Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mary_mag

DO KOBIET - zgoda żony na kontrolowaną zdradę męża

Polecane posty

Natomiast autorka jest na poziomie czternastolatki, ktora nie jest gotowa na seks, ale chlopak wymaga dowodu milosci, wiec ona szuka w internecie potwierdzenia, ze tak powinno sie robic, bo przeciez nie chce stracic 'milosci'. Takiej nie potrzeba forum dla swingersow, ale psychologa. Podpisuję się, nawet jeśli autor/ka mnie o to nie prosi.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupipipi
/Natomiast autorka jest na poziomie czternastolatki, ktora nie jest gotowa na seks, ale chlopak wymaga dowodu milosci, wiec ona szuka w internecie potwierdzenia, ze tak powinno sie robic, bo przeciez nie chce stracic 'milosci'. Takiej nie potrzeba forum dla swingersow, ale psychologa./ POPIERAM.GDYBY AUTORKA SIE NAPRAWDE ZDECYDOWAŁA NA TO TO NIE SZUKAŁABY ROZPACZLIWIE POTWIERDZENIA ŻE ROBI DOBRZE NA TYM FORUM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś kto domaga sie kultury - sam musi coś reprezentować a nie płakać ,ze został potraktowany tak jak sam innych traktuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
Panie na oblosciach - za uderzenie kogos w twarz odpowiadalbys prawnie, za przeksztalcenie imienia - watpie, czy policji chcialoby sie fatygowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś kto nie ma argumentów zawsz zaczyna sie czepiać ortografii albo innych pobocznych tematów , byle rozmyć dyskusję i coś napisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dek@ - i właśnie z tego powodu ze temat jest trudny nikt nie powinien dawać sobie możliwości "pojechania" po autorce. Lepiej żeby takie tematy się nie pojawiały na forum bo nikt nie będzie miał ochoty zostać zeszmaconym? Zapewniam cię, że ludzie z takimi problemami nadal będą na świecie, tyle tylko że nie będą o tym mówiły. Czemu to ma służyć? Będziecie z tego powodu bardziej szczęśliwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie, PNO ma rację, że w tej "rozmowie" OP nie otrzymała tego, czego chciała, zamiast tego potraktowano ją "po polsku", ale też i nie potrafi dostrzec, że wartości to rzecz uniwersalna i w naturze człowieka leży przekazywanie innym co jest dobre, a co złe - a widzę, że wielu wydaje się niedobrym fakt, że autorka chce się zmusić do tego dla tej jednej zachcianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słuchaj no ty
ktoś kto sam się uważa za kulturalnego i mądrego nie schodzi do poziomu szczyn wylewanych przez adwersarzy. Bo moc pachnie a mocz śmierdzi. Niniejszym sikam na sobie po nogawkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka byłego kurwiarza
/Natomiast autorka jest na poziomie czternastolatki, ktora nie jest gotowa na seks, ale chlopak wymaga dowodu milosci, wiec ona szuka w internecie potwierdzenia, ze tak powinno sie robic, bo przeciez nie chce stracic 'milosci'. Takiej nie potrzeba forum dla swingersow, ale psychologa./ Podpisuję się pod tym również. Dodam, że to pewnie kobieta bluszcz, która bez niego nie da sobie rady, więc zgodzi się na wszystko i on o tym wie, więc jej to proponuje. Kobieta bez ambicji, która pozwala na zdradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panie obły - postulujesz ,zebyśmy w imię olitycznej oprawności isali ,zę wszystko jest ok ? nawet jeśli , przynajmniej ja uważam ,ze nie jest ok ? w jakim celu ? żeby zrobić przyjemność kobiecie ? żeby myślała ,ze to co rozbi ,albo chce zrobić jest w porżadku ? nie jest w porządku - nie jest w porządku przede wszystkim wobec siebie , aleo na teraz tego nie widzi bo jej ten rozpustnik głupot naopowiadał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale teraz kiedy wszysko9 jest takie ławe i proste nawet zdrada nie jest już zdrada a poprzez dodanie " kontrolowana " zyskuje inny wymiar przecież . Staje sie prawie przyzwoita .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ktoś cię pytał czy jest ok? Jeśli nie to zwyczajnie zamilknij. Nie ma to jak z rana komuś do...lić. Od razu Człowiek czuje się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie nikt pytać nie musi :) a ty nie rozumeisz idei forum publicznego , wiec zamiast sie pieklić panie kulturalny ;) napisz cos mądrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka byłego kurwiarza
wtrącę znowu tam nie ma miłości, jest wygoda, i zrobienie z kobiety niewolnicy, bo zdrada to zdrada, jak ktoś kogoś kocha, to nie ma o tym mowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrada jest zdradą kiedy ktoś robi coś wbrew partnerowi. Jeśli oboje to akceptują (co w tym przypadku nie ma miejsca, ale autorka ma wolę choć to wszystko ją na ten moment przerasta) to nie jest to żadna zdrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupipipi
