem czy była zadowolona bo ciągle mówiła powoli. Dla większości był za duży. Żona robi sobie nakładkę ogranicznik w postaci dłoni ujmującej penisa przy moim podbrzuszu. A poza tym mam problemy z erekcją - nie zawsze mój układ jest w stanie napompować tyle krwi do penisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak panie oceniają ten ostatni post. Jestem facetem, nie mam takich problemów i nawet nie wiem co napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym się chętnie pobawiła takim 20cm nawet gdyby niezupełnie stał, taki był by fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin74
Uśmiałem się czytając posty co niektórych :) Mój wacek ma 15cm długości i 12 w obwodzie. Jestem z moją żona od 15 lat i jestem jej trzecim, ostatnim facetem :-) Mamy 2-kę dzieci. Sex przed dziećmi i po jest wspaniały. Kochamy się i jest nam dobrze. Ważne jest aby mieć w głowie a nie główce, no pomijam 8cm korniszonki we wzwodzie... bez przesady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jankowiak
Ja mam inny problem, miałem dokuczliwą podczas seksu stulejkę, poddałem się obrzezaniu i teraz mam obawy jak bedą reagować kobiety na widok takiego penisa. Proszę o wypowiedź doświadczonych kobiet. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, przepraszam. zle przeczytalam tytul. wydawalo mi sie, ze mowicie o psie meza :) ale skoro juz tu jestem, to dwa slowa pocieszenia. prosze sie nie martwic. pies czy penis... pod dobra opieka zawsze urosnie 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze i najbardziej wydajne to są fiuty o długości 14 i 15 cm, to ja doswiadczona 70 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
90% meszczyzn na swiecie ma 14 cm penisa jak to dla ciebie jest malo to ty poprostu zabardzo sie rozwalilas wibratorem a to juz twoj problem i nie zwalaj na meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale po co, zeby był kulawy,kiepski. Lepszy mały niż powiekszany, Do d**y pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malypenismeza penis mojego meza jest maly. Pomocy. Penis mojego meza jest maly. Kiedys maz zgodzil sie zebym go zmierzyla i wyszlo ze ma 14.5cm w wzwodzie i 13cm w obwodzie. Czy wasi faceci tez maja takie? Prosze o normalne wypowiedzi. NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN Moja droga, widać po błędach, że masz duże braki w wykształceniu a w fizjologii seksu zerowe. Zapamiętaj na całe życie, żeby męża i siebie nie ośmieszać: Twoja łechtaczka odpowiedzialna za Twój orgazm, leży parę cm poniżej spojenia łonowego, zatem wystarczy penis 3cm by wyzwolić orgazm u kobiety. Statystyczna długość penisa to 14-15cm, więc ciesz się tym co masz, a jak ci mało to spierrdalaj do Agencji Towarzyskiej bo zniszczysz życie mężowi z normalnym penisem, amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowicie ze wasi panowie maja malego a moj wogole nie ma, mial wypadek, w tym miejscu zostal uderzony podczas pracy , maszyna sie popsula i stracil go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba jestem juz zmęczona bo przeczytałam: pies mojego męża jest mały. Pomocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do zmęczonej z powodu psa: to był buldog czy wilczur? Miał wystarczającego penisa, dogodził Ci, i ile czasu trwało szczepienie Was? Z reguły pies zanim spuści nasienie i gula się zmniejszy, trwa to kilka godzin. Uważaj, bo był taki przypadek, że mąż nakrył żonę szczepioną z wilczurem i co, zastrzelił oboje i nawet do więzienia nie poszedł, bo miał słuszną rację robiąc to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym pomógł tej pani od męża z małym penisem i przeleciał Ją. Tylko jak się z tą panią skontaktować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam tylko 11cm i mam wrażenie że żadna pani nie zauwazyła że mam takiego małego. Były zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert56
bylismy na urlopie moja zona 54 lata miala stosunek z murzynem mial 30cm niezabardzo to wygladalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałeś to czy Ci opowiedziała jak to było? Jak się czułeś w takiej dziurce po takim 30cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak byłam ostatnio z koleżanka w saunie to sobie popatrzyłyśmy na różne penisy.Jakoś nie widziałam takich dużych proporcji jak tu opisujecie,prawie wszyscy mieli podobnej wielkości fiutki,oprócz jednego ciemnoskórego któremu sięgał prawie do kolana,takiego bała bym się poczuć w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz na wszystko jej rozwiązanie, sprawdź sobie ranking metod na powiększanie członka http://rspp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×