Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dieta slim fast

Dieta SLIM FAST

Polecane posty

Zależy mi na zgubieniu parunastu kilo :( mam co zrzucać po ciążach. Mam SLim pytanie czy po wypiciu SLIM Fast w brzuchu czujesz jak jelita pracują ???? nie wiem ale odkąd zaczęłam go pić w brzuchu czuję rewolucję.NIe powoduję to biegania do wc tylko ogromne ilości gazów :(((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ze to czujesz -jeszcze powinnas to ubikacji biegac - minie po 2 tyg :) Ja to odczuwalam jak po zjedzeniu jajek :) 2 tyg I bedzie dobrze :) Mnie porzadnie przeczyscilo I stracilam wtedy duzo z brzucha ! Ok 17 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem Az mi sie tym slim fastem odbijalo Nie Pilam go miesiac teraz znow zaczelam-bo lubie ten smak I nie mam juz tych rewolucji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jednak dzisiaj sie pomierzylam hehe z przyzwyczajenia-mialam odczekac miesiac ale dorwalam metr i wage gryzeinka jest juz pewnie zadowolona ze swojego wygladu :) a tobie orchideo jak idzie? pozdrawiam u mnie dzis slonecznie pobycze sie w ogrodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś o 15.00 zaczełam slim fast ale po tym szejku zle sie czuje czy wy tez tak miałyscie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytalam watek i zaczynam od dzis. 07.05 63.5 kg 09.05 62.6 kg SLIMFAST udo 60cm biodra 102cm pas87 cm Pije czekoladowego jako pierwszy i ost posilek.Zamowilam na allegro.Czekam na dostawe truskawkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W czwartek i piatek nie cwiczylam bo mi sie nie chcialo, za to w sobote i niedziele dalam czadu. Dzis sie mierzylam po 5 dniach : Biodra 101 cm - bylo 102 Uda 59cm - bylo 60 Brzuch mniejszy ale nie zmierzylam Waga 62.4 kg :) Moj pierwszy cel to 59.9 kg piateczka z przodu bo dawno sie nie widzialysmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od niedzieli intensywnie cwicze :) Spadlo troche z ramion, us, bioder ale brzuch jakby stanal w miejscu- mierze na wysokosc***epka a pod pepkiem wiecej w obwodzie hehe- jestem przed okresem, moze bedzie poprawa? Jutro tydzien od rozpoczecia i oficjalne wazenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po tygodniu 61.3 kg :) Uda 58 cm bylo 60 Biodra 100cm bylo 102 Pas 78 cm - slaby spadek Cwiczylam 5 razy - 2 dni odpuscilam, ten tydzien by latwy :) 23 maja lece na wakacje, miss plazy nie zostane ale lece znowu w sierpniu i wtedy powinno byc ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczna niedziela w UK udo 57 cm bylo 60 cm biodra 99cm bylo 102 cm :/ pas 72 cm bylo 78 cm uff w koncu spadlo waga 60.5 kg przed okresem wczoraj skakanka, steper i wycieczka rowerowa z dzieckiem :) dzisiaj leniwa niedziela, ale wieczorem cos pocwicze :) jeszcze 5 dni do urlopu ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pije slim fast 2 razy dziennie i cwicze. waga startowa 62.9 kg dzis po 3 dniach 61.5 kg wiem ze to woda ze mnie zeszla i bardzo dobrze, bo wymiary zmalaly 26.12 62.9 kg 28.12 61.5 kg lydka 30cm 30 cm nad kolanem 39 cm 38 cm -1 polowa uda 51 cm 48.5 cm -2.5 udo 57 cm 56 cm -1 biodra 101 cm 97.5 cm -3.5 pas 84.5 cm 80.5 cm -4 pepek 78.5 cm 75 cm -3.5 talia 70 cm 67 cm -3 moj cel 90 cm w biodrach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiesza waga 61.3 kg zjem sniadanie i ide pocwiczyc :) mam crosstrainera , starego juz nawet licznik nie dziala, ale cwicze na nim godzine, czasem dwa razy dziennie po godzinie od nowego roku rzucam fajki...bedzie trudniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Indywidualna Dieta dla Ciebie za SMS (3,4kg w 14dni) na Redukcje lub na Masę dla Kobiety jak i mężczyzny. Dieta dostepna Tutaj http://fitprojekt.pl Pierwsza w Polsce .Schudnij zdrowo i szybko! Otrzymaj swoją indywidualną dietę dobraną do Twojego wieku w kilku prostych krokach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruuszka na detoxie
2 dni nie cwiczylam bo mi sie nie chcialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×