Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

co do włosów ja mam inną teorię: jak farbujesz na/rodzisz blond/albinos brąz/murzyn czarny/arab cy inny brudnawy rudy/chińczyk czerwony/indianiec itd Przy kolorach ekstra- niebieskich, zielonych- obstawiam szmergnięte dziecko nie chcę wiedzieć co wyjdzie z pasemek lub (i przed tym broń Cię Panie Boże) balejażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo rudemu mi bylo najbliżej do żółtego- pomijając bllond bo ten już obstawiony. teraz nie jest chińcem ale nigdy nie wiesz na kogo wyrośnie:D moje dziecko powinno być kolorowsze bo miałam cały przekrój barw na głowie:D A entuzjazm to z powodu przerwy reklamowej. całe wakacje czekali a przypomnieli sobie co to za szajs więc znów okrzyk radości jak te oklepane gęby zniknęły im z pola widzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie jeszcze wyło, bo wróciły także Barwy szczęścia (czy to o farbowaniu w ciąży..? :P) i M jak Milość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nietaka
Mrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrau... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez oczywiscie, ze nic! No chyba zeby ktos mi robil codziennie taki wieeeeeelki deser z kremem, bita smietana, biszkoptem, orzechami i wiorkami czekoladowymi. I wisienka na czubku. Chociaz nieeee... Co za radocha jakbym sie wam nie mogla pochwalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy: poprzedni lokator.. :P ..Właśnie coś ciasno było.. Ze spokojem zajmuję pustą przestrzeń :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×