Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dieta slim fast

Dieta SLIM FAST

Polecane posty

Slim: jak ja Ci zazdroszczę tych wymiarów- ideał!!! Corba: kto Cie nauczył robić te bańki? Jak one działają? Napisz cos wiecej... Widzisz jakies efekty? Ja niestety na najbliższe dni musze porzucić skakankę bo rozwaliłam sobie stopę na wakacjach i nie mogę ubierać adidasów, a bez nich nie da się zkakać. Natomiast poznalam na wakacjach kolege, ktorego najlepszym przyjacielem jest... mistrz Polski w fitnessie! I on do niego zadzwonił i sobie z nim pogadałąm- pytałam głównie o wyszczuplenie nóg, bo na tym mi najbardziej zależy i polecił głównie 4 rzeczy: basen, bieganie, WYKROKI i przysiady- powiedział, że jak bede robiła to 1h dziennie przez 5 dni w tygodniu to po miesiącu zobaczę duuże efekty. Także do dzieła od dziś! Cobra- pamiętaj, że aby nie mieć zakwasów po każdych ćwiczeniach porządnie się rozciągaj- aż do bólu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :-) Slim---Ale Ci dobrze ,wylegujesz sie tam w słoneczku,opalasz mmmmrrrrrrraauu :P Nie musisz sobie nic odmawiac !!! Z takimi wymiarami mysle ze owoce morza ci nie zaszkodza a poza tym jakbys nawet tyci tyci przybrała to spalisz z meżem na "aerobicu " hehehe :-) :-D Wczasuj sie tam ile mozesz i łap opalenizne .. :-) gryzelinka--- kurcze widze ze ty tez swietnie chudniesz!!!! Pisz prosze jak sie odzywiasz ,co jesz o jakich godzinach....Jak cwiczysz ...prosze wszystsko pisac! :P :-) A te banki chińskie sa na allegro np ale w kazdej aptece je kupisz.Smarujesz boczki ,brzuch ,uda oliwka lub czyms tłustym,zasysasz taka banke i "jezdzisz " po ciele.Skora jest juz po 1szym zabiegu mega fajna,taka napieta,jedrna!!!polecam,ale co do cellulitu to mysle ze po jakims dłuzszym czasie dopiero napisze czy cos kolwiek sie zredukowało neriska--ja tez pije herbatki,zielone,czerwone,a musli zjadam na sniadanie i jem własnie z otrebami :-) Z jakiej wagi startujesz?? Kurde dziewczyny ja jestem załamana...Ograniczyłam jedzenie do małych porcji,nie jem smazonego,tłustego,słodkiego.Wieczorem tylko białko tzn zazwyczaj serek wiejski,tuńczyk....wprowadziłam ruch i jestem załamana.....dzis juz albo dopiero 4 dzien takiego zywienia ,a ja zamiast schudnac to przytyłam i na wadze zobaczyłam 59 kg masakra...... Przeczytałam tysiace artykułow why ????? dlaczego nie chudne ????cholerka jasna :-o I jedyne aczkolwiek nie wiem czy prawdziwe i wiarygodne to przeczytałam ze moj organizm dopiero sie dostosowywuje do nowego zywienia...tzn wczesniej w ogole nie jadłam regularnie.....A teraz staram sie co 3-4 godz i ze dopiero jak złapie rytm tzn moj organizm jak go złapie,to ze zaczne chudnac....Strasznie mnie to zdemotywowało :-/ :-( Ale coz ...nie poddaje sie i brne dalej.....Moze tez dawka kalorii jest za mała....Wydaje mi sie ze jest ok tak mniej wiecej 1200 -1500 kcal. Ale dla pewnosci chyba zaczne tu wpisywac co i kiedy zjadłam i obliczac te cholerne kalorie... A jak dalej bede grubła????? :-0 Co za fatalny przypadek ze mnie..... Aaaaaa i nie jestem przed okresem ,bo wtedy to bym sie nie dziwiła....