Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Koci ogon rządzi.. :) Ja tak ogólnie chujowo mam, bez uszczegóławiania, bo netu by zabrakło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt się nie zainteresował czy przypadkiem nie umarłam?:( PAkujemy się. Już wysiadam. Koszmar. nie mogę się ogarnąć. nie wiem ile czego. zawsze byłam kiepska w dokonywaniu wyborów odnośnie oprzyrządowania wakacyjnego. Mam wrażenie że wszystko może się przydać i nie wiem z czego zrezygnować:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja.. ale między wieczorną miską obiadowej zupy a szczotą, więc niewerbalnie ;) Spakujesz, pojedziesz i oszalejesz ze szczęścia.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziękuję za ogórkową, bom nażarta świńską dupą zaduszoną warzywkami różnymi. Mniam. Może zechcesz na drugie? Mini - znam to. Zawsze nabiere rzeczy, których nawet nie wyjmę z czemodana oraz poniecham tych niezbędnych i kupuję na miejscu całkiem bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie. Nabrałam bluz, bluzek, swetrów, sukienek- o dziecięcych mówię:O masakra:O alle ważnych rzeczy już coraz rzadziej zapominam bo robię sobie specjalne listy z których skreślam po kolei punkty i nie spocznę do czasu aż nie skreślę wszystkich. praktykuje to odkad podróżuję z dziećmi. chociaż jeszcze często zadarza mi się zapomnieć klapek prysznicowych. Raz z mężem nawet nie mieliśmy ich gdzie kupić. całe szczęście akurat wyszedł numer przyjaciółki z pięknymi, różowymi japonkami z dodatkiem kolorowych cekinów i zakupiliśmy sobie to cudo. ja się jeszcze jakoś w tym prezentowałam ale Wąż...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za świńską dupę dzięki, zalałam się zupą. Żołądek mi się obkurcza, jak cały dzień nie jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, trzecia osoba powiedziała mi że.. schudłaś..? Z powątpiewaniem, ale chyba uwierzę.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie!!!tez mialam Ci mowic Goraca,ze schudlas:D:D Mini-ja oczywiscie myslalam o Tobie caly czas:)ale nie bede sie tak narzucac!jeszcze se pomyslisz Bog wie co!!i zaczniesz wyzywac:D ja moge talerz po zupie wylizac z mila checia!!chociaz tyle. a moze chcecie racuszkow z jablkami i z jogurtem(choc to bardziej budyn:O)no dobra-z sosem waniliowym????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pokornie Cie prosze Goraca zebys juz nie szafowala takimi trudnymi wyrazami jak wczesniej i pisala nieco wyrazniej.bo ja mozgoplasu dostaje.ja nie taka inteligecka jak Ty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×