Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

U mnie leje, ciemno i jesiennie. Powoli drgnęła mi tempka w mieszkaniu - oby szybko spadała, bo ledwo dyszę. Ale niskie ciśnienie nie sprzyja mobilizacji. Wyniosłam 3 wory śmieci i końca nie widać. Miałam umyć okna, ale w tych pięknych okolicznościach przyrody..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ciekawostek właśnie się dowiedziałam, że poradnia gastroentero, do której skierował mnie rodzinny nie istnieje.. Uwielbiam po prostu takie niespodzianki. Nietomny fachowiec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też brzydko. dlatego położyłam dziecko spać i sama regeneruję się kawą. zrobiłam sobie wolny dzień- nigdzie nie lecę bo moje mlode jakieś smutne ostatnio- albo męczą ją te wypady albo zęby- tak czy siak lepiej jej będzie w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio cieszyłam się że moje dziecko przytyło. guzik prawda. chyba nażarty był ważony:D waga dalej stoi w miejscu:D czym on żyje włąściwie to ja nie wiem. ale chciałabym tak jak on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeszłam do komórki i wróciłam mokra jak szczur.. :O Ale za to część książek dzieci przyjechała. Jedyne 600.. a jeszcze nie koniec, wrrrrr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź mi nie mów o tych książkach:O masakra. Już dwójka dzieci może każdego roku puścić rodziców z torbami:O Najlepiej brac kredyt w sierpniu żeby cały rok go spłacać i znów w sierpniu dobrać kasę:O masakra. A najlepsze jest to, zę masz te swoje dziewuchy w niewielkim odstępie wiekowym a i tak musisz wciąż nowe podręczniki nabywać. koszmar. kiedyś jedną książkę zużywało całe pokolenie. pamiętam moje wiekowe podręczniki z autografami siostry, kuzynek czy koleżanek:Di można było się z nich uczyć- matury pozdawaliśmy, studia pokończyliśmy. a dzisiejsze dzieciaki jakieś inne czy co? z pachnącej drukiem książki muszą się uczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :) Dziś młoda sie żegna ze starym przedszkolem, więc dzień pełen wrażeń ją czeka. Jakaś taka stremowana była, jakby to był pierwszy dzień, a nie ostatni. No a pierwszy w nowym czeka ją w poniedziałek. Rodzina królewska mnie jakoś nie rusza, ale z okazji rocznicy królowej czytałam jakiś spory artykuł biograficzny o niej i powiem wam, ze zrobiła na mnie zupełnie inne wrażenie. Kiedyś kojarzyłam ją z bezduszną konserwą, ale to tylko pozory. Naprawdę fajna babka ;) Mini - jak dla mnie wiek Twoich dzieci się jakoś zatrzymał i jestem w szoku, że F ma 4, a E już sama kości zajada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Debilne zmiany w programach.. U nas tylko religia z najstarszej zostaje dla młodszych. Na ten cały pakiet.. Grrrrr.. Poza tym do wszystkiego teraz są "ćwiczenia" które dziecko wypełnia i musisz wyrzucić po jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie na szczęście książki na razie nie dotyczą. Młody wyrósł, młoda jeszcze nie dorosła. Ale zmiana przedszkola zaboli, bo opłaty 2 x :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Budzimy Sarninę? ;) Królowa podczas jednej z podróży z mężem zrobiła mu niezłą awanaturę i rzuciła w niego butem :D Dziennikarzy było full i nawet udało się to uwiecznić na taśmie filmowej, ale czujne służby brytyjskie poprosiły o oddanie "pamiątki" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Czerwieńcu cudze dzieci często " w miejscu" stoją. E. to nawet tak jakby raczkuje. ale tylko jednym kolanem bo drugą nogą nie umie i ciągnie ją sztywną za sobą:D A te ksiązki 1-3?? koszmar. wszystko to uzupełnianki, wiec nawet jak nauczyciel nie zmieni wydawnictwa to i tak nie można tego nikomu oddać czy sprzedać:O moje dzieciaki miały do kupienia łącznie 14 albo 16 książek/ćwiczeń do kupienia ( z religią i angielskim liczę). bo nie wiem czy z ang miały 1 książkę i ćw na rok czy 2 sztuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwona - Ty się narażaj :P Pewnie śpi z golonką w objęciach i w pętku kiełbachy na szyi.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini - właśnie o tym piszę. Zaliczam 1-3. Starsza ma podobnie, nie łudź się. Zwłaszcza języki mają wypełniane. A teraz jeszcze "dodatkowe", przygotowujące do egzaminu. Wrrrrrrrrrrrrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tam bez wołów wrzuciło do popapranej :classic_cool: To mniej niż kilometr, czyli raczej niedaleko. Nie obsuniesz się z urwiskiem w odmęty w razie sztormu.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koszmar jakiś. a co głupszy nauczycie jeszcze dodatkowo wymyśla. np. moje dzieciaki miały normalnie gramatykę w ćwiczeniach do polskiego ale i tak pani im kazała dokupić 2 sztuki takich typowo gramatycznych z których później nie korzystały:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie o tak popapranej mówię:D a cwiczenia do religii?? na co to komu. w naszych czasach to się rysowało taki symbol Boga w zeszycie i tworzyło obrazy z różnych scen z życia Jezusa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z tych rzucających butami - nie powinnam wychodzić za szewca.. ;) Teraz będziemy mieć profilowanych debili z szczątkową znajomością historii. Pani Szumi-dokoła-las zadecydowała odgórnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieletnia myślisz, ze już zdążyła wędliny porobić? ;) Sarna - podziel się!!!! A Diana to też była niezłe ziółko ;) Przez wiele lat uchodziła za świętą, ale coś tam wychodzi na wierzch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szewc bez butów chodzi :P Może dzieki temu, ze nie muszą się uczyć to dla przyjemności zainteresują się historią? Chociaż pewnie nie, bo milion lepszych tematów wokół... A ja nie dość, ze stara to jeszcze idealistka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×