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Corba- ja prowadze od początku diety dziennik, codziennie wpisuję co jem i o której godzinie oraz ile i czego piję- może to przegięcie ale bardzo mnie to motywuje i pozwala nie podjadać - mogę kiedyś zrobić zdjęcia tego i Ci wysłać na maila. Jem co 3h- nie podjadam pomiędzy posiłkami i z pewnością czasem jem za mało, ale jak widać chudnę powoli (czyli mam nadzieję zdrowo i bez efektu jojo) i obwody spadają. 5 posiłków dziennie- zrezygnowałam z musli itd. bo się naczytałam, że ogólnie te wszystkie kupne to syf- na śniadanie czasem robię sobie owsiankę na wodzie + trochę chudego mleka- do tego łyżka gorzkiego kakao i troche miodu albo jagody/maliny/ jabłka + cynamon itd. Baaardzo mi to smakuje, tylko nie przepadam za słodkimi śniadaniami, więc nie jem codziennie. Staram się jeść nie więcej niz 1 porcje owoców dziennie- dziś i wczoraj to szklanka koktajlu z jagód + maślanka, czasami małe pudełko malin lub borówek/ czereśnie, 1 gruszka itd. Albo kawał arbuza, ale staram się jeść raz dziennie, nie więcej bo fruktoza to przecież cukier. Najwięcej teraz jem warzyw- jest sezon, więc jestem wnibowzięta, najczęściej na wszystkie posiłki poza śniadaniem i owocową przekąską jem: gotowany bób, fasolkę szparagową gotowaną, zielony świeży groszek w strączkach, pomidory (czasem z mozzarellą), młode ziemniaki w łupinach, surówkę z młodej kapusty z koperkiem, gotowaną kolbę kukurydzy, chłodnik na botwince i maślance, zupe=krem brokułową, gotowany kalafior itd. Wszystkie warzywa bez masła i bułki tartej- polewam je maggi- to genialny sposób i bez kalorii :) Dziś na obiad smaże- uwaga, bo to dziwne- steka z krokodyla (baardzo chude mięso, niestety niesamowicie drogie, więc rzadko gości na stole, bo to przegięcie), do tego gotowana fasolka szparagowa i sałatka z pomidora malinówki, świeżej bazylii i octu balsamicznego + oliwa z oliwek, sól, pieprz itd. Często piekę lub grilluję ryby. Odstawiłam moje ukochane makarony :( ale raz na 2 tygodnie jem bo kocham- wczoraj jadłam tajskie pad thai z warzywami i krewetkami właśnie- wszystko niestety smażone. Na wakacjach pieczywo jadlam codziennie (na sniadanie) ale jak widac i tak chudlam, teraz natomiast unikam, ale mam w domu Wase chrupką- do tego często robię paste jajeczna (zamiast majonezu musztarda), paste z makreli z ogorkiem kiszonym i cebulka, serek wiejski z warzywami itd. Pije wodę, zieloną herbatę i w zasadzie nic więcej. Raz w tygodniu dużą latte w coffee heaven z brązowym cukrem- kocham! :) I na tym konczy się moj jadlospis, nie ukrywam, ze w lecie często pije piwko albo wino białe i czerwone, ale staram się wtedy nic nie jesc. Przyzwyczaiłam się juz do tego jedzenia i wszystko mi smakuje, na nic nie narzekam :) Corba na początku to mozliwe, ze waga stoi nawet miesiac a potem nagle leci w dół, wiec absolutnie sie nie poddawaj :) Zostan z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba tych baniek nie mogę używać bo mam kruche naczynka na nogach i mi pękają :( Ale peeling z kawy zacznę robić- teraz nie mogę, bo przyjechałam tak opalona, że az mnie lekko skóra szczypie na udach, więc pozwolę jej dojść do siebie :) Corba- poza tym Ty dopiero zaczęłaś się odchudzać :) więc bez przesady, moja rada- waż się maxymalnie raz w tygodniu, nie