Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szerloka holmsa wersja ona

Mój stary mnie chyba zdradza!

Polecane posty

Gość Szerloka holmsa wersja ona
Kochane teraz lecę pod prysznic i spać bo jutro czeka mnie pracowity dzień, oczywiście dam znać co i jak.Dziękuję za wasze wpisy, jesteście kochane. Dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w klubie.Moj wpadł,znaczy odkryłam sama ale wypierał sie jak mógł. Udowodniłam i czuję się lepiej. Nie daj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opowiem Wam jak my złapaliśmy na zdradzie mojego ojca. Heh co lepsze jego romans trwał 2 lata a mama oczywiście się nie skapła a jak jej mówiliśmy że chyba kogoś ma to o mało co nas nie zabiła. No więc musieliśmy same z babcią rozpocząć śledztwo. Zaczęło się od dbania o siebie, ubierania, późno nie wracania do domu, no i nagle jakąś przestał dobrze zarabiać...dziwne bo firma dobrze presperowała, no ale tak przecież na kochankę też trzeba mieć kasę. Przeszperałam jego telefon znalazłam tajemniczy numer zadzwoniłam okazało się, że baba no to było już wiadomo, no ale tak trzeba go przecież jeszcze złapać na gorącym uczynku... no więc śledziliśmy go z babacia patrzymy zza krzaków, że wychodzi z kochanką z klatki, gdzieś pewnie jechali, no to my schowaliśmy się do tej klatki i grzecznie czekaliśmy aż wrócą... mijają dwie godziny a tatuś wraca ze swoją gwiazdą, a babcia... ty h**ju ty ku**wo! co to bylo! oczywiście parasolką dostali tak, ze aż paraskolka się zgieła. No i dopiero wtedy mam uwierzyła, to był dla niej straszny szok, bo nigdy nie wierzyła że kochający mąż może ją zdradzić. Oczywiście po kilku miesiącach mu przebaczyła, bo sama pewnie by nie dała rady finansowo, ale i bardzo go kochała. Teraz minęło 7 lat od tego zdarzenia, i ojciec zmienił się niemiłosiernie, już nie szuka przygód, gdzie zawsze lubiał baby. Widocznie taka jazda, i niepewny grunt był mu potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podwojne zycie jednego z nich
Moja przyjaciolka byla oszukiwana przez 25 lat.On prowadzil podwojne zycie.Baba ciagnela kase ile wlazlo.W domu wieczne klamstwa,kretactwa,malo kasy i chamstwo w stosunku do swojej zony.Akurat ten typ tak ma.Jak ma babe na boku,cham dla zony.Wyjatek w regule.Aby jak najmniej zazylosci z zona,jak najmniej pytan,roszczen.To dalo do myslenia. Uklad przestal obowiazywac,baba zapragnela byc na I planie. Zona wynajela detektywa i sprawa wyszla na swiatlo dzienne.Zostali zlapani na goracym uczynku.Okazalo sie,ze kochankowie wybudowali sobie drewniany burdelik w letniskowej miejscowosci w odleglosci 30km od domu.Tam wlasnie spedzali czas.Baba meza ma,ale przez cale ich malzenstwo mieszkaja oddzielnie w innych miejscowosciach.Kochanek zas kilka ulic dalej.I tak to kurestwo ciagnelo sie przez szmat czasu. Jakiez bylo zdziwienie jak zona zadzwonila do kochanki.Kibicujemy naszej przyjaciolce.Sprawa w toku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtf co?
fajna jesteś autorko dobrze się ciebie czyta , czuc ze masz silny charakterek , bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos w tym jeeeeeeeest
kobieca intuicji w 99% niestety sie nie myli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GretaBarbo
mówi się, że ostatnia dowiaduje się żona. I to prawda A jak nawet ona zacznie się domyślać to po prostu musi być prawda. I stąd powiedzenie, że kobieca intuicja w 99% się sprawdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka z płotka
niestety, intuicja to intuicja ja z tej drugiej strony- ze strony Kochanki (zaraz będzie a kysz a kysz, co tam) no i Pani żona mojego Pana kochanka zaczęła się domyślać niby romans nieintensywny, nikt na nikogo nie naciska, nie narzuca się, duży luz, a ona i tak się kapnęła mimo że nie ma dowodów w garści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabka....
ja też podejrzewam swojego o zdrade.......ale za cholere nie znajduje żadnych dowodów ......telefon ok e mail ok nk ok tyle, że często wychodzi czasem nie wraca na noc i mówi że idzie gdzies tam , a w rzeczywistości okazuje się inaczej ......echhh już nie mam sama pomysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabka....
kotka z płotka ........ale co dalej jest z żoną ??? wypiera się??? czy jak ??bo skoro nie ma dowodów to nic mu nie może zarzucić jedynie pocichu się domyśla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka z płotka
wiesz- ona jemu mówi wprost- Masz z nią (ze mną) romans ale nie ma zdjęcia ani nas nie złapała no nic bo to taki luźny romans i ciężko coś przewidzieć ale np żali mu się też- wiesz co, ona (ja) tak na mnie patrzy, że ja wiem, że sypiacie ze sobą serio takie durne argumenty wiem, że nie powinno mnie być na tym topicu, ale kibicuję Wam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabka....
