Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

I jak się orientuję w temacie jako długoletnia kadra letnich religijnych form wypoczynku, parę zadań domowych zleciłam ciotce do odrabiania z.. A najlepsze, że moje wyedukowane gracko w katechizmowych pamięciówkach dziecię przynosiło komenty, że"teraz to już nieaktualne", ma recytować "po nowemu". Kościół nam się zreformował, a ja nie zauważyłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie wolałam wklejanie kolorowanych obrazków i filmy o świętych i błogosławionych z projektora. Ja tak miałam i na te zajęcia chętnie chodziłam. A te pseudointelektualne bełkoty dla 7 latków to nieporozumienie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Diany - jakbym miała taką mumię w bryczesach za połowę, na dodatek zdradzającą mnie z jakimś paszczurem, też bym poszukała temperamentnego Araba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie, Araba nigdy. A takiego Karola to mało kto by chciał, ale wiedzialy gały co brały :P Z drugiej strony to przykład Karola i Kamili jak dla mnie dowodzi, że prawdziwa miłość istnieje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bym araba nie chciała. i ja się nie mam zamiaru wtrącać w życie moich dzieci i staram się nie oceniać ludzi z góry., ale jak mi E. przyprowadzi araba to ja chyba w piwnicy zamknę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak myślę. zresztą to samo sobie myślę jak widzę dzieciaki, które nie chcą zasnąć, drą się w wózkach itp. ileż ja bym dała zeby ktoś mnie tak przykrył kocem w chłodny jesienny dzień i woził wygodnym wozem po parku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam znajomych ( strasznych rasistów) mieszkających za granicą. Mają 3 córki. Na pytanie co zrobią jak im któraś przyprowadzi do domu faceta murzyna, albo araba , na co odpowiedzieli, ze zabraliby kolesia na bok i wycedzili "spierdalaj" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
murzyna bym zniosła. ale araba nie chcę. Uważam, że nawet jeśli facet jest w miarę do rzeczy, to ich kultura jest tak odmienna od naszej, że naprawdę trudno się dogadać. pomijając te wszystkie akcje o których słyszymy w tv w programach typu uwaga a które wywołuje we mnie dreszcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwona ty sie ciesz ze nie ma mloda jeszcze skiazek bo ja juz od zeszlego roku kupuje :/ w zeszlym roku 55zl za cwiczenia do czytania i matematyki, w tym roku jeszcze eniw eim ile i za co ale rok temu poszlo sporo na tzw pomoce szkolno przedszkolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. na araba??? wiecie- taki co jego rodzina "ucywilizowana" ;) (tzn. tak po naszemu) i normalnie chowany to się pewnie nada. ale taki typowy- z krwi i kości, od nich tam, to mi juz nie podchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gryzia - przedszkole z książakmi już dla 4 latków??? Myslałam, że dopiero od zerówki się zaczyna. Nieletnia - a siostra ma Araba? Ja mam tak jak Mini, odnośnie tej nacji. Jak byłam mloda i głupia to mi się podobali, bo te czarne oczęta, śniada cera itp. Ale na szczęście żadnego nie było w zasięgu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona tak o nim mówi ;) Ale tylko się tam urodził, to tak jak ja zabużanka ;) U nas w przedszkolu wprowadzili książki u pięciolatków (tzn. wtedy rok przed 0).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wypowiadam się, bo nigdy mnie nie kusiło :) Jestem niereformowalna, nie wyobrażam sobie dwóch kultur, a zwłaszcza kuchni ;) w domu. Szwagier uwielbia nasze wigilie :D Jego matka też.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też sobie nie wyobrażam. Ale kuchnia jak dla mnie by przeszła, bo lubię coś innego :) U nas leje. Oglądałam sobie długoterminową prognozę i mam nadzieję, ze się mylą, bo u nas temperatury mają zejśc do 13-14 stopni i deszcze :( a teraz znikam popracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zescie mnie obudziły wredoty!!!!:D Musze po chleb jechać bo nie ma z czym kielbachy zryc,a sama to grzech!! Araba i murzyna bym nie chciała,pracowałam z nimi to dzienks,fajni są,zayebisci i taaacy szarmanccccy;i ciekawi:P no ale... A rodzina kurewska?mnie bardziej bawi podniecenia np Polaków nimi,bo brytyjskie jestem w stanie poniekąd zrozumieć.ale i tak to trochę chore.ale ludzie nie takimi"gwiazdami" się interesza,wiec... Musze jechać,dziecka głodne.bo oprócz świni i ich przywiezlismy od królowej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×