Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

red-lady

DIETA JOGURTOWA zapraszam ! (od 14 maja 2012)

Polecane posty

Ja podpatruję:) Ty nadajesz rytm temu topikowi Blak:), założycielki nie ma, ale Ty jesteś chrzestną:), albo ojcem hahaha:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodzik a tobie jak idzie? :D u mnie kiepsko :( choroba mnie dopadła i trzyma:( i jeszcze do tego doszło parę innych spraw :( ręce opadają :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ja.. Z pewnych przyczyn i problemów nie mam czsu zaglądać.. mam nadzieję że wszystko w przyszłym tygodniu wróci do normy.. Blackbery- jak tam zdrówko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długo mnie nie było ale wracam na właściwe tory..Z pewnych powodów nie mogłam do was zaglądać.. Nie ćwiczyłam w ogóle.. ;( ale od dzisiaj wracam do was ;-) Blackbery=- gdzie się podziewasz? Właśnie gotuję zupę na obiad..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo! Halo! Zagląda tutaj jeszcze ktoś oprócz mnie? Ja już po pysznym obiadku.. córcia śpi więc idę poćwiczyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, caly poprzedni tydzien mnie rozłożyło:( nie pisałam bo diety nie trzymałam:( zle mi, beznadziejnie sie czuje :( ehhhhhhhh :( 😭 ze zdrowiem juz lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę o tej godzinie bo idę dzisiaj do dorywczej pracy ;-) Blackbery- musimy się zabrać w końcu ostro za siebie ;) cieszę się że z twoim zdrowiem już lepiej.. Stanęłam dzisiaj na wadze bo dawno tego nie robiłam ;/ i waga pokazała równe 74 kg.. Cieszę się że jest mniej niż było i że nie jest na plusie ;) a muszę dodać że jestem przed @ i dawno nie byłam w kibelku.. ;/ a to też ma swoje minusy.. Na śniadanko chlebek żytni, ser biały i mnóstwo szczypiorku.. Miłego dnia ;* ( Blackbery- głowa do góry!! ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek witaj 🌼 ciesze się że twoja waga się nie podniosla :) no i super że mozesz sobie dorobic troche w pracy - zawsze to cos ;) extra:) brakuje mi kopa :( caly tydzien lezalam z goraczka w lozku :( grypa mnie dopadla, a lekarz kazal mi brac paracetamol... Standardowy lek na wszystkie dolegliwosci :o . Na szczescie teraz czuje się o wiele lepiej. Na wage nie wchodzilam jeszcze od przyjazdu z Polski, ale to zrobie jutro - szczerze to się boje :(:(:( lapie mnie jakas jesienna chandra :( ciagle leje i leje deszcz, zimno, paskudnie - jesien się zaczela... Jeszcze do tego dochodzi pare innych spraw... Dziewczyny wracajcie z wami wszystkimi duzo latwiej mi było, pamietam jak kazda z nas pisala - tak mnie to motywowalo wtedy, a teraz? Ciezko mi samej wrocic na tamta droge i spowrotem do diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu nie mogę zrobic wiekszej przerwy między wersami.... :o Smart girl a ty gdzie się podziewasz? Co u ciebie? Jak dietka? :) Slodziku a u ciebie jak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana ;) Blackbery- słodzik ma swój topik na którym też się udzielam.. zajrzyj na niego i dołącz ;-) U mnie wczoraj mnóstwo ruchu.. Blackbery- uśmiechnij się ;) jesień nie musi być taka straszna.. Czekam na relację z twojego ważenia.. Idę na śniadanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek witaj, :) podaj link do tematu slodzika:) zawalilam wazenie rano, ledwo zwleklam się z lozka, i jak zjadlam sniadanie przypomnialo mi się wazenie:( i bez sensu było by wazenie dzisiaj. Jutro wejde na wage. Dzięki motylek że jestes. Troche mnie wsparlas na duchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blackbery- musimy być silne nawet jeśli reszta nas opuściła ;) ważenie nie ucieknie ;)) a jeśli się obawiasz to poczekaj do soboty- zważymy się razem ;) Dzisiaj lub jutro planuję zakupić ocet jabłkowy i go wypróbować.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po drugim śniadaniu- śliwka i jogurt naturalny z otrębami ;) Za oknem świeci słoneczko co poprawia mi humor ;) Na obiad zupka.. Jak u ciebie Blackbery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj dzień ważenia.. u mnie na wadze 73,6.. ;)) Cieszę się strasznie ;) bo @ się zbliża.. Gratuluję wszystkim którym udało się coś zgubić.. piszę sama do siebie więc to bez sensu..dlatego to mój ostatni wpis ;-) Miło było z wami kobietki.. szkoda że nikt nie został ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Czytam te Wasze wpisy i zastanawiam sie czy macie zamiar zamknac to forum???? Ja nie zagladalam z braku czasu choroby dziewczynek , najmlodsza ma jeszcze jakies problemy z oddawaniem moczu nosze ja na rekach po dwie trzy godziny w nocy krzyczy, ze az mi sie serducho kroi. Widze, ze i Was chorubska dopadly duzo zdrowka Wam zycze. A od tego tygodnia biore sie ostro za siebie do grudnia ma byc 48 kg i ani jednego wiecej. Dzis sie wazylam i ze zgroza zobaczylam 60 kg katastrofa!!!!!!!!!!! Wiec kto leci z wagi razem ze mna???????? Nie poddawajcie sie prosze sama nie dam rady z tym forum mam chociaz motywacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusto???????????????????? No nic, ja juz po cwiczeniach i spacerku, teraz kawka i aktivia. Pozniej do codziennych obowiazkow. Maluszek spi to chociaz cos zrobie. Milego dietkowego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaglądam często.. ale nie piszę.. Blackbery- sprawy się unormowały? Ja nadal trzymam dietkę.. ten weekend idę do pracy także na spokojnie zważę sie w poniedziałek ;-) Udanego weekendu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×