częściej. I tak samo z mierzeniem. Nie pij dużo na siłę- ja całę życie piłam mało i na diecie też piję max 1 litr płynów latem, po prostu nie mam potrzeby więcej. Po co sobie rozciągać żołądek nadmiarem wody, na którą nie mamy ochoty? Jak widać piję ile piję, a chudnę i tak i jestem zdrowa. Nie zmuszam się Dziś zaczęłam pić wodę z kroplami odchudzającymi Herbapol- ciekawe czy to coś zmieni, ale krople są naturalne, więc się nie obawiam, poza tym ufam tej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gryzelinka, no czytajac to co jesz to staram sie odzywiac bardzo podobnie,tzn duzo warzyw,sałata,pomidorki,ogorki,bob,fasolka .Z owocow raz na czas jabłko ,banan ,gruszka,arbuz,do tego na obiad zazwyczaj chude miesko np piers z kurczaka....na kolacje serek wiejski,jak mnie ssie w ciagu dnia to tez serek wcinam...albo tunczyk z puszki.Jedynie na sniadanie to musli ale moze faktycznie je odstawie na rzecz owsianki na przykład tak jak piszesz...? w ogole odrzuciłam chleb,ziemniaki,makaronow nie jem bo nie lubie... Fakt faktem dopiero zaczynam a juz spodziewam sie cudow :P (glupia) :P Ale myslalam ze waga chociaz bedzie taka sama a nie wyższa....No nic bede sie wazyc gora 2x w tygodniu i zobaczymy :-) Mi juz przyszedł ten specyfik tzn thermo speed ,zobaczymy czy to cos da czy nie..... Jak smakuje mieso z krokodyla??????? Nie wiem ,ale brzmi smacznie i egzotycznie i na pewno bym sprobowała jakbym miała okazje hehe :-) Ja rano zjadłam to musli z kefirem 0 % i banan,potem na obiad grillowana piers z kurczaka z sałata,ogorkirm,pomidorkami koktailowymi,bobem gotowanym ,oliwkamii kawałkiem serka fety..W sumie to taka sałatka była :-) Teraz zjadłam serek wiejski 150 g light

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie nie jem w ogóle rzeczy typu "light"- jedz sobie normalny serek wiejski :) Czyli odżywiasz się moim zdaniem dobrze, najważniejsze- posiłki co 3 h a między nimi NIC poza piciem. 5 posiłków dziennie najlepiej. Trochę cierpliwości- to dopiero początek, za tydzień już na bank będzie spadek wagi :) Trzymam kciuki. A mięso z krokodyla jest dobre- smak jak polączenie piersi z kurczaka i dobrej, chudej białej ryby bez rybnego posmaku- naprawde chudziutkie i delikatne. Właśnie na opakowaniu przeczytalam, ze to krokodyl z hodowli w Zimbabwe. Ale cena- 350 zł za kilogram :O chyba ich powaliło, kupiłam tylko na spróbowanie. Uciekam do domku, dzis niestety impreza sie szykuje, postaram sie byc twardzielem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kobietki :-) Ja wstałam jakas godzinke temu,za soba mam juz kawke i 500 skokow na skakance :-)))) Tak jak pisałam wczoraj nie poddaje sie!!! Mam nadzieje ze zacznie sie wszystko normowac w moim organizmie i wreszcie proces spalania ruszy do przodu... :P A u Was jak tam? Gryzelinka jak po imprezie???? U mnie dzis pogoda nie za ciekawa i zazdrosze naszej slim ktora nie dosc ze jest slim to jeszcze leży gdzies w tropikach i sie opala na plaży,oplataja ja gorące promienie słonca,obmywa morska woda i jeszcze pewnie napatrzy sie na jakichs przystojniakow z gołymi klatami :P jak mąz nie widzi :p :-) hehe Rozmarzyłam sie......:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korba- po