Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Gość jusz nie bendzie
7777

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś powiedziała-dobre-.co oczywiście brzmiało-boble-:D:D I jak pięknie mówi-cześć- :) Chyba muszę Ja nauczyć-hello/hiya-bo jak se w przedszkolu da radę??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mi przypomina pewnego historycznego smsa.. Zamiast robić łaskę, wbiło mi się.. laskę. A adresat był rodzaju mięskiego.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chodzi;)ostatnio pada o 20.cóż z tego jak o północy budzi się wyspana i skora do zabaw:O wiec wole Ja trochę dłużej pomeczyc i niech śpi jak ludz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dla mnie. Dlatego wysyłałam spać o 20.00. A najmłodsza sama padała zaraz po 19ej, niepojęte..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F. też wędruje koło 20 do łóżka- chyba że mamy obsuwę. a co on sobie robi w swoim pokoju to już jego brocha:Djak było długo jasno to stał na łóżku, głowę wkładał pod roletę i wyglądał przez okno. Jak czasem kazałam mu wracać do łóżka to mówił, że przecież jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, moj dzisiejszy wieczor jest.. Rany, jak juz dawno takiego nie mialam! Stwora spi, stary chrapie, kot malowniczo na mnie omdlewa, a ja sobie z herbatka. Czuje sie prawie jak panna i bezdzietna. Sielanke psuje jedynie perspektywa wygarniania kocich klocow z kuwety :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalka od kiedy zaczęła mówić-mama-zamecza mnie bez przerwy:D ale tyle na to czekalam.a teraz mamo,mama na okrągło.choć i tak-tata-rulez:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie kocie kupy nawoza nasturcje i blokują napor slimorow(nueskutecznie) Od kiedy F przeniósł się do szopy choć z tym jest spokój:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie przerasta wizja przygotowania sie na jutrzejsze wyjście. muszę lecieć na określoną godzinę wiec wolę być zwarta i gotowa od rana. bo rano z pewnością się nie wyrobię. i tylko to, ze muszę pozbierać te klamoty, powstrzymuje mnie przed spaćpójściem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małe dzieci produkują fajne teksty :) Miałam taki zeszyt do zapisywania co lepszych ;) Ja tam systematycznie śpiąca jestem i zaraz fiknę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówię wam, te kolejne dzieci to coraz lepsze modele ;) Ostatnia jadła rytmicznie, przybierała jak smok i padała szybko.. ;) Naprawdę same się chowają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini jak bym czytala o mlodym z glowa pod roleta:-) u mnie 19 to swieta godzina kapieli a potem nara do wyra i niech robia cco chca. Co prawda teraz wymagaja wiekszej kontroli bo mlody wchodzi do mlodej do lozeczka i tam sie bija. W sumie to ona jego bije. Co bedzie z tego dziecka.... Zrobilam ogory:-) W dupe facetom:-) Barca!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deliberujemy z Koziolkiem jakie buty kupić Młodemu:czy dwie pary tańszych czy jedne droższe?tylko,ze z tych fajnych ceny zaczynaja się od 40f :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie można dwóch średniackich? tzn. ja nie lubię szajsu więc najtańsze z najtańszych odpada. ale nie lubię też jak coś ma wysoką cenę dlla zasady. coś takiego co jest dobre mocne i wygodne i bez wygórowanej ceny- i w zależności od funduszy- wtedy 1 para albo dwie. to w kwestii butów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×