Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

red-lady

DIETA JOGURTOWA zapraszam ! (od 14 maja 2012)

Polecane posty

szukajaca motywacji 🖐️ milo cie widziec:) red-lady - ja juz po@... tez mnie brzuch pobolewa przed @ a do tego PMS:( moj dzis z winem przyjechal... wiec skusilam sie na lapmke winka... przyznaje sie bez bicia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackberry- for time to time a glass of wine is good in health and the diet :) but don't drink more. wzięłam apap i po woli ból mija..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci to tacy kusiciele :P To przez nich te wszystkie grzeszki jedzeniowe :):) Ale trzymajmy się ! Ech idę spać bo coś nie za bardzo mam dziś dzień.. Do jutra moje drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malusiaaa
HEJ mam 160cm 62kg chciałabym wrócić do wagi sprzed ciąży czyli do 55kg!!! Od poniedziałku jezdze na rowerku stacjonarnym, robie ok 50km dziennie jem dużo mniej... ale niestety czasem sie na coś skusze.. :( Jeszcze jakieś 4tyg temu ważyłam 66kg i schudłam właśnie w ten sposób który opisałam w 2tyg, ale później jakoś motywacja zanikła.. :) od poniedziałku zaczełam od nowa ale ta waga jakoś nie chce ruszyć na doł.. :( może troche dlatego że troszkee sie obijam ;P musze przyznać ;) Od jutra zaczynam diete jogutrowa, ponieważ myśle ze bedzie mi służyc.. podoba mi sie:) Mam nadzieję że sie uda!!! W tej chwili moja dieta wygląda tak że rano jedna bułka z tym co jest w lodówce.. czytałam kiedyś że do 12 można jesc wszystko bo i tak w ciągu dnia t sie spali- słowa dietetyczki.. obiad raz zjem raz nie, wspomagałam sie ciemnym pieczywem. od 16 jjuż nie jadłam.. a teraz zjem czasem ok 20 nawet.. Myśle zeby kupic asystor slim bo pomagał, i faktycznie nie czułam głodu... nie kusilo mnie tak.. nawet jak miałam apetyt na cos to tylko spróbowałam i to mi wystarczało. Muszę sie bardziej postarać chyba.. Mój cel to zrzucić 7kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malusiaaa
Najwieksza motywacja jest mój cellulit :(((( okropny i ogromnyyy... mam 23 lata i okropnie sie czuje.. jesli schudne a on nie zniknie to chyba sie załamie :( jak mam ochote sie najesc to patrze na zdjecie byłej mojego męża.. mimo tego ze sie nie nawidza i nie maja kontaktu t o i tak jestem zazdrosna, widząc taką laskę z takim ciałem.. ma juz dwojke dzieci a wygląda świetnie.. Brak mi wsparcia bo męzowi nie przeszkadza cellulit tak przynajmniej mowi ale mysle ze wolal by zeby go nie było.. Licze na wasze wsparcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malusiaaa witamy w naszym gronie ;) z nami na pewno bedziesz miala wieksza motywacje. Blackbery-zeby takie grzeszki wiecej sie nie powtorzyly heh ;) moja malutka przed chwila dopiero zasnela a ja padam ze zmeczenia..dobranoc kobietki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten wczesny poranek! Mala mnie obudzila i teraz nie moge zasnac wiec sie ladnie melduje :-) Za oknem robi sie calkiem ladnie, a tu praca na 9 wzywa.. ech :-\ Nie moglam wytrzymac i podejrzalam dzisiaj wage - 74,6 :-) czyli caly czas spada :-). Jak sie ciesze ze moje starania i wyrzeczenia nie ida na marne :-) Mam nadzieje ze do nastepnego czwartku pozbede sie tej koncoweczki i bedzie kolejny kg za mna :-). W sumie bylyby 2 :-) no ale to sie okaze w czwartek! Na sniadanko zjem sobie chyba jogurt naturalny z muesli :-) jakas mnie ochota naszla, ake to dopiero okolo 8:-) a na II sn mam sok marchewkowy i owsianke z jablkiem i cynamonem z Fitelli :-). Obiad jak wiecie warzywa, a o podwieczorku i kolacji bede meldowala :-) Jak tam dzisiejsze menu u moich kochanych forumowiczek?? :-) Witaj malusia :-) zapraszamy zapraszamy, razem raźniej :-) Pamietaj ze w miare stale godziny posilkow tez pomagaja schudnąć i utrzymac wage. Koniecznie zrób sobie stopkę, zebysmy mogly podziwiac jak dochodzisz do swojego celu :-) a na cellulit moze jakis krem? Ja po ciazy mam rozstepy, ale od 2 miesiecy codziennie ranao