Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szerloka holmsa wersja ona

Mój stary mnie chyba zdradza!

Polecane posty

Gość Natii070707
To sie ciesz Malutka;] tez czytam od poczatku i czekam na dalsze relacje. co do komentarza, to wlasnie ta kobieta moze byc kochanka. specjalnie odwraca uwage od siebie niby komplementujac Wam jak fajnie, ze jestescie razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rutkowski w spódnicy
dokładnie... jak to mówią pod latarnią zawsze najciemniej! już minęły czasy, że kochanki są głęboko ukrywane. Teraz są nawet na tyle bezczelne, że potrafią się przyjaźnić z żonami swoich kochanków więc dlaczego by nie skomentować jego zdjęć na FB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Malutka_
,,wsiowa babka Misiaczek pewnie podejrzewa Szerloka o zdradę i dlatego zaczął bardziej dbać o siebie...proste;O" Ale po co kłamstwa,że kolega jest z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaa234
zdradza jak nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie mam pojęcia co i jak
wsiowa babka To by były jaja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-DSzara myszka się niestety nie odezwała, ale jeszcze poczekam:-DMisiaczek dzwonił, miałam ochote wypytać o kumpla, który rzekomo z nim pojechał ale udałam zatroskaną, dobrą żonke, która z utęsknieniem czeka na powrót męża:-DZ dwóch bab do których dzwoniłam, odezwała się tylko jedna, wizyta w poniedziałek, powiadomiłam już o tym koleżanke:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Malutka_
,, Z dwóch bab do których dzwoniłam, odezwała się tylko jedna" Oddzwoniła z tego samego numeru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz mam najlepszą wiadomość, poprosiłam misiaczka o hasło pod pretekstem wejścia i sprawdzenia czy jedna z moich dawnych koleżanek z lat szkolnych ma konto na facebooku, i wiecie co?Nie dał mi! Powiedział, że nie pamięta! Że hasło ma zapisane w komputerze a komputer pożyczył chwilowo kumplowi(temu który jest w domu), ale jak tylko mu odda to mi poda:O Teraz jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Malutka_
Ach ci faceci, czego oni nie wymyślą . Czy oni naprawdę wierzą ,że my jesteśmy takie łatwowierne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście zanim wymyślił tą historyjke o pożyczeniu laptopa mówił abym założyła swoje konto, na moją odpowiedź, że nie chce zakładać konta by poszukać jednej koleżanki dopiero powiedział o tym, że jednak hasła nie pamięta:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co teraz zamierzasz zrobić?
ja bym mu ten wyjazd popsuła. Zamiast w nocy gzić sie z kochanką powinien się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Malutka_
No to załóż konto, ale jako x, wrzuć kilka super fotek i spróbuj z nim popisać ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz malutka nie sądziłam, że misiaczek uzna mnie za naiwną kobieta, która uwierzy w takie bajki:O Ale ja mu jeszcze pokaże, ja mu udowodnie że nie ze mną te numery! Mam ochote zadzwonić i mu o tym powiedzieć, ale wpadłam na inny pomysł:-DPojade do żony kumpla, który miał tam być razem z nim:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Malutka_
Na razie nic nie mów, bo praktycznie nie masz dowodów. Same poszlaki... A po co do żony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Malutka_
Ja bym poczekała na jego kolejny wyjazd...i wtedy jechała za nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobacze jak jej mężulek się zachowuje, może on coś wie, może misiaczek go uprzedził, a może nie ma o niczym zielonego pojęcia, da się wyczuć, poza tym to typowy pizduś plastuś, nie potrafi ukryć kłamstwa:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Malutka_
To może niech zapyta o to, czy on jest np bratem y, bo są bardzo podobni... że ten brat to jakas szkolna miłość była itp...że szuka z nim kontaktu... Jeżeli x bedzie z miejscowości , gdzie on wyjeżdża w delegację to jest duża szansa,że np. zaprosi ją na kawę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musgruszkowy
A może jest tu jakaś dziewczyna z miejscowości gdzie stary wyjeżdża na delegację,sprawdzi Ci chłopa?Mam koleżankę średniej reputacji.Bzykała się kiedyś z jakimś żonatym frajerem w hotelu-robiła mu loda a ten palant rozmawiał w tym czasie z żoną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Malutka_
Ale z tym kolegą to może być wtopa, bo przekaże mu ,że węszysz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Malutka_
musgruszkowy Odpada, bo musiałaby byc w jego typie, zafascynować....to wymaga czasu....najlepiej więc byłoby zacząć od klikania w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Malutka_
Tam bym nie jechała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Malutka_
Jeśli dowie się,że byłaś u kumpla, który jest niby z nim, domyśli się ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Malutka_
Moim zdaniem nie powinnaś. Przemyśl to jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×