Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

A masz wanienkę niemowlęcą? może to będzie trochę fuj ale wrzuć ją tam z gołym dupskiem i staraj się utrzymać jak najdłużej wmuszając w nią hektolitry płynów. a a grzańca już Tobie dolałam, nie widziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini - z tą wanienką to jest fajny pomysł, tylko jak ją wysterylizować? Wrzątek wystarczy? [żłopie zachłannie grzańca] Sarenko - ale ona nie je. Ona ŻRE. Potrafi zjeść na śniadanie jajecznicę z 4 jaj, 3 parówki, pół BOCHENKA chleba z masłem, beknąć rozkosznie i rozpłakać się, że jeszcze by coś zjadła. Ma takie ulubione prażynki ziemniaczane, to potrafi pożreć zaraz po wspomnianym śniadaniu całą paczkę :O No przecież to kurwa nie jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do innych symptomów - czasem (naprawdę rzadko, może raz w tygodniu) brzydko pachnie jej z buzi. Tak... no jak po imprezie na drugi dzień, starym alkoholem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja- jako matka mało jadliwych dzieci- wybałuszam oczy na wieść o tym, ile to dziecko je. Mały ministrant przez tydzień tyle nie je co Czachuś na śniadanie:O a Wannę umyj, wyparz. W razie czego możesz powiedzieć lekarzowi w jaki sposób mocz zdobyłaś- gdyby jakichś zanieczyszczeń się dopatrzyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetny pomysł, Mini, bardzo dziękuję :) Jutro bachor przesiedzi cały dzień w wannie :classic_cool: No właśnie, te ilości są przerażające :O Jak idziemy gdzieś do restauracji, to zamówioną dla Czaszorka porcję kelnerka stawia zawsze przed moim mężem :O A Mała potrafi wpieprzyć to, co dostała, potem zwinąć obiad ojcu, a potem jeszcze matce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to faktycznie zre:O f Przypomina mi to troche moja kuzynke i jej chorobę.ale nie pamietam szczegółów bo to było 20 lat temu wiec nie będę poplatac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och prosze, kogo to sciagnal zapach mego rosolu :D A bierzcie, bierzcie, jedzcie. Nieletnia napelniona, to bierzcie. I jeszcze na kaczora jutrzejszego bedzie, bo jak wspominalam wiadro go mam. Moge dolozyc ciasteczka- z cynamonem, kakao, przyprawa do piernikow i sladowymi ilosciami czekolady. Sladowymi niestety, bo jak sie menzu memu powie, a wrecz napisze: kup margarynę i czekolade gorzką, to lista zakupow jest zbyt dluga by spamietac i konczy sie pozycja pierwsza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini - nie dosc ze nie kupil, to jeszcze ukradkiem zechlal pol tabliczki, com miala zakitrane jako artykul pierwszej pomocy. Rodzynek mialam wrzucic, ale tez opierdolil, nawet sliwki suszone sie przed nim nie oparly :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie na razie niewiele tych pomysłów mają :O Zasugerowali, że może ma taką przemianę materii po prostu, i kazali zrobić mocz, krew, kał. Jeden mocz już zrobiliśmy, laborantka ze współczuciem westchnęła "no to nie są dobre wyniki" :O, a pediatra powiedziała, że to wygląda na stan zapalny i kazała ćpać Furagin, a potem powtórzyć badania. No i od jakiegoś miesiąca chyba próbujemy złapać kolejną porcję siuśków :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak mój- odkurzacz. JA przestałam kupowac słodycze. bo co kupię żeby było- dla gości czy tak na zaś to ten potwór zeżera. I rośnie mi już następny taki co sobie ustawia piramidy z krzeseł i nawet z szafki pod sufitem wygramoli:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to waży normalnie.może faktycznie ma taka przemianę?Lalka tez nieraz potrafi wciągnąć baardzo dużo.ale to czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wysadzę jej. Wkurwi się. Ona jest niedotykalska. Wszelkie próby brania na ręce bez pozwolenia kończą się strzałem z bańki w nos. No właśnie, tyle żarcia i tylko 9 kg. Od kwietnia prawie nic nie przytyła! Żeberka jej widać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siusia też normalnie, humor ma zarąbisty, ogólnie nic a nic jej nie dolega. Tylko chudziutka taka, a bez przerwy wpierdala i śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziabsko oststnio stwierdzilo, ze sikanie do wanny to zajebista zabawa. Nawet potrafi sie skupic na tyle, zeby specjalnie w wannie siknac. A na nocnik gola dupa nie siednie, zgaga. Dupą ubraną, a jakze, za krzeselko do ogladania teletubisiow jej robi. A golą za nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o żesz! padłam na cycki i nie wstałam już od samego tu wejścia! Matko i Córko, Czaszko i jej potomku! ile Wy miesięcznie na jedzenie wydajecie?? Mój paczkę parówek (5 albo 6 szt) wcina 2 tygodnie!! Kurcze, no nie wiem czy zazdrościć czy współczuć... Może jakiegoś pasożyta ma? bo malutko waży jak na takie posiłki... A z moczem bym się nie szczypała, tylko cewnik i tyle. Nie jest to przyjemne, ale mus to mus. W tym wypadku myślę, że nie powinnaś zwlekać z badaniami. Wiem niestety jak ciężko pobrać takiemu wiercipięcie mocz :o x a z mężem co jest nie tak? x NFZ to jedna wielka porażka, szkoda słów. x Ja na urlopie i całą rodzinką sobie chorujemy, a co! oczywiście dwóch chorych facetów w jednym mieszkaniu sprawia, że czuję się jak pracownik zakładu dla niepełnosprawnych fizycznie i umysłowo i marzę o powrocie do pracy :o x Coś jeszcze miałam do kogoś, ale kurcze historia Czaszki tak mnie powaliła, że nie pamiętam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×