smaruje sie kremem i widze poprawę. Mezem sie Nie przejmuj :-) schudnij dla siebie i dla zdrowia, choc masz niewielka nadwage i niewieke do zrzucenia w przeciwienstwie do nas tu juz zgromadzonych :-) :-) Pozdrawiam i milego poranka oraz calego weekendu zycze! :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja tez ie melduję ;-) ja ju po śniadanku.. u mnie standardowo- owsianka..heh ;-) mogłabym ją jeść zamiast innych posiłków w ciągu dnia ;) Pogoda robi się śliczna, humorek dopisuje więc mam nadzieję że będzie fajny dzień.. ;) Wczoraj wieczorem miałam taką ochotę na coś słodkiego.. ;/ ale nie dałam się i ni c nie tknęłam. nawet nie wiecie jak jestem z siebie dumna ;)) Red lady- przyjemnego dnia w pracy ci życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz po sniadanku i zmykam do pracy niestety Motylek- ja tez mam czasami ochote na cos slodkiego ale wiem ze Wy nie jecie wiec ja tez nie jem :-) dziekuje i milej soboty moja droga :-) Do poźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malusiaaa
Witam Dziewczyny :) Dzięki za miłe słowa dodają otuchy ;D No to zaczynam :) Jak robicie tą stopke??? Już zdązyłam troche poćwiczyć i zaraz wsiadam na rowerek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malusiaaa
Na cellulit i ujędrnienie znalazłam domowy peeling z kawy :) także też zaczynam od dzisiaj stosować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje kochane 🖐️ melduje sie na posterunku!:) redl-lady milego dnia w pracy :) lol gratulacje!! :) szybko waga ci spada :) sama tez sie skusilam zeby wejsc na wage i ujrzalam 68.7 kg:D:D:D jestem mega happy:D a odchudzam sie 3 dni:D:D:D:D:D ale w czwatrek generalne wazenie:):):) motylek 🖐️ jejku ja tez mialam mega ochote na ciastko:( bo moj to chyba na zlosc mi robil! oladalismy film a on otworzyl paczke ciastek i jadl:( ale bylam twarda i nie zlamalam sie! malusiaaa - 🖐️ wejdz w moje konto( u gory masz nagłówek) i tam najlepiej zaczern sie - zaloz konto i mozesz od razu dodac stopke. :) dziewczyny u mnie na sniadanie musli z mlekiem, a z jogurtem jakos nie mogla bym zjesc zimnego siniadanka rano. musze jechac na zakupy bo pustki w lodowce. na lunch owoce i jogurt pitny na obiad nie mam pomyslu na razie :P uciekam do szkoly zaraz, ale bede zagladac co u was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malusiaaa - a jaki jest sposób na robienie tego peelingu? ;) Ja już byłam na zakupach a teraz wcinam drugie śniadanie..z braku czasu jest to owsianka he he ;)) backberry i red-lady wy to jesteście ciekawskie ;) ja wytrzymam do kolejnego warzenia-mam nadzieję że efekt będzie zaskakująco pozytywny.. do usłyszenia kobietki..ja biorę się za sprzątanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fusy z kawy, może być sól morska albo zwykła kuchenna i oliwka dla dzieci.. np bambino(zamiast oliwki słyszałam też ze miod mozna dodac..) i po peelingu najlepiej jakis balsam ujędrniający albo antycell.. Słyszałam że pomaga, myśle że warto spróbować ;) dzisiaj bede robic, dobrze tez miec jakąs grubą gąbke albo cos do masazu w rosmanie sa, no i trzeba szorowac az do bólu :) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja malusiaa :) a powiedzcie mmi czy przez te 5 dni pwinnam jesc ciagle to samo??? czy moge sobie urozmaicic? np zamiast pomidora ogórka zielonego? jakies musli na sniadanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba pokrecilam coś z inna dieta :/ muszę poczytać wkońcu dokładnie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jem wlasnie owsianke na 2 sniadanie Kasia- jedz podobnie do nas poczytaj sobie nasze posty z poprzednich dni i wymieszaj jadlospis jak chcesz a owocow i warzyw jedzbdo woli :-). To samo zdrowie. Wracam do pracy, pozdrawiam :-) Blacberry- swietny spadek oby bylo tak dalej i oby dla nas czwartakowe wazenie bylo laskawe :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie już po pracy :) Wyrobiłam się wcześniej, a Wy dziewczynki gdzie się podziewacie ? ? :) Byłam dzisiaj w markecie na zakupach i kupiłam sobie tuńczyka i pastę z tuńczyka, pomidorki, ogórka,wodę, polędwice sopocką i z indyka oraz 5 jogurtów i sok 100% pomarańczowy z miąższem :) Dzisiaj na podwieczorek zjem jakis owoc i popije soczkiem a na kolację zrobie sałatkę z tuńczyka jajka i czerwonej fasoli i przypraw ;) A jak tam u WaS??