Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

tzn. wolę zainwestowac w buciora niż kupować więcej beznadziejnych jakościowo. ale jeżeli on ma wysoką cenę tylko po to, żeby straszyć nią ludzi, a buty takiej samej bądź podobnej jakości można kupić rozsądniej, to nie biorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie szukamy czegoś takiego promocyjnego:D Tylko te kurwa markowe i nie zawsze cudowne kosztują dużo!a jak się rozleca za pól roku to znowu zakup!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A reklamacji złożyć nie można. zagramanicą chyba łatwiej z tym niż u nas. u nas zawsze piszą że ma się kośllawą stopę albo że się zle z butów korzystało np. chodząc po deszczu:O a szwagierka u niemców kilka sezonów w darmówkach latała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musze obojgu jutro kupic kapcie do zloba. Nie przezyje tego serio, ona jest taka mala.... A z drugiej strony sie taka jeczybuła zrobila. Czy kazde dziecko ma taka faze ze jeczy i cos chce caly czas a jak sie tego nie da to sie DRZEEEEEE!!!!!? Bo juz zapomnialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje nie mają takiej fazy. tzn. mój bo z E. to jeszcze nie wiem. F. na kilka dni się zepsuł. Ale kazałam mu mówić po ludzku i na jęki nie reagowałam i się naprawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie barrdzo podobaja ostatnio buty z decathlonu (chyba tak sie pisze), ich sieciowe sa tanie a wytrzymale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się,zagranica to raj dla reklamujących:D Znajomi kiedyś namiot kupili,pojechali w góry;po czym wrócili i oddali go do sklepu bo..(tu wpisanie co chcecie)-chyba im kolor nie pasował:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chętnie. Uwielbiam rąbać drewno siekierą.. :) Ooo, Przemykowa.. ale chyba źle mi się kojarzy.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre:D szwagierka kupiła buty trekingowe, znosiła je, zajechała w górach i oddała:D a później wzięła inne i za jakiś czas też oddała bo coś tam... i tak kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś herbatę oddałam bo w sklepie obok znalazłam taka sama i dużo tańsza:Da jak pani zapytała dlaczego oddaje,to odpowiedziałem zgodnie z prawda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś oddawałąm mikser. bo się rozmyśliłam. ale tego po ludzku nie można powiedzieć. więc schowałam jedną łopatkę i powiedziałam, że jest wybrakowany. chcieli mi rabat wcisnąć ale się nie dałam i zabrali dziada. a ja potem potajemnie łopatkę oddałam. żeby komuś bubla nie wcisnęli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo kiedyś rozmawiając przez fon przez pomyłkę wzięłam kostki do zmywary i były chyba najdroższe jakie mieli w sklepie.kapnelam się dopiero w domu,jak zwykle,gdy spojrzałam na rachunek.oczywiście na drugi dzień oddałam.powód jak zwykle jak na spowiedzi,wyspiewalam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×