Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

helol helol! oOo Polku, Ty wiesz co mi zadetykowac :D oOo w ogole jaki tu piekny koncert zyczen! Ja dolacze do koncertowania jak juz pyziaka poloze do snu, albowiem on dzis w dzien nie spal i jest szansa ze pojdzie spac jak czlowiek o 20 najpozniej. oOo zostawiam Was poki co z grzncem lub herbata malinowa, jak kto woli oOo lece spiewac o kotkach i karolinkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie nie tak dużo a Jak małe porzygane? a A co do prezentu- masz gdzieś pod bokiem home&you? tam jest teraz przecena a rzeczy zajebiaszcze. Sama na moją parapetówę tam się zaopatrzyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję się wzruszona a A wiecie w tym h&y wynalazłam taki zarypisty czajnik na herbatę za 15 zł że nie mogłam się oprzeć i sobie kupiłam. to już mój 4. a był jeszcze inkszy- za 4 dychy ale odpuściłam. to już jest chyba obsesja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini - nie mam home&ju, ale juz nabylam taki komplet do kuchni, rekawice, podkladka, fartuch, a do tego taka trzymaczka na przyprawy. Co lepsze, wszystko za punkty z karty punktowej z leklerka + tycia mala doplata. Ocknelo mnie przy tym, ze na karcie kerfulowej mam tych punktow z 3 tysiunce i moge je na gwiazdke uwolnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było mnie trochę, ale jestem. Wiecie, u mnie nieco, tyci tyci lepiej. TFU TFU bo zapeszać nie chcę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×