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie już po pracy :) Wyrobiłam się wcześniej, a Wy dziewczynki gdzie się podziewacie ? ? :) Byłam dzisiaj w markecie na zakupach i kupiłam sobie tuńczyka i pastę z tuńczyka, pomidorki, ogórka,wodę, polędwice sopocką i z indyka oraz 5 jogurtów i sok 100% pomarańczowy z miąższem :) Dzisiaj na podwieczorek zjem jakis owoc i popije soczkiem a na kolację zrobie sałatkę z tuńczyka jajka i czerwonej fasoli i przypraw ;) A jak tam u WaS??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myślą
Hej :) myślisz że 800 kalorii dziennie rowerekiem to dużo? Tyle właśnie zrobiłam :D zjadlam na obiadek jajko sadzone i trochę brokula, popijam kefir 0% no i pije wodę, i powiem szczerze że bardzo dobrze się czuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia- Rowerek ok, ale te jajko sadzone mi nie bardzo w dietce pasuje, no ale jak uważasz :) Kefir i woda jak najbardziej :) Nie lepiej jajeczko ugotować ??? Ja właśnie wcinam jogurcik na podwieczorek :) Gdzie reszta dziewczyn ??? Motylek jak tam pokusy na urodzinach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakakka
jajko sadzone moze byc to to samo co gotowane ja smaze na kropli olowy z oliwek, zdrowy tluszcz tez w diecie jest potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek ma zabiegany dzień ;) Kupiłam sobie dzisiaj nową tuniczkę, byłam na solarium żeby dodać kolorku a tak poza tym to trzymam się dietki ;) Sniadanie- owsianka, drugie śniadanie- również owsianka heh, obiad-gotowane mięsko z kurczaka i do tego warzywa tj. marchewka brokuł i kalafior, na podwieczorek-mały jogurt naturalny, a na kolację nie mam jeszcze pojęcia ;) Red lady- urodzinki są jutro ale na nie niestety nie idę..pokrzyżowały się trochę plany i jutro ja lecę do pracy ;-) a tam będzie więcej pokus do jedzenia niż na urodzinkach ;)) ale to i może nawet lepiej.. A jak tam u Was dzień dietkowania mija??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Red lady- tuńczyk..hmm..też mam w domu ;) chyba wyczaruję na kolację coś podobnego do ciebie ;) dobry pomysł..a teraz uciekam bo mi malutka dokazuje.. ;-) postaram się was pozniej jeszcze odwiedzić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia jak uwazasz, ja dalam tylko dobra rade :-). Zaczerniaj sie jak piszesz bo nam sie miesza kto jest kto. Motylku moj ty kochany wytrwaly :-) fajnie ze o siebie dbasz i polubilas moja owsianke:-) . Nie martw sie ja jutro tez do pracy od 9-17 ale cos tam z rana napisze :-) ja mam chwile dla siebie i odpoczynku a maz spi razem z mala juz 3 godzine :-) :-) Podaje przepis na salatke z tunczykiem - puszka fasoli czerwonej - puszka kukurydzy - puszka tunczyka w sosie wlasnym - kupilam w biedronce za 3 zl:-) -dwa jajka gotowane- pokrojone w kostke Wszystko wymieszac i dodac sol i pieprz :-). Pychota :-) zjem na kolacje i jutro na obiad. Fasola czerwona jest bardzo zdrowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po szkole :) na lunch wypilam jogurt I latte :P Kasia 🖐️ Red-lady🖐️ - teraz tez zabieram sie za tunczyka hehe w szkole myslalm coby tu zjesc jak wroce I przypomnialo mi sie ze tunczyka mam jeszcze :) Motylek 🖐️ ja tez dzisiaj zabiegana, zaraz jade na zakupy :) zakupy zawsze poprawiaja mi humor :) mam nadzieje ze tobie tez :) jutro tez wybywam na shooping:P trzeba kupic jakies nowe ciuszki na wiosne :P A reszta gdzie? Milosniczka jedzenia a ty gdzie sie podziewasz ? Szukajaca motywacji prosze sie meldowac :) raz dwa :) Dzisiejszy dzien jak narazie bez pokus zobaczymy dalej ale nie ma ze boli nie zlamie sie :P Buzka laski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×