imprezie spoko, wypilam raptem 2-3 piwka, 1 latte, zjadłam tatara, podjadłam niestety troche frytek od mojego faceta, ale ogólnie, jak na impreze i tak dietetyczne :) Zaniedbalam strasznie cwiczenia, masakra :O dziś zrobilam tylko 200 brzuszkow, ale zaczne chyba jeszcze 2 razy dziennie robic 8 min. ABS na pośladki (i przy okazji na nogi). Na śniadanie zjadłam dzis owsianke z gruszk i cynamonem, a na obiad bedzie pieczony łosoś, fasolka szparagowa i pół kolby kukurydzy :) Wczoraj upiekłam jagnięcinę, a mój facet zrobił chilli con carne- żeby bylo dietetyczniej robił z miesem z indyka, więc jadłam, choc wiem, ze to nie najlepszy wybor, ale nie ma co przesadzac poki nie tyję :P Od dziś wrzuciłam jednak tryb turbo dieta + ćwiczenia, bo się ostatnio rozleniwiłam za bardzo :) Zastanawiam się nad kupnem tego wyszczuplającego hula hop z wypustkami... Korba- jak tam waga? bo wiem, że na bank nie wytrzymałaś i się zważyłaś :D Slim- jak na wakacjach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Dokładnie nie wytrzymałam i sie zważyłam dzis :P i wczoraj :P :P Dzisiaj miałam 58.02 zadziwia mnie to.....Ale stwierdziłam ze odkad chce zrzucic troche to ciagle mysle o jedzeniu i dlatego ciagle mi sie chciało jesc......Mimo ze nie byłam glodna to jadlam co 3 godz i sama sie nakrecałam....A wczoraj jadłam kiedy poprostu poczułam głod .....Sama juz nie wiem ,moze mam juz za bardzo rozregulowany organizm..... .Tez pracuje czasami na nocki i pewnie dlatego ..ciezko tu dojsc do ładu i składu. Gryzelinka takie grzeszki to nie grzeszki....:-) Troche ruchu i bedziesz miała odpuszczone hehe :P I tak ci super idzie! Slim pisz co tam u Ciebie????jestes juz pewnie jak murzynek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem też jak murzynek po tygodniowym pobycie nad morzem :D czuję się fantastycznie- noszę same sukienki i krótkie spodenki (choć oczywiście nad nogami muszę jeszcze duużo popracować). Kupiłam wczoraj 3 nowe sukienki, nowe buty, a jutro idę do fryzjera- czuję się naprawdę zajebiście, a to tylko kilka kg. Wczoraj na kolacje pojechaliśmy z moim m. na sushi, więc było dietetycznie, na zakupach zrobiliśmy milion kilometrów, więc też zawsze to coś :) Zaraz robię śniadanie- owsiankę z jabłkiem i cynamonem, potem koktajl z jagód i kefiru, a na obiad dziś chyba będzie coś w stylu gzika- młode ziemniaki gotowane z łupinach i biały ekologiczny ser z mlekiem (by nie był taki gęsty) a do tego szczypiorek, rzodkiewka i pomidor. Jutro piekę przepiórki :P pierwszy raz w życiu :) Jadę też kupić bób, bo to ostatnio moja ukochana przekąska- jak coś chce mi się jeść i nie wiem co albo nie mam czasu- gotuje szybko bób i mam coś zdrowego i małokalorycznego- polecam :) Ja się ważę dopiero za 3 dni- wątpię, że w tym tygodniu coś spadnie, ale ważne by nie poszło w górę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Co tam u Was? Slim pewnie na wakacjach wypoczywa, więc nie dziwię się, że nie pisze :) Korba- a jak tam Twoja waga? Tak patrząc na Twoje wymiary to sobie myślę, że Ty powinnaś głównie zająć się brzuchem- może hula hop i brzuszki? Na dodatek 1h spacerów dziennie i powinno być ok :) Bo całą resztę masz spoko :) A z