ale mówisz że to wszystko takie luzne itd....jednak ona coś zauważyła jakieś ciche spojrzenia ...coś w tym musi być skoro ona to zauważyła......a jeszcze takie pytanie on kocha swoją żone??? mówi co mu nie pasuje w związku że się zdecydował na taki krok .......maja dzieci? szkoda że tak się dzieje ale ja jestem za tym że jak w zwiazku cos jest nie teges to raczej bycie ze soba razem nie ma sensu ......ja bym chciała znać prawde tak bardzo i sama postanowić co z tym dalej zrobić niż miał by mi walić po cichaczu takie numery .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka z płotka
wiesz, problem w tym, że mnie ich małżeńskie klimaty nie bardzo interesują na pewno nie wszystko ok, bo czasem przychodzi zadrapany czy ze sliwą pod okiem, no ale przecież nie będę się w to mieszać mają dzieci, niech sobie radzą z mojej strony to przygoda (mój pierwszy Kochanek w życiu) i tak jak Was czytam to rzeczywiście bilingi mogą nas wydać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka z płotka
możesz też zablefować- Twoja kochanka się wygadała, że macie romans- i zobaczysz jak zareaguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mother_Monster to moja babcia jest taka przebojowa! nie popuściła zięciowi zdrady, a co lepsze jeszcze mu opony w samochodzie poprzebijała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka z płotka wiadomo, ze jak Was złapią to ty będziesz ta najgorsza, ale uważaj bo jak żona zacznie coś podejrzewać coś knocić to nie będzie wesoło. No chyba, że robicie to naprawdę potajemnie...A bycie klochanką....może być podniecające :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabka....
ajjjj jestem sama z dwójką dzieci w domu......niewiem jakbym dała rade po cichaczu z wózkiem i żywiołową 4 latką śmigać NINJA :D muszę coś rzeczywiście zorganizować i postarać się raz zobaczyć gdzie on łazi całe noce.......chciałabym znać prawde ale jednocześnie się boje.....co będzie potem ....ale tak mnie kurna korci że szok.Czuje że coś jest nie tak ..znam go doskonale i widze jak się plącze w tłumaczeniach cos w tym musi być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde wiecie co te zdrady są straszne, tym bardziej jeśli się kogoś kocha. Załamała bym się jak bym się dowiedziała, że mój mąż mnie zdradza, bo strasznie go kocham. Nie wiem czy bym wybaczyła, ale pewnie tak bo mamy małe dzieci i chyba tylko dla tego. Ale to już by nie był taki związek jak teraz. Pluła bym sobie w twarz co takiego zrobiłam źle. Tylko że czasami faceci ku***stwo mają we krwi i nie potrafią być wierni całe życie jednej kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arabka...na pewno wiadomość o zdradzie przewrócilłaby Twoje życie do góry nogami, jak i pewnie każdej z nas. Ale lepiej znać prawdę niż dawać się oszukiwać przez długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arabka...wózek ciągnij mała na ręke i jazda za mężem! przebojowa żona! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabka....
haha:D wiesz co komicznie to sobie wyobrażam :D "w pogoni za prawdą" ......No tak życie by legło w gruzach ,ale pocieszam się tym ,że gdyby taka sytuacja miała miejsce wiedziałabym bym że na 100% nie był by mnie warty....bo jak ktoś kocha to NIE ZDRADZA i tyle ....a ja bym miała szanse ułożyć sobie jeszcze życie . Wiadomo że by nie było tak łatwo, bo cholernie by bolało, ale wszystko da się przezyć....Przezyłam dwa porody to i to zniosę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no właśnie też sobie wyobraziłam taką sytuację i śmiech mnie ogarnął :) chyba mamy dzieci w podobnym wieku. Masz rację nie na jednym życie się kończy, szkoda życia na alfonsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szerloka holmsa wersja ona
Dzień dobry kochane dziewczynki:-DProszę się nie załamywać,pamiętajcie lepiej teraz niż po 20 latach ślubu!Słuchajcie:-DDzwoniłam pod te numery i z moich zapisków wynika, że 3 osoby nie odebrały,kilkanaście się zgadza ale uwaga!:-D2 Razy odebrały kobiety!Może to żony jego kumpli?Muszę to jakoś sprawdzić,no więc podałam się za dziewczyne która otwiera działalność gospodarczą i aktualnie przeprowadza ankiete czy wypali,więc kilku pierwszym kobietom oferuje mani i pedi za darmo:-DOczywiście z dojazdem do domu,rzecz jasna wyśle koleżanke,bo jeśli to fałszywy alarm wyjdę na kretynke, mają mi dać znać do jutra do 15:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szerloka holmsa wersja ona
Misiaczek dziś dzwonił:-DŻe tęskni i nie chce mu się tam siedzieć,wypytałam kto jeszcze prócz niego tam jest(w delegacji) z firmy, mówił, że kilku kolegów,nic o kobietach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szerloka holmsa wersja ona
Mam ochote do niego pojechać i sprawdzić(tak by nie wiedział) czy rzeczywiście mówił prawde, dzwoniłam do domniemanego hotelu w którym jest ale oczywiście takich informacji nie udzielają:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szerloka holmsa wersja ona
Szkoda, że nikogo nie ma, cóż ciągle zastanawiam się czy jechać, właściwie już teraz mogłabym wsiąść w samochód i ruszyć w droge, co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcaew
ile to km?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×