Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szerloka holmsa wersja ona

Mój stary mnie chyba zdradza!

Polecane posty

Gość kjkmbmn
z czego sie cieszysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxffcvfx
nie jedz, choc pomysl dobry, ale w pozniejszym etapie tzn jak bedziesz miala wiecej dowodow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotlety mielone
lietta masz super babke i fajnie by było gdybys przejęła jej geny , mozliwe ze je masz tak dobrze się ciebie czyta, fajni sa tacy ludzie , nie zmieniaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxffcvfx
na razie siedz i czekaj chociaz zobacz, pytalas go haslo do facebooka, on pewnie wszystkie dowody wykasuje, tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Malutka_
Nie wiem, nie znam Twojego Misia:-) Ale wydaje mi się,że znam facetów, którzy zdradzają. Ja bym postawiła na konto z Panią x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musgruszkowy
chodzi mi o to że moja droga gdyby np.był w moim mieście dzwonię do koleżanki która pracuje w tym hotelu i wszystko wiesz my baby musimy się trzymać razem.Tak złapałam pierwszego męża;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxffcvfx
Ja bym postawiła na konto z Panią x a ja właśnie nie! ponieważ po 1 ona go podejrzewa ze on kogos ma już na boku, a po drugie moze się zorientowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkmbmn
co powinnaś zrobic?! OLAC go a nie jak idiotka zastanawiac sie czy go śledzić.. nie pasuje ci to wypierdalaj i tyle.. co chcesz udowodnic jak go złapiesz na zdradzie? tzn komu i co? nie rozumiem po co marnujesz czas.. nie masz zaufania to do widzenia. tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rutkowski w spódnicy
coraz więcej tych poszlak się zbiera, ewidentnie z czymś kręci ale może nie chodzi o zdradę (tak byłoby dla Ciebie najlepiej) a nie macie jakiejś rocznicy teraz, urodzin itp? Może szykuje jakąś niespodziankę na grubszą skale i nie chce żebyś się dowiedziała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Malutka_
musgruszkowy To też jest myśl. Jeśli jest w moim mieście to mogę stać pod hotelem i fotki pstrykać tylko, bo w hotelu nie pracuję :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigigiju
POLECAM SHINYBOX ShinyBox to pięknie zapakowane pudełko z pięcioma mini produktami kosmetycznymi, dostarczone do Twoich drzwi każdego miesiąca. To sposób na poznanie najnowszych trendów w kosmetyce, odkrycie lususowych produktów oraz ich wypróbowanie przed zakupem. http://shinybox.pl/?ref=1309e96

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkmbmn
ojej! straszne rzeczy, tak wariatko posprawdzaj wszystko,jak cie w hooja ładuje a później zacznij wyć, dlaczego i jak mógł ci to zrobic.. juz wiem dlaczego sie śmiejesz, bo to nerwowy śmiech :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelikany łykną
laska was wkręca, a wy łykacie, kolejne super udane prowo na miarę koralika bez endu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kjk jeśli mnie zdradza, złoże pozew o rozwód i go ogołoce:-D Wyjde na tym dużo lepiej, jak mu było źle mógł powiedzieć a nie szukać pizdy na boku, już pisałam, że tego nie popuszcze i dowiem się jaka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupcie dyktafony
w różnych kształtach na allegro od 20 zł np. w pendrivie dajesz mu zeby cos ci zgrał cos w pracy na pendrive a on go nosi cały dzień ze soba i nagrywa się wszystko co ma do ukrycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Malutka_
Słuchaj, a czy on przypadkiem nie ma smykałki do hazardu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkmbmn
tak, on pewnie jest zawodowymkurwiarzem, do tego ma nałogi, brzydko pachnie, ma krzywego kutasa i siwe włosy, a ona opuściła klasztor a ten cham tak ją oszukał! biedaczka tyle robi zeby sie dowiedziec i się dowie, pozniej zostanie milionerką i sie zapije z zalu po eks mezu. Codziennie udawajac tak jak teraz ze wszystko jest ok. phi, zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxffcvfx
eee za duzo tych telefonow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkmbmn
bardzo mi się podoba! nie wyjdę -chyba ze zechcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Malutka_
Ja bym też chciała mieć dowody, gdyby mój mąż tak postąpił.Odejść? K*wa całe życie na wszystko ciężko pracowałam i co , jemu zostawić? O nie....on jest winny i jak ktoś ma odchodzić to on...najlepiej w samych gaciach i skarpetkach:-) Autorko, nie daj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Malutka_
Dzwoń dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijem w dupie miesza
to nie odbiera:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×