brzucha najłatwiej zrzucić centymetry :) Ja właśnie jem śniadanie: 3 pełnoziarniste sucharki (takie jakby ususzone połówki małych bułeczek) z serem białym i powidłami śliwkowymi i do tego kakao :) wczoraj na śniadanie zjadłam olbrzymi talerz sushi z łososiem, a na obiad pieczonego kurczaka (sama robiłam, odkąd jestem na diecie nie uznaję gotowców), surówka z białej kapusty z marchewką (też sama! :P) i fasolka szparagowa. Dziś na II śniadanie: trochę kapusty młodej duszonej z koperkiem, 1 pałka pieczonego kuraka z wczoraj i jakieś warzywo surowe. Na obiad planuję młodego ziemniaka, jajko sadzone od zielononóżki :D uwielbiam te jajka :D, mieszanke sałat z rzodkiewką i kiełkami i kefir. A na kolacje gotowany bób. Piszę to, bo może ktoś się zainspiruje. Nie ważyłam się dziś, bo nie mam aktualnie wagi, więc zostawiłam ją w stopce bez zmian, ale uaktualniłam obwody i... spadają! Niestety muszę przyznać, że prawie nic nie ćwiczyłam w tym tygodniu :( Jutro rano wyjeżdżam na 3-dniową imprezę do Wawy, wrócę dopiero w poneidziałek. Znowu muszę coś pokombinować, jak tu dietetycznie wybrnąć z tego wszystkiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Co tam u Was? Slim pewnie na wakacjach wypoczywa, więc nie dziwię się, że nie pisze :) Korba- a jak tam Twoja waga? Tak patrząc na Twoje wymiary to sobie myślę, że Ty powinnaś głównie zająć się brzuchem- może hula hop i brzuszki? Na dodatek 1h spacerów dziennie i powinno być ok :) Bo całą resztę masz spoko :) A z brzucha najłatwiej zrzucić centymetry :) Ja właśnie jem śniadanie: 3 pełnoziarniste sucharki (takie jakby ususzone połówki małych bułeczek) z serem białym i powidłami śliwkowymi i do tego kakao :) wczoraj na śniadanie zjadłam olbrzymi talerz sushi z łososiem, a na obiad pieczonego kurczaka (sama robiłam, odkąd jestem na diecie nie uznaję gotowców), surówka z białej kapusty z marchewką (też sama! :P) i fasolka szparagowa. Dziś na II śniadanie: trochę kapusty młodej duszonej z koperkiem, 1 pałka pieczonego kuraka z wczoraj i jakieś warzywo surowe. Na obiad planuję młodego ziemniaka, jajko sadzone od zielononóżki :D uwielbiam te jajka :D, mieszanke sałat z rzodkiewką i kiełkami i kefir. A na kolacje gotowany bób. Piszę to, bo może ktoś się zainspiruje. Nie ważyłam się dziś, bo nie mam aktualnie wagi, więc zostawiłam ją w stopce bez zmian, ale uaktualniłam obwody i... spadają! Niestety muszę przyznać, że prawie nic nie ćwiczyłam w tym tygodniu :( Jutro rano wyjeżdżam na 3-dniową imprezę do Wawy, wrócę dopiero w poneidziałek. Znowu muszę coś pokombinować, jak tu dietetycznie wybrnąć z tego wszystkiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gryzelinka no masz racje ,najgorzej u mnie z brzuchem i boczkami ...ta partia jest fatalna...:-( Tobie pieknie spadaja cm,ja nawet juz nie wpisuje ani wagi ani wymiarow bo wszystko jest bez zmian,mimo trzymania diety.....Tak jakbym sie zatrzymała....A teraz mam ciezki czas bo jestem przed okresem i jakos mnie kusza wszystkie niedozwolone rzeczy....I tak staram sie nie przekraczac 1000-1500 kcal ale nic nie spada...Wydaje mi sie zepowinnam jest jakies 600-800 kcal zeby jakis efekt zobaczyc :-( Ale Ci fajnie,to bedziesz imprezowac??? :-) :-% hehe mmmm zazdroszcze ! :D Ja zaraz biore skakanke w ruch....