Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Ja też czasem jestem wykończona. ale za chwilę nabieram sił i jakoś jadę dalej. nie wyobrażam sobie wakacji bez dzieciaków- bo teraz to dla nich głównie gdzieś jeżdzę. jak bym zostawiła f. z dziadkami i sama położyła dupę na palży to pewnie bym się zadręczyła myślami o tym, jak bardzo podobałby mu się ten wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gryziu moze w takiej grupie tak, ale w grupie mlodej najstarsze dziecko ma 14 miesiecy. Helena byla tam jednym z lepiej rozwinietych i chodzacych. Ale juz widze jak 20 roczniakow siedzi przy stole w jednym momencie i je albo na nocnikach. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory ze walkuje ten temat ale mam żłobkowa traume i jestem na etapie zmiany trybu pracy zeby ona nie musiala tam chodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety nie stac nas, mielismy przez dwa miechy i ona miala byc tez teraz ale dostala prace. Ale fakt, ze kasy nie mamy a opiekunka plu zlob mlodego to ponad 1000 zl. Ale moze przejde na prace weekendowa bardziej i wtedy sie cos uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio zrobilam przesiew w rzeczach i znowu wywiozlam czesc do tesciowej, luzniej sie zrobilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do kontenerów unicef wrzucam to lip z tym żlobem. a opiekunka do dwójki dzieci a z młodego żłoba zrezygnować też by za drogo wyszła? Jakoś się przemęczycie. Lipa jak się jest w takiej sytuacji podbramkowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi szkoda mlodego zabierac bo jemu tam dobrze. A niania dla dwojki to tez nie mniej niz 1000. Ale damy rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry.. Dzięki za koty i kciuki tym, co pamiętali. Przejechał mnie walec i tak leżę.. albo mi się zdaje, ale różnicy nie ma. Ciekawe, czy się pozbieram do jakiejś kupy. Co do żłobków - widywałam tylko takie jak Mini i Wiesia, pamiętam jeden z wielką salą pełną okratowanych łóżek. Taki sympatyczniejszy to dopiero z zajęć podczas studiów, ale to już były duże dzieci, chyba dwulatki. Może dlatego spędziłam tyle lat na wychowawczym. Za to nie zawracamy głowy ww. specjalistom ;) Włóczymy się po ortopedach in ortodontach, ale to chujowe geny, nie zaniedbanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEśli chcesz zdrapię Ciebie łopatką do tortu tudzież szpachelką i uformuję w ludzki kształt- niczym plastusia czy innego takiego. zapraszam na ciacho i słynną jeżówkę.To powinno nieco postawić Cię na nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadziałał, bo przetrwałam. Teraz jeszcze cały taki tydzień przede mną.. :O Wrzesień należy wykreślić z kalendarza.. Mini - właściwie wszystko jedno czym, byle zgarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-ŁY miało być. Jeżówką nie pogardzę, ale powinnam się urżnąć w 3 dupy, a nie mogę. Zdrowie najedzonych makaronem i niezestresowanych przedszkolem i żłobem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy moich na przykład:D dzisiaj nawet makaronu człowiek nie zjadł. podziobał to rano. na obiad dłubał pacem w kaszy po czym stwierdził że się najadł. a jak chciałam mu dać kolację to mówi że jeszcze nie jest głodny:O Czasami jednak młody przegina. ja rozumiem jeść mało- ale kilka sztuk makaronu na śniadanie a późnej jedno wielkie nic to chyba przesada, hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos wklejonego linku: jak to dobrze, że w tamtych czasach tak rzadko malowałam paznokcie.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh- nie chcę go tak osaczać jedzeniem:D Dzisiaj był jeszcze temat "czy można MALOWAĆ włosy". A wiecie co się może stać?? dziecko może mieć nietypowe umaszczenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co ty, nie wiedzialas, ze jak sie w ciazy farbuje, to dziecko niechybnie bedzie rude? Nieletnio - zebranego i uformowanego przez Mini plastusia okrecam przylepcem by trzymal sie w kupie i umieszczam w wyscielonym wata pudeleczku by mu wygodnie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×