chyba każdy kto zakłada temat na forum publicznym liczy sie z tym że opinie niekoniecznie będą mu odpowiadały.. w tym przypadku byłoby dziwne gdyby zebrała się chmara kobiet któe sie zgodziły na "kontrolowaną zdradę" i wszystko było ok jakby mi facet wyjechał z takim pomysłem to już by nie był moim facetem :O na co mi jakiś zboczony dewiant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allium ale teraz kiedy wszysko9 jest takie ławe i proste nawet zdrada nie jest już zdrada a poprzez dodanie " kontrolowana " zyskuje inny wymiar przecież . Staje sie prawie przyzwoita . Yep. Zacytuję nie-klasyka : teraz, kiedy wszystko zostało już sfilmowane i pokazane a intymność przestała nosić znamiona twierdzy nie do zdobycia największą perwersją wydaje się być miłość Mam nadzieję, że mnie za to nie złapie za kostkę u nogi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka byłego kurwiarza
och to się zdziwisz, pojawi się z nienacka, przecież ja uwiodłam kurwiarza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupipipi
ale po co ona w ogóle ma próbować to zaakceptować? w imię czego? :O "miłości"? gdyby facet ją kochał to nie byłoby tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego właśnie uważam ,zę nie powinniśmy nazywać szamba perfumerią ( też klasyk;D ) słowa maja swoją wagę , swoją moc . i choć przez nazywanie róży ostem nie przestaje być ona rożą to przyzwolenie społeczne powoduje ,ze zachowania niszczące , destrukcyjne zaczynaja wkraczać do naszych domów na takich samych prawach jak rzeczy i zachowania wartościowe . I nie piszę tu tylko o przypadku autorki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna tam z boku
między dwojgiem dorosłych może być wszystko na co tylko wyrażą zgodę a w przypadku seksu również i chęć w tobie nie ma potrzeby takiego eksperymentowania jak u twojego męża a więc nic na siłę i zapamiętaj jedno nie ma czegoś takiego jak zdrada kontrolowana,nie jesteś w stanie przewidzieć co z wami się stanie po kontaktach erotycznych z innymi osobami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka byłego kurwiarza
Zdrada jest zdradą kiedy ktoś robi coś wbrew partnerowi. Jeśli oboje to akceptują (co w tym przypadku nie ma miejsca, ale autorka ma wolę choć to wszystko ją na ten moment przerasta) to nie jest to żadna zdrada. Ona nie chce, bo gdyby chciała nie zakładałaby takiego topiku!! Nikt, kto ceni się wysoko na to nie da pozwolenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupipipi
pan na obłościasch nie może tego przetrawić i szlag go trafia,bo pewnie chciałby myśleć że to normalne,pewnie sam sie kurwi albo zamierza sie skurwić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowa maja swoją wagę , swoją moc . i choć przez nazywanie róży ostem nie przestaje być ona rożą to przyzwolenie społeczne powoduje ,ze zachowania niszczące , destrukcyjne zaczynaja wkraczać do naszych domów na takich samych prawach jak rzeczy i zachowania wartościowe . I nie piszę tu tylko o przypadku autorki . Pozwolisz, że to wykorzystam w przyszłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka byłego kurwiarza
Kobieta ma problem z tym, zresztą zdrada jest ohydna i wiem, że jak mój kochanek kurwiarz to zrobi, to idzie w odstawkę i on o tym wie, więc od 2 lat jest mi wierny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak najbardziej :) polecam sie z innymi moimi " mądrościami " ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, Allium. :) Może to troszkę zabrzmieć jak osobliwa teoria spiskowa, ale od jakichś 20 lat ludziom z mojego oraz młodszych i starszych pokoleń wpaja się, że trzeba dawać coraz więcej przyzwolenia na wszystko, trzeba się poświęcać, trzeba w imię poprawności politycznej nacinać sobie skórę, by równo z innymi krwawiła (tia, przesadzam), trzeba robić coraz bardziej wymyślne i coraz mniej zrozumiałe rzeczy, by zdobyć uznanie drugiej osoby, trzeba robić wiele rzeczy wbrew sobie, a i tak bilans wyjdzie na be - że pogoń za modą, że konserwatywność (najczęściej KK), że to, że tamto. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to nie jest żadna teoria spiskowa :) wystarczy sie rozejrzeć do czego sa zdolni ludzie - w każdej dziedzinie - żeby zdobyć aprobatę , uwagę , żeby zasłużyć na miano " fajnego " - w szerokim spektrum tego słowa . I co ? czujemy sie przez to lepsi ? ważniejsi ? bardziej spełnieni ? czy przeciwnie ? szukając aprobaty w działaniach powierzchownych , unikając odpowiedzialności , moralności , przyzwoitości popadamy w oraz większe zwątpienie co do stanu naszego jestestwa i naszej własne wewnętrznej wartości ? Ludzi dziś dysponują tak niesamowitą wolnością a jaki robią zn iej użytek ? staja sie niewolnikami swoich własnych pożądliwości a w konsekwencji sami siebie oceniają bardzo nisko . i tak sie tworzy kwadratura koła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×