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korba, a możesz mi podać swoj wczorajszy i dzisiejszy cały jadłospis? Mniej wiecej tez z czasem co o ktorej godz. jadlas? Dzisiejszy sprobuj mi podac łącznie z zaplanowanym obiadem i kolacją. Bo to jest naprawdę dziwne, minimum z 1,5 kg powinnaś zrzucić od początku diety. Może coś pomogę. Nie poddawaj się! zwłaszcza przed okresem! Ja jak mam ochote na cos slodkiego pije kubek kako (gorzkie kakao, ciepłe chude mleko i łyżeczka miodu lub cukru brązowego)- na 2 dni mi styknie jeśli chodzi o słodycze :P Natomiast w ciągu ostatnich 3 dni zjadłam całą tabliczkę białej czekolady z kokosem Ritter Sport (to te male kwadratowe tabliczki) i jedna dużą pralinę kakaowo-whisky w cukierni- i mimo to chudne (bez ćwiczeń!- choc nie ma się co chwalić tym akurat :O ). Waż i mierz się tylko rano na czczo po wizycie w kibelku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) po 10-cio godzinnej podrozy zawitalam na wyspy brytyjskie :p poczytam pozniej co pislayscie :) jutro sie zmierze i zwaze bo nawet nie wiem gdzie mam metr krawiecki a na wage nie wchodze bo kolacje jadlam w hotelu o 21 :P a sniadanie w burger kingu na lotnisku :P bo pociag mial opoznienie i nie chcialam opuszczac lotniska ze wzgledu na silny i nieprzyjemny wiatr :) postawie pranie i poczytam ciezko mi sie odnalezc we wlasnym domu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zpankieta
Witam, Bardzo proszę o wypełnienie ankiety, która jest mi niezbędna do napisania pracy magisterskiej. Skierowana jest ona do osób które kiedykolwiek stosowały diete odchudzającą. Proszę o szczere odpowiedzi. Ankieta jest całkowicie anonimowa. To zajmie Ci tylko chwilkę a mnie może pomóc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy dzien w pracy buuu Nie moge sie odnalezc :P Zmienilam sobie grafik I teraz zaczynam godzine wczesniej :) co jest jednoznaczne z tym ze godzine wczesniej bede w domu :) corka ma Wakacje I chce wiecej czasu spedzac w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakwasy zakwasy hehe Ledwo wchodze po schodach a wczoraj po stepperze caly stanik mokry ;) Nie mialam swiadomosci ze po lenistwie I obzarstwie tak kondycja spada Jak sie ochlodzi znow zaczne skakac :) Milego dnia Jeszcze tylko 2 Dni I weekend off :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolina a stosujesz Jakies wspomagacze? Gratuluje Ja Rzuce juz niebawem- mam jeszcze fajek na tydzien Dam ci znac jak mi idzie ale ja mam plastry I spray do ust Zegnam sie z dieta bo jadlam normalnie tydzien przed wakacjami Co miesiac bede sprawdzac wage I wymiary czy jojo sie nie cZai Cwiczyc zamierzam 3 razy w tygodniu no I rowerem do pracy 1h dziennie bez zmian Ujedrnie cialo Bede was czytac caly czas bo cos Musze robic w pracy Wage mam idealna a I do obwodow juz nie mam zastrzezen -uwielbiam moje biodra te z okolic 90 cm I nie chcialabym miec np 83 czy 85 cm A cwiczac pewnie troszke zeszczupleje wiec dla rownowagi bede jadla juz wszystko Dzis barbecue Milego dietkowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Slim rewelacja, jesteś zajebistym przykładem tego, że jak się coś chce to można to osiągnąć- gratulacje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gryzelinko ty tez dajesz czadu ! Z ud jak ci pieknie spadlo !! A talie masz juz elegancka - dobre proporcje z biodrami ! Jeszcze miesiac I bedziesz szczupla jak ja ! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) tak jak planowalam - 3 razy w tyg cwiczenia jem sobie srednio dietetycznie nie wazylam sie ani nie mieszylam-bede kontrolowac raz na miesiac - ale wydaje mi sie ze ani nie przytylam ani nie schudlam powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez tego wazenia swiat jest lepszy :) serio Waga potrafi niezle zeschizowac ;) Jem normalnie biale pieczywo Moje menu po diecie 5.30 kawa I ciastka Ten jogurt co reguluje I smakuje zapomnialam nazwy 6.00 szejk w pracy 9.00. Kanapka z pasta z tunczyka 12.00 Kanapka z pasta z tunczyka W domu ok 15.00 obiad Zupa z dyni Fasolka szparagowa. Ziemniaki piers z kurczaka Cwiczenia. I na kolacje cos lekkiego - Owoce Jadlam tak juz 3-4 tyg I nie zanotowalam wzrostu wagi :) Pisze tak przykladowo co Jem bo bede spr wage I wymiary co miesiac aby zobaczyc jak trwale sie odchudzilam :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orchidea27
Hey Slim po przeczytaniu Twoich postów KOBIETO zmotywowałaś mnie do działania :) dzięki dobra kobieto.Dobrze że pisałaś dalej mimo ataków ze stron ..... :P nie będę kończyć każdy się domyśla :) używam SLIM FAST 3 dzień zobaczymy co z tego wyniknie :) mam pytanie jaki rodzaj sportu zaproponowałabyś mi na początek.Mam dwójkę maluchów no i parę kilo po ciąży za dużo :( thx i miłego dnia p.s- Też mieszkam w UK więc zakup Slim Fast nie był problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj orchidea Jakies aeroby nie wiem w jakim wieku masz dzieci-czy zajma sie soba Skakanka w ogrodzie :) stepper w garazu Nie wiem czy Mozesz zostawic dzieci I biegac czy jezdzic na rowerze Ja zaczynalam od tanczenia przed tv :) Jesli masz kinecta to jest Zumba na Plytach Wlaczam MTV I tancz z dziecmi :) Ja skakalam po 21 jak corka poszla spac :) Karnety ma silownie nie sa drogie np w l.a.fitness ok 35 funtow I Mozesz brac dzieci na basen za free :) Kup sobie l-karnityne na ebayu jest tania I pomaga Duzo sprzataj kos trawnik Efekty beda :) Powodzenia Ps zaczernij Nicka I zmierz obwody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o zamienniki slim fastu - tansze to W superdrugu sa ale tak nie zapychaja W wilkinsonie tanie milkshake ale ohydztwo ! Testowalam wszystkie slim fast najlepszy Maja tez te wafelki -snacki ale w lidlu sa te batoniki muesli light tanie I dobre oraz w sainsburrym za 99 p wafelki ktore maja ok 100 kcl zbozowe W sainsburrym na dziale ze zdrowa zywniscia tysiace rodzajow wafli - ryzowe kukurydziane chleby pelnoziarniste No I tani tunczyk - nie zaluj sobie ryb I owocow morza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Slim moje szkaraby są małe 1 rok i 2.5 roku :) Zastanawia mnie jak mam sobie ustalić jadlospis na tydzień co jeść.Teraz wstaje 8.30 slim o 13.30 obiad ziemnaki surówka mięsko *rybka. no i 0 19.00 slim miedzy czasie jakies plasterki wedliny albo mala kanapka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×